Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ciężarówka wioząca tłuczeń wpadła do rowu. Ruch wahadłowy na drodze

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 lipca 2019 r. o 09:27 Powrót do artykułu
A może wreszcie coś zrobić z tymi zakrętami w Olbięcinie? Nie ma tygodnia żeby tam się coś nie wydarzyło. Ja wiem, wina kierowców jest oczywista bo jeżdżą za szybko ale powinno się też zadbać mimo tego o poprawę bezpieczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłuczeń się potłukł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fotoradar postawili na dole glaby A wlasnie tam powinien stac Co do tirow to jezdza tam jak wariaty tylko ze policja nie reaguje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłuczeń się potłukł
 A za kierownicą jakiś tłuk? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może wreszcie coś zrobić z tymi zakrętami w Olbięcinie? Nie ma tygodnia żeby tam się coś nie wydarzyło. Ja wiem, wina kierowców jest oczywista bo jeżdżą za szybko ale powinno się też zadbać mimo tego o poprawę bezpieczeństwa.
 No najlepiej to wyprostować w tym miejscu drogę .... ale czekaj bez mega wiaduktu się nie da , no dobra to ją całkiem zamknijmy:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...