Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Była księgowa gminnej spółki skazana. Musi oddać zdefraudowane pieniądze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 marca 2020 r. o 21:32 Powrót do artykułu
Piotr M. zwrócił wszystkie „zaliczki” już w 2011 roku- to jedno, Piotr M. zapewniał, że wypłacaną gotówkę przeznaczano na bieżące wydatki i pensje dla pracowników.- a to drugie. czyli że wypłacone pracownikom " na lewo" wynagrodzenia zwrócił z własnej kieszeni ? Ponieważ zwrócił kasę mógł dostać złagodzenie wyroku a nie uniewinnienie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kogo to obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest zwykła kradzież Mamo zdefrałdowałem Ci 100 z portfela hi hi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah ale jaja , prezes, przełożony wiedział, bo łykał zaliczki więc yło nie było uczestniczył w ciągu zdarzeń, a że oddał to to łaski nie zrobił, normalnie koniec świata
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotr M. zwrócił wszystkie „zaliczki” już w 2011 roku- to jedno, Piotr M. zapewniał, że wypłacaną gotówkę przeznaczano na bieżące wydatki i pensje dla pracowników.- a to drugie. czyli że wypłacone pracownikom " na lewo" wynagrodzenia zwrócił z własnej kieszeni ? Ponieważ zwrócił kasę  mógł dostać złagodzenie wyroku a nie uniewinnienie
 Szanowny Panie. W artykule DW są błedy i wystąpiłem o ich sprostowanie. Pobrane przeze mnie zaliczki były rozliczone za czasów kiedy ja jeszcz byłem prezesem KPM. Ostatnia we wrześniu 2010 roku. Osoba, która zastapiła mine, tj. Konrad Węcławski (w artykule mowa jest, że to kobieta była moim nastęcą) koniecznie chciał mi coś "przyłatać". Pana wywody o "wypłacaniu pracownikom wynagrodzeń na lewo" są zupełnie nietrafione. Zaliczki,, o których mowa w artykule były pobierane na zgodne z prawem wynagrodzenia dla części pracowników, którzy jeszcze w tamtym okresie nie posiadali rachunków bankowych (wiem, że dzisiaj trudno w to uwierzyć ale 15 lat temu nie każdy miał rachunek w banku). Każdą moją zaliczkę kontrasygnował ówczeny i nadal obecny wiceprezes Spółki. Nim Pan będzie próbował kogoś anonimowo "dojechać", to najpierw dobrze byłoby przeczytać artykuł ze zrozumieniem, a jeszcze lepiej w miarę możliwosci zweryfikować swoje informacje. Przy tej okazji informuję, iż przez długie lata znosiłem bezpodstawne ataki na moją osobę i rodzinę. Nie mnie jednak w świetle dla mnie zakończonego postepowania przed Sądem Okręgowym w Lublinie informuję, iż dalsze próby wprowadzania opinii publicznej w błąd i przypisywanie mi czynów przestępnych spotkają się z konsekwencjami na drodze prawnej.  Piotr Michalski 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnieszka96
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PeŁo -Psl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sześć lat, i doipiero sprawa zakończona w I instancji. Masakra, i niech ktoś mi nie mówi, że w sądach jest dobrze i nie potrzeba radykalnych zmian. Czytając komentarz pana Piotra dochodzę do wnisoku, że zmiany są potrzebne w wielu miejscach. Wytknięte dziennikarce błędy są porażające. Jak można np. nie sprawdzić, kto po P.M. był prezesem, kobieta czy mężczyzna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My mieszkańcy miasta Kraśnik serdecznie dziękujemy.... panu burmistrzowi za brak możliwości podziału działek jak i również likwidację miejscowego planu, mało tego dobrze wiemy który z pana kierowników za tym wszystkim stoi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wybraliście, to macie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...