Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CBA w Urzędzie Miasta w Kraśniku

Utworzony przez czytelnik, 3 marca 2011 r. o 08:26 Powrót do artykułu
Gość napisał:
Inteligentny potomku Stalina ,przeczytaj posty Marysieńki ,a później przeproś Pana Szagiego.
A Ciebie jak mozna okreslic? Potomkiem faryzeusza? W waszym chamstwie i zakłamaniu nikt wam nie jest w stanie dorównac. To jest prawdziwy obraz wielkiego, miłosiernego chrzescijanina - krasnickiego pisiora. Ale jakos do takich Pani Ania nie leci z pomocą i swoją modlitwą. Ale tak juz bywa jak sie ludziom w zyciu priorytety poprzestawiają i nie te wartosci im sie błogosławi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh napisał:
Przykład miłości bliźniego i katolickiego nastawiania drugiego policzka. Moherowy narybek, którego inteligencja kończy się na kiju bejsbolowym, a który nie potrafi sklecić choć jednego zdania bez przerywników na k...! jaki dumny, że inny sprawny inaczej pochwalił jego wypowiedź Człowieku, idź się umyj, posprzątaj w pokoju i zaproś może jakąś dziewczynę lub jak wolisz chłopca bo nabiał do łba Ci uderza przez co stajesz się agresywny dla otoczenia. Nie mając nic do powiedzenia - milcz! To lepsze dla ciebie i społeczeństwa!
Proponujesz mi sex z toba cwelu? Chyba nie zagladales dawno do lustra Ich bzyknąć Marychę to może obojgu wam sie polepszy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A Ciebie jak mozna okreslic? Potomkiem faryzeusza? W waszym chamstwie i zakłamaniu nikt wam nie jest w stanie dorównac. To jest prawdziwy obraz wielkiego, miłosiernego chrzescijanina - krasnickiego pisiora. Ale jakos do takich Pani Ania nie leci z pomocą i swoją modlitwą. Ale tak juz bywa jak sie ludziom w zyciu priorytety poprzestawiają i nie te wartosci im sie błogosławi.
Na takie ścierwo jak ty szkoda riposty,wg powiedzenia "rusz gówno to zacznie śmierdzieć",zreszta ty i bez ruszania śmierdzisz.Spiknij sie ze swoim obrańca z poprzednigo postu i ulzyjcie sobie razem.Tylko nie zapomnijcie o zabezpieczeniu,bo taka podwójna mieszanka głupoty zrodzi tylko totalny deb***izm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chiałam Wszystkich bardzo mocno przeprosić za te wszystkie posty na forum.Teraz wiem,że nie miałam racji,bładziłam i byłam nieuczciwa wobec innych forumowiczów,tak tutaj jak i na innych forach.Wszystko przez to,że byłam opętana przez SZATANA! Obecnie jestem po egzorcyzmach,odnalazłam właściwą drogę, bębę nią podążać i głosić jedynie prawdę! W podzięce za nawrócenie, ruszam na kolanach do Częstochowy,wszystkich chętnych serdecznie zapraszam do współudziału i dalszego wspierania mnie na nowym szlaku ku światłości,gdyż SZATAN nie śpi i może mnie zatakować z podwójną mocą!Niech MOC będzie z Wami i ze mną! ALLELUJA !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ludzką rzeczą jest błądzić,głupców trwać w błędzie."
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nawiedzony po egzorcyzmach pisz za siebie, a nie podszywasz sie pode mnie. Ale czego mozna sie spodziewac, po obłudnych tchórzach. I pozostaje tylko współczuc burmistrzowi Włodarczykowi. Mając poparcie, wsparcie i obronę ludzi owładniętych obłędem nie dziwota, ze o pomoc musi zabiegac u sił nawyzszych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Nawiedzony po egzorcyzmach pisz za siebie, a nie podszywasz sie pode mnie. Ale czego mozna sie spodziewac, po obłudnych tchórzach. I pozostaje tylko współczuc burmistrzowi Włodarczykowi. Mając poparcie, wsparcie i obronę ludzi owładniętych obłędem nie dziwota, ze o pomoc musi zabiegac u sił nawyzszych.
No i znowu Szatan zaatakował z podwójną mocą......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...