Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

CIĄGŁE PODWYZKI SERWOWANE PRZEZ BURMISTRZA

Utworzony przez Kraśnik, 16 lutego 2012 r. o 08:58
Szanowni Forowicze! Pan Burmsistrz zarabia grubo ponad 11 tys. zł miesiecznie nie licząc innych dochodów zarabia miesiecznie. My Krasniczanie nie mamy pracy, nie ma szans na nowe miejsca pracy a jak ja mamy pracę to za skromne wynagrodzenie - góra za 2 tys. zł brutto! Pan Burmsistrz ciągle Nam Kraśniczanom serwuje podwyżki! Zdrożały bilety MPK, podniósł podatki lokalne (co powoli odczujemy, ponieważ zbliza sie termin ich płatności), a teraz Nam chce poniesc opłate za pobyt Naszych dzieci w miejskich przedszkolach o 300 zł jak podała telewizja krasnicka. Juz wplynął projekt uchwały gdzie proponuje 2,10 zl za godzine pobytu dziecKA W PRZEDSZKOLU!!!!!!!! wzrost 3 krotny! Nie bedzie Nas stac dawac dzieci do przedszkola! Oczywiscie ten projekt ma trafic na sesje rady miasta, ale wiadomo, że zołnierzyki Pana Włodarza przegłosują i podwyzka stanie sie faktem!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
griffeys wholesale shoes griffeys High shoes nike air griffey max Women's Shoes griffeys Running shoes air max 2009 Cheap shoes air max 2011 Anta shoes air max 2012 Basketball shoes air max 90 High shoes kobe shoes Low shoes nike basketball shoes Designer shoes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik napisał:
Szanowni Forowicze! Pan Burmsistrz zarabia grubo ponad 11 tys. zł miesiecznie nie licząc innych dochodów zarabia miesiecznie. My Krasniczanie nie mamy pracy, nie ma szans na nowe miejsca pracy a jak ja mamy pracę to za skromne wynagrodzenie - góra za 2 tys. zł brutto! Pan Burmsistrz ciągle Nam Kraśniczanom serwuje podwyżki! Zdrożały bilety MPK, podniósł podatki lokalne (co powoli odczujemy, ponieważ zbliza sie termin ich płatności), a teraz Nam chce poniesc opłate za pobyt Naszych dzieci w miejskich przedszkolach o 300 zł jak podała telewizja krasnicka. Juz wplynął projekt uchwały gdzie proponuje 2,10 zl za godzine pobytu dziecKA W PRZEDSZKOLU!!!!!!!! wzrost 3 krotny! Nie bedzie Nas stac dawac dzieci do przedszkola! Oczywiscie ten projekt ma trafic na sesje rady miasta, ale wiadomo, że zołnierzyki Pana Włodarza przegłosują i podwyzka stanie sie faktem!!!!!
WYDAJE MI SIĘ ŻE ŻOŁNIERZYKÓW BURMISTRZA JEST MNIEJ BO NAWET PENSJĘ MA MNIEJSZĄ NIŻ POPRZEDNIK A TO ZASŁUGA PO I LUBIĘ KRAŚNIK TAK WIĘC JAK ZA PRZEDSZKOLE ZAPŁACĘ WIECEJ TO BĘDZIE WINA PO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WYDAJE MI SIĘ ŻE ŻOŁNIERZYKÓW BURMISTRZA JEST MNIEJ BO NAWET PENSJĘ MA MNIEJSZĄ NIŻ POPRZEDNIK A TO ZASŁUGA PO I LUBIĘ KRAŚNIK TAK WIĘC JAK ZA PRZEDSZKOLE ZAPŁACĘ WIECEJ TO BĘDZIE WINA PO
E tam, wszystkie podwyzki to wina PO. A pan burmistrz jak na początek to i tak za duzą pensyjkę dostał. A większych kosztów za przedszkola i innych podwyżek mozesz upatrywac w wyzszych pensyjkach vicków. Przy nieustannym wciskaniu nam braku pieniędzy spowodowanym zadłuzeniem, od III do IV kwartału niemało wzrosły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak w całym kraju też członkowie PIS drastycznie popodnosili opłaty za przedszkola i żłobki. Najpier poczytajcie kto udupił samorządy zmuszając ich do drastycznych podwyżek opłat, a potem oglądajćie komunistyczne TVK i wypisujcie głupoty po necie. Jak komuś za drogo może założyć prywatną taką placówkę i doić kasę. Są przepisy prawne ułatwiające taką działalność. Wystarczą chęci i pomysł. Można dostać na ten cel pieniądze z Urzędu Pracy i Unii. No i dotacje na dziecko z MEN i Samorządu. Tylko trzeba CHCIEĆ!!! No i być trochę uczciwy by nie skończyć jak dyrektorka jednego przedszkola prywatnego z Kraśnika której pieniądze przewróciły we łbie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antypis napisał:
No tak w całym kraju też członkowie PIS drastycznie popodnosili opłaty za przedszkola i żłobki. Najpier poczytajcie kto udupił samorządy zmuszając ich do drastycznych podwyżek opłat, a potem oglądajćie komunistyczne TVK i wypisujcie głupoty po necie.
Przeciez za przyjęciem tak znowelizowanej ustawy w sejmie głosowały wszystkie partie polityczne. Czyli wszyscy jednogłośnie udupili samorządy. Ale z tym udupieniem tez nie przesadzajmy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WYDAJE MI SIĘ ŻE ŻOŁNIERZYKÓW BURMISTRZA JEST MNIEJ BO NAWET PENSJĘ MA MNIEJSZĄ NIŻ POPRZEDNIK A TO ZASŁUGA PO I LUBIĘ KRAŚNIK TAK WIĘC JAK ZA PRZEDSZKOLE ZAPŁACĘ WIECEJ TO BĘDZIE WINA PO
Poprzednik odrazu takiej pensyjki nie miał tylko po kilkunastu latach! A ten odrazu dostał bez wiedzy, doswiadczenia. Podwyzki sewuje Nam ta władza, ten super Burmistrz to co piszesz gam.... ze PO!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może jako rodzice dzieci uczęszczających do kraśnickich przedszkoli przeciwstawmy się temu , może liczny udział na sesji, która ma być w czwartek 23.02.2012,do my nie zarabiamy po 11 tysięcy i nie będzie nas stać na tak wysokie opłaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
. napisał:
Poprzednik odrazu takiej pensyjki nie miał tylko po kilkunastu latach! A ten odrazu dostał bez wiedzy, doswiadczenia. Podwyzki sewuje Nam ta władza, ten super Burmistrz to co piszesz gam.... ze PO!!!!!
P.O ma koalicję większościową i to P.O przyklaskuje podwyżkom - nie oszukujmy się te POdwyżki to też na ich diety (wszystkich) piszesz że poprzednik nie miał tak od razu ale proporcjonalnie to mieli tyle samo a co powiesz o radnych którzy są pierwszej kadencji -oni też nie mają potrzebnej wiedzy i doświadczenia a mają takie same diety jak ich koledzy z poprzedniej kadencji i nie nazywaj kogoś gam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
P.O ma koalicję większościową i to P.O przyklaskuje podwyżkom - nie oszukujmy się te POdwyżki to też na ich diety (wszystkich) piszesz że poprzednik nie miał tak od razu ale proporcjonalnie to mieli tyle samo a co powiesz o radnych którzy są pierwszej kadencji -oni też nie mają potrzebnej wiedzy i doświadczenia a mają takie same diety jak ich koledzy z poprzedniej kadencji i nie nazywaj kogoś gam....
Nie przesadzajmy. Do bycia radnym nie potrzebna jest zadna wiedza, a tym bardziej doswiadczenie, tak jak w przypadku zarządzania sprawami miasta i ludzmi sobie podległymi. Zwykłą masznką go głosowania zgodnie z narzuconymi odgórnie regułami czy też dla przypodobywania sie władzy można być zarówno początkującym radnym jak i zasiedziałym przez kilka kadencji. A co podwyzek za przedszkola, to kwota 6 zł dziennie poza okreslony wymiar godzin, podczas których zapewniona jest fachowa opieka nie jest wygórowaną kwotą. Najlepiej jest za darmo, ale wtedy rodzinom nie opłaca się zajmowac w tym czasie dziećmi.A znam nie jeden przypadek, że rodzic w domu, dziadkowie w domu, a dziecko za grosze w przedszkolu, bo tak wygodniej i korzystniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W weekend świetny Burmistrz Włodarzyk był na dyżurze w pogotowiu więc wpadło mu do kieszeni 3000 zł i ma wszystkich i i wszystko gdzieś. TKM ma się dobrze. Albo sie chce być BURMISTRZEM albo LEKARZEM ????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Burmistrz nie serwuje nam podwyżek on jedynie laskawie nam pozwala zwiększyć nasz udział w tworzeniu paśnika PiS-u
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Burmistrz nie serwuje nam podwyżek on jedynie laskawie nam pozwala zwiększyć nasz udział w tworzeniu paśnika PiS-u
Kolego -Antypis -, albo masz jakąś obsesję i wszędzie widzisz ludzi z PIS-u, albo ktoś zlecił Ci takie zadanie. Jeśli nawet Masz rację i „tworzony jest jakiś paśnik” to na pewno nie dla PIS-u, gdyż z tej partii jest we władzach samorządowych i na stanowiskach Urzędu Miejskiego tylko dwie osoby tj: radny powiatowy i wiceburmistrz. Można krytykować PIS w Kraśniku za poparcie w wyborach takich, a nie innych ludzi, ale na pewno nie za to, że pchają się do koryta i mają jakikolwiek wpływ na podwyżki. No może poza jednym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maciej napisał:
Kolego -Antypis -, albo masz jakąś obsesję i wszędzie widzisz ludzi z PIS-u, albo ktoś zlecił Ci takie zadanie. Jeśli nawet Masz rację i „tworzony jest jakiś paśnik” to na pewno nie dla PIS-u, gdyż z tej partii jest we władzach samorządowych i na stanowiskach Urzędu Miejskiego tylko dwie osoby tj: radny powiatowy i wiceburmistrz. Można krytykować PIS w Kraśniku za poparcie w wyborach takich, a nie innych ludzi, ale na pewno nie za to, że pchają się do koryta i mają jakikolwiek wpływ na podwyżki. No może poza jednym.
Kraśnik to dla PiS-u paśnik!!! Do puki istnieje klub radnych PiS a były poseł PiS-u trzęsie Urzędem Miasta do póty kłamstwem jest twierdzenie, że winni są inni. I nikt nikomu nie każe o głodzie pracować ale najpierw trzeba się wziąć do roboty a nie dzielenia stołków i kasy.
Ostatnio edytowany 21 lutego 2012 r. o 10:02
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Kraśnik to dla PiS-u paśnik!!! Do puki istnieje klub radnych PiS a były poseł PiS-u trzęsie Urzędem Miasta do póty kłamstwem jest twierdzenie, że winni są inni. I nikt nikomu nie każe o głodzie pracować ale najpierw trzeba się wziąć do roboty a nie dzielenia stołków i kasy.
a ja to myślę że Krasnik to jednak paśnik PO Czerwa i Marcinkowskiego a Ty antypis to może POsyniak? albo O.POka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ja to myślę że Krasnik to jednak paśnik PO Czerwa i Marcinkowskiego a Ty antypis to może POsyniak? albo O.POka?
Oj, chyba coś jest na rzeczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Oj, chyba coś jest na rzeczy?
Na bank.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Kraśnik to dla PiS-u paśnik!!! Do puki istnieje klub radnych PiS a były poseł PiS-u trzęsie Urzędem Miasta do póty kłamstwem jest twierdzenie, że winni są inni. I nikt nikomu nie każe o głodzie pracować ale najpierw trzeba się wziąć do roboty a nie dzielenia stołków i kasy.
Nie wiem jakim prawem nazywa się klub radnych PIS ,skoro żaden z nich nie należy do tej partii. Nie obwiniaj PiS-u ,że ktoś podszywa się pod nich. Jak zmienią nazwę na klub Michalskiego to nie będzie równoznaczne ,że Michalski ma coś z nimi wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a ja to myślę że Krasnik to jednak paśnik PO Czerwa i Marcinkowskiego a Ty antypis to może POsyniak? albo O.POka?
Kraśnik to dla PiS-u paśnik!!! A ja Jestem Kim Jestem frajerze co ci pachnie cenzura w necie. Leć se z Tuskiem podpisz ACTA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wiem jakim prawem nazywa się klub radnych PIS ,skoro żaden z nich nie należy do tej partii. Nie obwiniaj PiS-u ,że ktoś podszywa się pod nich. Jak zmienią nazwę na klub Michalskiego to nie będzie równoznaczne ,że Michalski ma coś z nimi wspólnego.
A chyba takim samym prawem, jakim w wyborach startowali z listy PiS, a nie z listy Michalskiego czy innego, i wtedy nikomu to nie przeszkadzało, nikt tego nie negował, nikt się temu nie przeciwstawiał i nikogo to nie oburzało, a liczyło sie tylko, byle było nas jak najwięcej, byle dorwac sie do władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...