Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chciał ominąć sarnę. Uderzył w drzewo

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 lutego 2018 r. o 12:56 Powrót do artykułu
o 5.30 to można zakładać że sarny śpią nawet na drodze. ale jak się mózg w domu zostawiło to i sarna potrafi za***yć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Dobry bałach nigdy nie jest zły."... Wszyscy uwzięli się na biednych wozaków. A to przepust, a to drzewo , a to zakręt lub jak w tym przypadku zwierzyna. Jak tu poszaleć na drodze bez myślenia, nie ma jak. Przerąbane....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dawno kobieta tłumaczyła się, że chciała ominąć jeża i również spowodowała wypadek. Zawsze to lepiej brzmi, niż zaśnięcie za kierownica lub wypadnięcie z drogi z powodu wścieklizny drogowej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeciez tam jedzie sie 50 km na godz a tak woz rozbity
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na bogato,jak un to zrobił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja kiedyś w mieście krasniku chcialem wyminac traktor ruski z przyczepą pełną gnoju, udalo mi sie mimo ze krasnicki chlopek wyraźnie na mnie polowal. Zemscil sie jednak wrzeszczac na pół miasta gwara niewybredna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...