Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Martwi mnie to, że wiele osób pokroju pana Czubińskiego na odpowiedzialnych stanowiskach okrada społeczeństwo i wszyscy podwójnie muszą za to płacić, bo skutkiem tego są np. podwyżki VAT.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To efekt braku kadencyjności na tego typu stanowiskach (prezydenci, burmistrzowie, wójtowie. Okopanie sie przez kilka lat w swoich "fortecach: powodują,że ludzie ci czują się bezkarni i uprawiają własne politykę panów i władców, nie pacząc na zasady prawne o moralnych nie wspominając. Takich czubińskich w samym województwie lubelskim jest kilkudziesięciu. W przypadkach cudownych zmian na stanowiska włodarzy gmin, wówczas wychodzą kwiatki typu Kraśnika. Mam nadzieję, że okaże sie tak też w Szatarce i innych gminach, gdzie nastąpiły zmiany. W przypadku wprowadzenia kadencyjności (czego najbardziej obawiają się koryciarze z PSL)mielibyśmy więcej takich ciekawostek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już wielokrotnie Czu pokazał, że potrafi sobie poradzić z ABW, prokuraturą, NIK ... Pewnie teraz też tak będzie. http://wiadomosci.onet.pl/kiosk/kraj/mozny-wrog-gilowskich,1,3332522,wiadomosc.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten to wiedział na której półce stoją konfitury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he co to dla niego 50tysi Pierdniecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek napisał:
He he co to dla niego 50tysi Pierdniecie
Moze to i nie jest duzo, no ale zapomniales Franus, ze duzo on ma dzieci, ktore sa w wieku "POTRZEBOWSKICH"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W katalogu najcięższych przestępst znajdują się: zabójstwo, porwanie, zamach na prezydenta RP, akt terroru, handel ludźmi, korupcja, udział w gangu, rabunek, oszustwo, fałszerstwo pieniędzy, wyrządzenie znacznej szkody majątkowej, produkcja i obrót bronią, narkotykami, materiałami wybuchowymi lub jądrowymi. Skoro katalogowo korupcja waży tyle co na ten przykład akt terroru, zabójstwo czy też zamach na prezydenta RP, to skąd kaucja, a na dodatek taka niska kaucja? Waga prokuraturze sfisowała czy zaPOmnieli ją wytarować???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franek napisał:
He he co to dla niego 50tysi Pierdniecie
Tym bardziej, że zostało mu z tych, co to miał oddać, a nie oddał za "wybitną pracę" w związku śmieciowym - 100tys.zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkosć kaucji jest chyba adekwatna do zarzutów jakie mu postawili, ale czy będa w stanie mu cokolwiek udowodnic w to wątpię, bo mimo wszystko konkretnych dowódów na podstawie których mogliby go osądzic chyba nie mają, a do tego nie wystarcza same zeznania, ze ktos dawał mu pieniądze za pełnie funkcji i rzeczywiscie tę funkcję pełnił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Wielkosć kaucji jest chyba adekwatna do zarzutów jakie mu postawili, ale czy będa w stanie mu cokolwiek udowodnic w to wątpię, bo mimo wszystko konkretnych dowódów na podstawie których mogliby go osądzic chyba nie mają, a do tego nie wystarcza same zeznania, ze ktos dawał mu pieniądze za pełnie funkcji i rzeczywiscie tę funkcję pełnił.
O wielki detektywie przepowiadaczu czy pisemne oświadczenie w obecnosci notariusza o treści "Ja Piotr ............. pobieram łapówkę od Pana....... w kwocie.......", to byłby wystarczający dowód?czy powinien być jeszcze jakiś inny. A co na temat śledztwa mówią twoje opiniotwórcze tłumy z przystanków i autobusów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gracjan vs Marysieńka napisał:
O wielki detektywie przepowiadaczu czy pisemne oświadczenie w obecnosci notariusza o treści "Ja Piotr ............. pobieram łapówkę od Pana....... w kwocie.......", to byłby wystarczający dowód?czy powinien być jeszcze jakiś inny. A co na temat śledztwa mówią twoje opiniotwórcze tłumy z przystanków i autobusów .
Alez z powodzeniem moze byc kazdy inny, na podstawie którego da sie udowodnic, że rzeczywiscie te łapówki brał. A trochę wątpię czy panowie przewidzieli obecne okolicznosci i sie zabezpieczyli. A co do opiniotwórczych tłumów nie jestem na czasie, gdyz najczęsciej jest tak, że ja mijam przystanki, a autobusy mnie mijają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Alez z powodzeniem moze byc kazdy inny, na podstawie którego da sie udowodnic, że rzeczywiscie te łapówki brał. A trochę wątpię czy panowie przewidzieli obecne okolicznosci i sie zabezpieczyli. A co do opiniotwórczych tłumów nie jestem na czasie, gdyz najczęsciej jest tak, że ja mijam przystanki, a autobusy mnie mijają.
Tys sie minela nawet z rozumem a "rozum" mial nadzieje na dluzsze tluste lata, no i teraz pora na chude. Sama nie wiesz co piszesz,ze np. "maslo jest maslane"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Meg napisał:
Tys sie minela nawet z rozumem a "rozum" mial nadzieje na dluzsze tluste lata, no i teraz pora na chude. Sama nie wiesz co piszesz,ze np. "maslo jest maslane"
Wystarczy, ze Twój rozum na tyle jest wypasiony, że az skapuje tłuszczem, a gdzie skapnie tam syfi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pięknie wygląda na tej fotce z tym paskiem na oczach , aż se wydrukuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miron napisał:
Pięknie wygląda na tej fotce z tym paskiem na oczach , aż se wydrukuje
Tylko wiecej, zeby Ci wystarczyło na wytapetowanie nimi ścian i sufitu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miron napisał:
Pięknie wygląda na tej fotce z tym paskiem na oczach , aż se wydrukuje
Noo, fajnie mu z tym paskiem, tak jakby ciemne okulary. Super! jak mafioso i ten kilku dniowy zarost. A moze te fotke zrobili mu jak juz zaczal sr..c w gacie. Tez se wydrukuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawde extra fota , czarny prochowiec , ta opaska na oczach no i ta siatka ktora ma przypominać więzienną krate . Jak z Ojca Chrzestnego Don Corleone , jeszcze by sie przydał fingiel złoty na palcu .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Tylko wiecej, zeby Ci wystarczyło na wytapetowanie nimi ścian i sufitu.
Wiesz Marycha, masz dobry pomysl z tym wytapetowaniem scian, ale tylko w "swiatyni dumania" bo tylko tam najlepiej mozna sie sKUPIC.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szybciej by sie sprawdziły naklejone na koszulkach i popodrzucane w reklamówkach pod drzwi domów mieszkanców jako dowód jak władza wywiązuje sie ze swoich przedwyborczych zapowiedzi. Bo czy trafi się okazja do lepszych fot, nie wiadomo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zdjęcie z siatką ze spacerniaka w tle już kiedyś było. I okazuje się, że to było proroctwo, które miało moc sprawczą. I jak tu nie chylić czoła przed Dziennikiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...