Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pan Darek tak samo wiarygodny jak P.Cz. Zasiadał, brał kasę a teraz chce się przypodobać nowym włodarzom miasta. Jeżeli zaś chodzi o Pana Czerwa to wydaje mi się, że od towarzystwa odciął się pare lat temu. Ciekawe, że nikt nie pisze kto zasiada teraz w radach nadzorczych, kraśniczan tam jak na lekarstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie Wilk, Czerw, Babisz = Czubiński. Nie wchodzi się 2x do tej samej rzeki. Przez tyle lat mogli zrobić dużo a nie zrobili nic. Zadłużyli tylko miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja myślę, że Janczarek dogadał by się z Włodarczykiem. W Krasniku niestety jest jeden Pan który wszystko psuje i steruje za plecami. Janczarek dogada się z każdym, komu przyświeca jeden cel - Kraśnik, a nie własny interes jak było do tej pory.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Czyli Pan Kukiz ma rację tylko Jednomandatowe Okręgi Wyborcze .zmieleni.pl
wszyscy o tym wiemy,tylko jak do tego doprowadzić.Robią wszystko,by nie dopuścić ludzi mądrych,uczciwych,chcących coś dobrego zrobić dla Ojczyzny.Mam nadzieję,że czas kombinatorów,łapówkarzy itp.wkrótce się skończy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obywatel napisał:
wszyscy o tym wiemy,tylko jak do tego doprowadzić.Robią wszystko,by nie dopuścić ludzi mądrych,uczciwych,chcących coś dobrego zrobić dla Ojczyzny.Mam nadzieję,że czas kombinatorów,łapówkarzy itp.wkrótce się skończy.
Ale to PIS nie chce okręgów jednomandatowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro p.Janczarek jest takim wspaniałym fachowcem. to co zrobił przez dwa lata dla powiatu kraśnickiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pan D.Szlafka, teraz nagle sie po tylu latach przyznaje ze musiał dawac odsyp??? a jak po kolezeński siedział w RN i brał kase przez tyle lat to te pieniądze mu nie smierdziały? TYlko lansował i lansuje się! Wstyd!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
150 to śmieszne pieniądze dla niego, kwota 1500zł to jest wiarygodna kwota mam nadzieje, ze za te wybryki przez tyle lat dostanie konkretny wyrok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co na Wojtaka i Cerwa ma janczarek pracować? z tego co wiem to i tak dużo pomaga bo z tymi starostami to się nikt w Lublinie nie liczy !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelak napisał:
Właśnie, dlaczego to towarzystwo z Kraśnika rządzi się w naszym mieście LUBLINIE? Niech wracają na wiochę,tam ich pogonili to w naszym ratuszu znajdują pracę, teraz lublinian bedą doić? Panie Żuk niech pan coś z tym zrobi!
Haha, bez urazy lubelaku, ale Ciebie jako mieszkańca Lublina własne władze miejskie dymają nieporównywanie bardziej niż kraśnickie kraśniczan, inna skala działalności. I powiedz mi co pan Żuk zrobić skoro sam go zarudnić? Chyba że przyszło polecenie z "góry" partyjnej by przygarnąć ex-posła. To nawet prawdopodobne, bo niestety nikogo za Wisłą Lublin i jego wladze nie obchodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raptem Czubiński odmawia składania zeznań,co o tym myslą? Myślą,że złodziej,łapownik i kumoter.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak Janczarek tak nazałatwiał się dla Kraśnika i powiatu to napiszcie co załatwił. Tak ucziciwie i konkretnie, bez lania wody. Ja uważam że najlepszy jest Piotrek Iwan.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
Skoro p.Janczarek jest takim wspaniałym fachowcem. to co zrobił przez dwa lata dla powiatu kraśnickiego?
robi projekty w skali województwa. Kraśnik jakbyś nie wiedział leży w woj. lubelskim
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co już Pan Janczarek wstydzi się PSLu??? ciakwe kto rządzi dziś w województwie? chyba PSL, Radnym też chyba z PSLu jest i co będzie chciał od tego się odciąć, na szczęście mieszkańcy są mądrzy i nie dadzą się nabrać jak nabrali się na Włodarczyka i nie będą musieli znowu głosowac przeciwko komuś.....Panie Janczarek wstydzi się Pan swoich korzeni, czy chce Pan po prosu bez względu na środki dostać się na stołek????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o wdzięczni dla Pana Janczarka się odezwali, czyżby koledzy i koleżanki w godzinach pracy robią pozytywny PR??? STOP obłudzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A co na Wojtaka i Cerwa ma janczarek pracować? z tego co wiem to i tak dużo pomaga bo z tymi starostami to się nikt w Lublinie nie liczy !!!
Pewnie że mogłoby być lepiej ale i tak nasz powiat jakoś wygląda. Spójrzcie na szpital teraz ile zrobione zostało i jak wygląda za Kosa a jak wyglądał za PIS/Samoobrona. Zawsze się znajdzie jakiś malkontent co będzie narzekał. Powoli... Przypomnijcie sobie za czyich rządów sprzedano nerkę prywatnej firmie za psie pieniądze. Kto chciał opalac szpital zrębkami? Kto przeniósł przychodnie do prywatnych budynków żony???? No kto???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda nas wyzwoli napisał:
A co już Pan Janczarek wstydzi się PSLu??? ciakwe kto rządzi dziś w województwie? chyba PSL, Radnym też chyba z PSLu jest i co będzie chciał od tego się odciąć, na szczęście mieszkańcy są mądrzy i nie dadzą się nabrać jak nabrali się na Włodarczyka i nie będą musieli znowu głosowac przeciwko komuś.....Panie Janczarek wstydzi się Pan swoich korzeni, czy chce Pan po prosu bez względu na środki dostać się na stołek????
jeden jest dobrym politykiem a drugi fachowcem. Czego potrzeba naszemu miastu? Dość polityki! Niech wreszcie jakiś fachowiec zajmie się Kraśnikiem. Janczarek nie musi obiecywać nowych chodników, tarasów widokowych, zalewów i tym podobnych rzeczy. Nie tego potrzeba miastu. Potrzeba inwestycji i nowych miejsc pracy. A Janczarek ma szanse to dać. Ja na niego głosowałam i zrobię to ponownie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krs napisał:
Pewnie że mogłoby być lepiej ale i tak nasz powiat jakoś wygląda. Spójrzcie na szpital teraz ile zrobione zostało i jak wygląda za Kosa a jak wyglądał za PIS/Samoobrona. Zawsze się znajdzie jakiś malkontent co będzie narzekał. Powoli... Przypomnijcie sobie za czyich rządów sprzedano nerkę prywatnej firmie za psie pieniądze. Kto chciał opalac szpital zrębkami? Kto przeniósł przychodnie do prywatnych budynków żony???? No kto???
Masz na myśli szital w dzielnicy fabrycznej i oczywiście izbę przyjęć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja bym wszystkich tych darmozjadow powiesil na jabloniach przy Niepodleglosci! Dla P. CZ. wybralbym jakac przy CKiP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile miejsc pracy w powiecie przysporzył Janczarek? co załatwił dla powiatu? Ja tam wierzę w Iwana - przynajmniej widać co zrobił w Kraśniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 31

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...