Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No fajnie jest.A co z pozostałymi przekrętami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A taki byl wspaniały. Nieomylny. Uczciwy.Dokod nie POpłynął. A tu jest inaczej. Ciekawostki to chyba dopiero przed nami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No fajnie jest.A co z pozostałymi przekrętami?
A skąd jestes taki pewny ze nastepne byly przkręty! poczekaj moze na rozstrzygnięciue spraw do konca! Siedzisz i anonimowo tak osadzasz ludzi! Cwaniak!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszyscy mądrzy łatwo jest oskarżać. A zapomnieliście ile dla miasta zrobił?? Przypomnijcie sobie jak wyglądał kranik jak sie zaczynały rządy pana piotra a jak wyglądał kiedy sie konczyły? kostki zamiast płyt chodnikowych... bloki z kolorowymi elewacjami... basen...zalew...obwodnica i wiele innych inwestycji!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A łowczarski ten gbur i przekret przydupas czuba czego nie siedzi!!!??? ludzie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krystian a Ty czyj przydupas jestes?? pochwal sie co Ty dla kraśnika zrobiłes??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby obecna władza nie chodziła w butach Czubinskiego może i ruszały by mnie te wszystkie doniesienia o nim.A tak w w naszym miescie nic sie nie zmieniło, a jesli juz to na gorsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łukasz napisał:
wszyscy mądrzy łatwo jest oskarżać. A zapomnieliście ile dla miasta zrobił?? Przypomnijcie sobie jak wyglądał kranik jak sie zaczynały rządy pana piotra a jak wyglądał kiedy sie konczyły? kostki zamiast płyt chodnikowych... bloki z kolorowymi elewacjami... basen...zalew...obwodnica i wiele innych inwestycji!!
powiem tak, nie przepadalem za czubinskim ale obecna wladza jest 100 razy gorsza niz jego, juz wolalem te przekrety gdy w miescie sie cos dzialo, a nie tylko puste obietnice ktorych nie widac jak przy obecnych rzadach, zauwazcie ze w kazdym niusie na krasnik.pl jest info o tym jak to poprzednie rzady burmistrza zrobily zle w miescie... niech oni zaczna siebie oceniac, a nie porownuja sie do uprzednich wladz. Poki co przez ponad rok czasu to nic sie w miescie nie zmienilo, przynajmniej z tych widocznych zmian nic nie zauwazylem.. Nie da sie tak oszczedzac zeby nic nie wydawac, mimo oszednosci miasto zyje, placi podatki i wymaga inwestycji ktore mimo dlugow trzeba realizowac, z umiarem ale jednak trzeba! pisiorki wezcie sie do roboty, bo to ze wygraliscie wybory to jedynie zasluga tego ze kazdy mial dosc rzadow P. Cz. ale sadze ze obecny burmistrz moze sie pozegnac ze stolkiem za 4 lata!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kraska napisał:
A taki byl wspaniały. Nieomylny. Uczciwy.Dokod nie POpłynął. A tu jest inaczej. Ciekawostki to chyba dopiero przed nami.
Tak jest w wielu samorządach. Kraśnik nie jest niczym nadzwyczajnym. Afery wychodzą dopiero wówczas jak zostanie przerwana ich hegemonia. Wtedy wyplywa OLIWA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwuje od dłuższego czasu tematy i wypowiedzi na forum dziennika wschodniego po objęciu władzy przez nowego burmistrza. Niepokojące jest to, że widać gołym okiem ingerencje i nacisk nowych władz, jeśli chodzi np. o nagłówki tematów i ich żenującą niewyważoną treść typu –( Sąd ustali, ile siedział były burmistrz Kraśnika, albo (Były burmistrz Kraśnika skazany.). Siedział jest chyba jest chyba używane w trochę innych środowiskach i nie przystoi porządnemu dziennikarzowi. Czy też powtarzające się jedno zdjęcie pana fot. Jacka Świerczyńskiego, na którym chce na siłę pokazać, jakim to poprzedni Burmistrz jest przestępcą. Prawie jak seryjny morderca. Myślę, że słowa typu siedział i skazany lepiej docierają do ludzi, którymi łatwo manipulować i którzy nie zdają sobie sprawy jak pogrążyły nasze miasto w dniu wyborów głosując, i wybierając takie władze. Na początku myślałem, że zaszczuwanie i niszczenie człowieka, który tyle zrobił i pewnie miał plany zrobić więcej dla naszego miasta skończy się po wyborach, ale myliłem się. Brak jakichkolwiek kompetencji obłuda, chamstwo i traktowanie mieszkańców jak śmieci przez panującą władzę w mieście jest nadal usprawiedliwiana bezczelnie i niesłusznie błędami poprzednika. Chyba tak będzie do końca kadencji. Koledzy burmistrza muszą brać za coś pieniądze i nagrody z naszych pieniędzy. Mieszkańcy niech myślą ile ja tu robię dobrego w Kraśniku. Ciekawe ile tych tak obiecanych miejsc pracy powstało przez ten rok. Może przy największej i niezbędnej inwestycji posadzenia dębów. Które po zmydleniu oczu mieszkańcom po jakimś czasie zostały oczyszczone z trochę wyższych chwastów dopiero po programie w tvk. Albo przy zalewie, który do wyborów był zbiornikiem retencyjnym, ale już po wyborach jest zalewem i wiele innych. Myślę też, że kij ma dwa końce i poprzedni burmistrz po zakończeniu spraw podziękuje wszystkim sprzedajnym świnią i ludziom, którzy przyczynili się do nagonki na jego osobę tak szczerze od serca. Mam taką nadzieję. A niektórym forumowiczą proponuje nie bawić się w sędziego lub prokuratora nie znając do końca rozstrzygnięcia spraw. No i dla tych, którzy nie wiedzą, poddanie się dobrowolnie jakiejś karze nie oznacza zawsze, że ktoś jest winien. Szkoda, że na forach dzw, chyba tylko Marysieńka jest bezstronna i obiektywna w swoich postach w każdym temacie. Mam nadzieję, że za parę lat mieszkańcy zrozumieją, że może to był zły wybór. Może się mylę. Mam też nadzieję, że panujący burmistrz zmieni swoje postępowanie i będzie lepiej w Kraśniku. Czas pokaże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Gdyby obecna władza nie chodziła w butach Czubinskiego może i ruszały by mnie te wszystkie doniesienia o nim.A tak w w naszym miescie nic sie nie zmieniło, a jesli juz to na gorsze.
Gdyby głupota wąsy miała, to ty byłabyś obrośnięta/ zarośnięta od nosa po pazury u nóg, chory psychicznie człowieku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kary za przekety pownien ponieść ale dla Kraśnika zrobił sporo i przynajmniej "coś się działo". A teraz to zgroza i ubóstwo Kraśnik miał być "uleczony" a jest zatruwany przez ciągłe podwyżki i oszczędzanie na tym co nie trzeba a biednym ludziom coraz ciężej. Miało być więcej miejsc pracy a jest WIĘCEJ BEZROBOTNYCH...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Gdyby głupota wąsy miała, to ty byłabyś obrośnięta/ zarośnięta od nosa po pazury u nóg, chory psychicznie człowieku !
A tak nie ma, bo jej nie potrzebne. Wystarcza jej, że nauczyła sie mówic i przemawia przez takich jak ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat napisał:
Obserwuje od dłuższego czasu tematy i wypowiedzi na forum dziennika wschodniego po objęciu władzy przez nowego burmistrza. Niepokojące jest to, że widać gołym okiem ingerencje i nacisk nowych władz, jeśli chodzi np. o nagłówki tematów i ich żenującą niewyważoną treść typu –( Sąd ustali, ile siedział były burmistrz Kraśnika, albo (Były burmistrz Kraśnika skazany.). Siedział jest chyba jest chyba używane w trochę innych środowiskach i nie przystoi porządnemu dziennikarzowi. Czy też powtarzające się jedno zdjęcie pana fot. Jacka Świerczyńskiego, na którym chce na siłę pokazać, jakim to poprzedni Burmistrz jest przestępcą. Prawie jak seryjny morderca. Myślę, że słowa typu siedział i skazany lepiej docierają do ludzi, którymi łatwo manipulować i którzy nie zdają sobie sprawy jak pogrążyły nasze miasto w dniu wyborów głosując, i wybierając takie władze. Na początku myślałem, że zaszczuwanie i niszczenie człowieka, który tyle zrobił i pewnie miał plany zrobić więcej dla naszego miasta skończy się po wyborach, ale myliłem się. Brak jakichkolwiek kompetencji obłuda, chamstwo i traktowanie mieszkańców jak śmieci przez panującą władzę w mieście jest nadal usprawiedliwiana bezczelnie i niesłusznie błędami poprzednika. Chyba tak będzie do końca kadencji. Koledzy burmistrza muszą brać za coś pieniądze i nagrody z naszych pieniędzy. Mieszkańcy niech myślą ile ja tu robię dobrego w Kraśniku. Ciekawe ile tych tak obiecanych miejsc pracy powstało przez ten rok. Może przy największej i niezbędnej inwestycji posadzenia dębów. Które po zmydleniu oczu mieszkańcom po jakimś czasie zostały oczyszczone z trochę wyższych chwastów dopiero po programie w tvk. Albo przy zalewie, który do wyborów był zbiornikiem retencyjnym, ale już po wyborach jest zalewem i wiele innych. Myślę też, że kij ma dwa końce i poprzedni burmistrz po zakończeniu spraw podziękuje wszystkim sprzedajnym świnią i ludziom, którzy przyczynili się do nagonki na jego osobę tak szczerze od serca. Mam taką nadzieję. A niektórym forumowiczą proponuje nie bawić się w sędziego lub prokuratora nie znając do końca rozstrzygnięcia spraw. No i dla tych, którzy nie wiedzą, poddanie się dobrowolnie jakiejś karze nie oznacza zawsze, że ktoś jest winien. Szkoda, że na forach dzw, chyba tylko Marysieńka jest bezstronna i obiektywna w swoich postach w każdym temacie. Mam nadzieję, że za parę lat mieszkańcy zrozumieją, że może to był zły wybór. Może się mylę. Mam też nadzieję, że panujący burmistrz zmieni swoje postępowanie i będzie lepiej w Kraśniku. Czas pokaże
Może napiszesz ile to miejsc pracy powstało za poprzednika Włodarczyka. A Czubińskiego wrąbali w kłopoty jego koledzy najbliżsi i panienki. Marysieńka najpierw krytykowała Czu a teraz Włodarczyka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szpilka napisał:
Kary za przekety pownien ponieść ale dla Kraśnika zrobił sporo i przynajmniej "coś się działo". A teraz to zgroza i ubóstwo Kraśnik miał być "uleczony" a jest zatruwany przez ciągłe podwyżki i oszczędzanie na tym co nie trzeba a biednym ludziom coraz ciężej. Miało być więcej miejsc pracy a jest WIĘCEJ BEZROBOTNYCH...
Ooo tak dzialo się i to baaaaardzo dużo choć raczej niena chwałę naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Marysieńka najpierw krytykowała Czu a teraz Włodarczyka. [/quote] No i...? Czy jedno drugie wyklucza? czy jedno drugiemu przeszkadza, jeśli Marysienka swojej krytyki nie prowadzi zaleznie od osoby sprawującej funkcję, ale od działań jakie podejmuje pełniąc tę funkcję? [quote name='xyz' timestamp='1330422403' post='603464'] Ooo tak dzialo się i to baaaaardzo dużo choć raczej niena chwałę naszego miasta.
Teraz mniej się dzieje i tez nie chwałę naszego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od pięciu lat nie mieszkam wkraśniku widze że podjąłem słuszną decyzje. gdzie te wszystkie imprezy za ckip przy których szleliśmy??Naprawde kraśnik potrzebuje takich oszczedności?? Wiec na co wydają obecne władze pieniądze??Chyba że zależy im na tym żeby wypedzić młodzież z tego miasta a Kraśnik zginie razem z wyginającymi moherami... Panowie Włodarczyk i Stawiarski...Oby tak dalej. a tak na marginesie jestem byłym członkiem młodzieżówki pisu w kraśniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat napisał:
chyba tylko Marysieńka jest bezstronna i obiektywna w swoich postach w każdym temacie. [/quote] Buhahahahahahahahaha ...... to pisał członek jej rodziny (lub co gorsze - ona sama?)Pieprznięty, zryty łeb z Piask i bezstronność Poczytaj sobie chore i obłąkane wizje tow. Marysieńki, która chce uchodzić za wsiowego eksperta w większości tematów na forum Wymagasz obiektywizmu od osoby niepełnosprawnej intelektualnie, i pobierającej z tego tytyłu świadczenie w postaci renty ? [quote]No i...? Czy jedno drugie wyklucza? czy jedno drugiemu przeszkadza, jeśli Marysienka swojej krytyki nie prowadzi zaleznie od osoby sprawującej funkcję, ale od działań jakie podejmuje pełniąc tę funkcję?
Jeśli małpa dostanie brzytwę, i zacznie się nią bawić, to co z tego wyniknie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spokojnie...chodzi o to ze przywłaszczyl sobie dobrze ponad 100 tysięcy a grzywna wynosi 6 tysięcy!!! Sciema, fikcja i tyle..i tylko o to chodzi. I co ma do tego nowa władza..Co za gowno w głowach Kraśniczan zostawił były burmistrz, ze godzą się na to, zeby robić im wałki byle tylko mogli sie nachlać za CKiP i chodzić po kostce. Jezu.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat napisał:
Obserwuje od dłuższego czasu tematy i wypowiedzi na forum dziennika wschodniego po objęciu władzy przez nowego burmistrza. Niepokojące jest to, że widać gołym okiem ingerencje i nacisk nowych władz, jeśli chodzi np. o nagłówki tematów i ich żenującą niewyważoną treść typu –( Sąd ustali, ile siedział były burmistrz Kraśnika, albo (Były burmistrz Kraśnika skazany.). Siedział jest chyba jest chyba używane w trochę innych środowiskach i nie przystoi porządnemu dziennikarzowi. Czy też powtarzające się jedno zdjęcie pana fot. Jacka Świerczyńskiego, na którym chce na siłę pokazać, jakim to poprzedni Burmistrz jest przestępcą. Prawie jak seryjny morderca. Myślę, że słowa typu siedział i skazany lepiej docierają do ludzi, którymi łatwo manipulować i którzy nie zdają sobie sprawy jak pogrążyły nasze miasto w dniu wyborów głosując, i wybierając takie władze. Na początku myślałem, że zaszczuwanie i niszczenie człowieka, który tyle zrobił i pewnie miał plany zrobić więcej dla naszego miasta skończy się po wyborach, ale myliłem się. Brak jakichkolwiek kompetencji obłuda, chamstwo i traktowanie mieszkańców jak śmieci przez panującą władzę w mieście jest nadal usprawiedliwiana bezczelnie i niesłusznie błędami poprzednika. Chyba tak będzie do końca kadencji. Koledzy burmistrza muszą brać za coś pieniądze i nagrody z naszych pieniędzy. Mieszkańcy niech myślą ile ja tu robię dobrego w Kraśniku. Ciekawe ile tych tak obiecanych miejsc pracy powstało przez ten rok. Może przy największej i niezbędnej inwestycji posadzenia dębów. Które po zmydleniu oczu mieszkańcom po jakimś czasie zostały oczyszczone z trochę wyższych chwastów dopiero po programie w tvk. Albo przy zalewie, który do wyborów był zbiornikiem retencyjnym, ale już po wyborach jest zalewem i wiele innych. Myślę też, że kij ma dwa końce i poprzedni burmistrz po zakończeniu spraw podziękuje wszystkim sprzedajnym świnią i ludziom, którzy przyczynili się do nagonki na jego osobę tak szczerze od serca. Mam taką nadzieję. A niektórym forumowiczą proponuje nie bawić się w sędziego lub prokuratora nie znając do końca rozstrzygnięcia spraw. No i dla tych, którzy nie wiedzą, poddanie się dobrowolnie jakiejś karze nie oznacza zawsze, że ktoś jest winien. Szkoda, że na forach dzw, chyba tylko Marysieńka jest bezstronna i obiektywna w swoich postach w każdym temacie. Mam nadzieję, że za parę lat mieszkańcy zrozumieją, że może to był zły wybór. Może się mylę. Mam też nadzieję, że panujący burmistrz zmieni swoje postępowanie i będzie lepiej w Kraśniku. Czas pokaże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...