Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cenzura

Utworzony przez gość, 10 czerwca 2015 r. o 09:14
Pragnę złożyć protest na działanie administratora forum. Wielokrotnie na forum DW komentowałem artykuły (szczególnie dotyczące Pana Włodarczyka i obecnych władz Kraśnika). Nigdy nie używałem inwektyw, nie sprawdzonych wiadomości czy pomówień, wpisywałem tylko własną krytykę władz Kraśnika do której mam prawo i dowody na złe działania. Niestety zawsze po moim wpisie jestem „banowany” ciekawi mnie to że innych forumowiczów używających inwektyw i antysemitów broniących tychże władz nie „banuje” się. Odbieram to jako CENZURĘ i brak bezstronności  DW. „Gość”
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby skutecznie z tym walczyć musisz robić zrzuty ekranu. po zamieszczeniu swojego wpisu na forum i dopiero wtedy protestować przedstawiając dowody.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby skutecznie z tym walczyć musisz robić zrzuty ekranu. po zamieszczeniu swojego wpisu na forum i dopiero wtedy protestować przedstawiając dowody.
Dziękuję tak uczynię bo mam odczucia że DW jest stronniczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może po prostu o to chodzi
Od momentu otrzymania wiarygodnej informacji o bezprawnym charakterze treści administrator ponosi odpowiedzialność, a więc może być pozwany, wspólnie z autorem wpisu
https://panoptykon.org/wiadomosc/ten-komentarz-mnie-obraza-co-mam-zrobic  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję tak uczynię bo mam odczucia że DW jest stronniczy
Każda gazeta jest stronnicza i to nie jest jednorodna "masa". Administratorów jest kilku i może być, że jeden z nich jest innej opcji i cichaczem kasuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
   
Pragnę złożyć protest na działanie administratora forum. Wielokrotnie na forum DW komentowałem artykuły (szczególnie dotyczące Pana Włodarczyka i obecnych władz Kraśnika). Nigdy nie używałem inwektyw, nie sprawdzonych wiadomości czy pomówień, wpisywałem tylko własną krytykę władz Kraśnika do której mam prawo i dowody na złe działania. Niestety zawsze po moim wpisie jestem „banowany” ciekawi mnie to że innych forumowiczów używających inwektyw i antysemitów broniących tychże władz nie „banuje” się.  
Aby skutecznie z tym walczyć musisz robić zrzuty ekranu. po zamieszczeniu swojego wpisu na forum i dopiero wtedy protestować przedstawiając dowody.
 
Jak ten ban wygląda? Rejestrujesz się, piszesz i po wpisie  nie możesz się zalogować, czy anonimowo piszesz i post znika ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziękuję tak uczynię bo mam odczucia że DW jest stronniczy
Daj znać gdzie Twoją krytykę można poczytać, bo jak dotąd dyskutujemy o czymś, co nie istnieje. Weź no wrzuć tu jakiś tekst na próbę... poczytamy, przypilnujemy, ocenimy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[media]http://przemekkainel.pl/forum/cycu.swf[/media] Daj znać gdzie Twoją krytykę można poczytać, bo jak dotąd dyskutujemy o czymś, co nie istnieje. Weź no wrzuć tu jakiś tekst na próbę... poczytamy, przypilnujemy, ocenimy...
Afery w Szastarce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afery w Szastarce
bingo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...