Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Były burmistrz Kraśnika Piotr Cz. zatrzymany przez CBA

Utworzony przez Bul Komorowski, 22 marca 2011 r. o 08:55 Powrót do artykułu
Marysieńka napisał:
Ci inni, to chyba Ci związani z PiSem i udzielający mu przedwyborczego poparcia. A ci zza wschodniej granicy grobów na naszym cmentarzu nie maja, żeby mieli sie w jego okolicach kręcic. Takze nie pieprz od rzeczy jak potłuczony.
No widzisz,było popierać kogokolwiek to nie musiała byś dupy dawać ,tylko sie zabezpiecz,bo inaczej ten cały syf co w sobie nosisz rozprzestrzeni sie jak zaraza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laki napisał:
No widzisz,było popierać kogokolwiek to nie musiała byś dupy dawać ,tylko sie zabezpiecz,bo inaczej ten cały syf co w sobie nosisz rozprzestrzeni sie jak zaraza
Taki jak ty od popierania, tylko z dawania dupy żyje, to i do syfu nie tylko sie przyzwyczaił, ale nim nasiąkł, że inne zarazy juz na niego nie zadziałają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Taki jak ty od popierania, tylko z dawania dupy żyje, to i do syfu nie tylko sie przyzwyczaił, ale nim nasiąkł, że inne zarazy juz na niego nie zadziałają.
Ja żyje z pracy a nie jak ty żerujesz na naszych podatkach.Szkoda,że już nie wysyłają na Sybir to przymusowej pracy bo takie kilkuletnie wakacje by ci sie przydały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laki napisał:
Ja żyje z pracy a nie jak ty żerujesz na naszych podatkach.Szkoda,że już nie wysyłają na Sybir to przymusowej pracy bo takie kilkuletnie wakacje by ci sie przydały.
A to kto mi te wasze podatki , kiedy i za co przekazuje? Czy tylko nie wiesz o czym piszesz? A jak chcesz wiedziec, to nawet rodzinnego na dzieci nie pobieram.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A jak chcesz wiedziec, to nawet rodzinnego na dzieci nie pobieram.
Pewnie twój były pobiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A to kto mi te wasze podatki , kiedy i za co przekazuje? Czy tylko nie wiesz o czym piszesz? A jak chcesz wiedziec, to nawet rodzinnego na dzieci nie pobieram.
To ty masz dzieci?! O ZGROZO !!! Jak mają tak samo zjechane bryły jak ty to jaka ta Polska będzie?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze. niech zobaczy obecny burmistrz ze nie bedzie łatwo,powinien sie zastanowic obecny rzadzacy ze zlodziejstwo i klamstwa nie poplacaja. A byly piotr czubinski mial pracowac w FLT jako kierownik dzialu?! to juz nie bedzie. heheheheheheeh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TaaakaPolska napisał:
Nie mieszkam już w Kraśniku kilka lat ale często bywam.Oczywiście nie pochwalam przekrętów,nawet tych małych ale miasto "kwitło w oczach" w porównaniu do innych w lubelskim.Tego się nie da zaprzeczyć i nie ważne jak to zaraz przeciwnicy powiedzą..."bo miał chody na górze" - nie ważne bo robił to dla miasta.Przykre tylko że przy tym i dla siebie nieco.
Chyba kolego coś ci się lekko pomieszało !!! Kraśnik kwitnie w oczach??? Czyś ty chłopie już całkiem na głowę upadł. Nie wiem gdzie teraz mieszkasz ale dzięki twojej wypowiedzi stawiam na Ukrainę zachodnią skoro dla ciebie Kraśnik tak Kwitnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pewnie twój były pobiera. [/quote] I co jeszcze wymyślisz? Idz ty sie lecz na urojenia swojej głowy, póki nie jest jeszcze za późno.
trwoga napisał:
To ty masz dzieci?! O ZGROZO !!! Jak mają tak samo zjechane bryły jak ty to jaka ta Polska będzie?!
To możesz być pewna, ze twoja trwoga nie w tym kieruku zmierza co powinna. A zjechaną bryłę sama u siebie pokazujesz tego rodzaju komentarzami. [quote name='doktorek' timestamp='1300936792' post='454112'] I bardzo dobrze. niech zobaczy obecny burmistrz ze nie bedzie łatwo,powinien sie zastanowic obecny rzadzacy ze zlodziejstwo i klamstwa nie poplacaja.
Moze jedynie sie przekonac, ze wierność z milczeniem są na sprzedaz - kto da więcej. A jak sie nie ma dowodów kupna i sprzedaży, trudno jest cokolwiek udowodnić i najszybciej konczy sie na robieniu duzo szumu wokół sprawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Marysieńka' timestamp='1300951057' post='454140'] To możesz być pewna, ze twoja trwoga nie w tym kieruku zmierza co powinna. A zjechaną bryłę sama u siebie pokazujesz tego rodzaju komentarzami. He,he...Ja dokładnie wiem w jakim kierunku zmierzam.Gorzej jest z tobą,raz jesteś za,raz przeciw tej samej sprawie,wiec nie dyskutujmy kto tu ma zjechaną bryłe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trwoga napisał:
He,he...Ja dokładnie wiem w jakim kierunku zmierzam.Gorzej jest z tobą,raz jesteś za,raz przeciw tej samej sprawie,wiec nie dyskutujmy kto tu ma zjechaną bryłe
Jak byś pisał tyle postów dziennie co Ja ,to też byś się pogubił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Jak byś pisał tyle postów dziennie co Ja ,to też byś się pogubił.
W takim razie radzę wyłączyć komputer i zacząć żyć. Myślałem, że tylko młodzież ma problemy z uzależnieniem od internetu. Kwitując, jesteś chora. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O żesz napisał:
W takim razie radzę wyłączyć komputer i zacząć żyć. Myślałem, że tylko młodzież ma problemy z uzależnieniem od internetu. Kwitując, jesteś chora. Pozdrawiam
To nie do mnie tylko do jakiejs innej swoje rady kierujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trwoga napisał:
He,he...Ja dokładnie wiem w jakim kierunku zmierzam.Gorzej jest z tobą,raz jesteś za,raz przeciw tej samej sprawie,wiec nie dyskutujmy kto tu ma zjechaną bryłe
Tobie to tylko trudno odróznic, że wszystko zalezy w jakim kontekscie dana sprawa jest poruszana, całkiemn jak nie dostrzegłas róznicy pomiędzy swoim zmierzaniem, a zmierzaniem twojej trwogi, o której była mowa .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Tobie to tylko trudno odróznic, że wszystko zalezy w jakim kontekscie dana sprawa jest poruszana, całkiemn jak nie dostrzegłas róznicy pomiędzy swoim zmierzaniem, a zmierzaniem twojej trwogi, o której była mowa .
?????????? Aleś zakreciła! Ale czego sie mozna spodziewac po tobie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trwoga napisał:
?????????? Aleś zakreciła! Ale czego sie mozna spodziewac po tobie....
Biednas Ty jak dla Ciebie podejscie do sprawy zaleznie od sytuacji polega na zakręceniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Biednas Ty jak dla Ciebie podejscie do sprawy zaleznie od sytuacji polega na zakręceniu.
Biedna to ty jestes plus uboga w mysli i slownictwo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trwoga napisał:
Biedna to ty jestes plus uboga w mysli i slownictwo
Mnie akurat nie przeszkadza moje ubóstwo, także pocierp sobie sama z jego powodu..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zibi napisał:
moze i dawny burmistrz byl zly wzial pare lapowek ale zobaczcie ile zrobil dla miasta a obecny ktorego nazywaja zyrandolem myslicie ze jest lepszy Wszystkie przetargi wygrywaja kolesie KPM wygralo przetarg na administrowanie placami targowymi i nic nie robia a wszelkie proby kontaktu tel sa bezskuteczne brawo a ja wiem ze dopiero teraz miasto utknie w marazmie GDYBY NIE MOHERY TAMTEN BY RZADZIL
Co ty wiesz o rządzeniu Piotra Cz.?? Może aż tak zachwyciła Cię ta super nikomu niepotrzebna fontanna na fabrycznym,ale amfiteatr, na który ludzie chodzą raz do roku - w maliniaki! Na to miał kase, chciał sie pokazac. ja sie bardzo ciesze,ze nie wygraŁ. A teraz na obecnego burmistrza będą gdac, jak ostatni tak zadłużył miasto to jak on ma nagle to naprawic. I mamy ponad 5 tys kraśniczan, którzy na niego głosowali - wiekszośc to zastraszeni pracowniy i starsze osoby, ktorym naobiecywał i porozdawał 2 kg mąki. Dzieciorób rzeczywiście. osobiście znam dziewczynę ktorej zrobil dziecko i kolejne dwie z ktorymi sypial - pracownice UM. Więc sorry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TaaakaPolska napisał:
Nie mieszkam już w Kraśniku kilka lat ale często bywam.Oczywiście nie pochwalam przekrętów,nawet tych małych ale miasto "kwitło w oczach" w porównaniu do innych w lubelskim.Tego się nie da zaprzeczyć i nie ważne jak to zaraz przeciwnicy powiedzą..."bo miał chody na górze" - nie ważne bo robił to dla miasta.Przykre tylko że przy tym i dla siebie nieco.
haha ale mnie roześmiałeś tym komentarzem, że miasto kwitło!!! Weź się ogranij! Porównaj sobie Krasnystwa- lider w pozyskiwaniu funduszy unijnych, czy Janów Lubelski, piekny rynek, zalew a nie nasz szary Kraśnik, rynek na którym ciągle gubie fleki, zalew z sinicami i szambem, ŻENADA , Takie są fakty,,,miasto kwitnie...no chyba te kwiatki na rynku hahah śmiech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...