Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Coming out podczas posiedzenia Rady Miasta Kraśnik. "Jestem gejem w strefie wolnej od LGBT"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lutego 2020 r. o 21:43 Powrót do artykułu
a ja jestem normalny i brawo Kraśnik,a pp na Madagaskar
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie to zapamiętają przy następnych wyborach. nikt tak nie dzieli Polaków jak PiS i ich zachowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prymitywna komuna bezskutecznie przez 45 lat niszczyla katolicką Polską. Dzisiaj mamy próbę niszczenia tej katolickiej Polski przez  tęczowych aktywistów LGBT suto opłacana przez światowe lewactwo z Sorosem. Dzisiaj sytuacja  dla katolików jest bardzo groźna, pieniądze i łatwa popularność bycia gejem/lesbijka powoduje, że tych pokrzywdzonych przez życie osobników przybywa w zastraszającym tempie. Robić z siebie tęczowego głupka jest łatwo i to się opłaca. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba testosteronu między lośladkami 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie to zapamiętają przy następnych wyborach. nikt tak nie dzieli Polaków jak PiS i ich zachowanie.
 Nie popuśćvz wrażenia 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dewianci usuneli + ze swojego logo lgbt , pod ktorym kryja sie inne dewiacje , o ktorych wola nie rozmawiac , bo juz calkiem by ich to pograzylo ! Nigdy nie bedzie przyzwolenia na to , azeby wiekszosc dostosowywala sie do mniejszosci , a tym bardziej do chorej mniejsczosci !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora na strefy wolne od katolyków i pisowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez hejtu, ale Gejowstwu mówimy NIE! Obok kultury, trzeba czytać też objawy tej choroby. LGBT Jest jak Korona wirus. Jak w to wejdziesz i Cię zarażą, to umierasz.. Stopniowo. Szanse na wyleczenie są niewielkie, choć są.. Profilaktyka polega na niezbliżaniu się do zarażonych choćby umysłem, nie mówiąc o towarzystwie..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lubelskie wolne od LGBT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop pedałowaniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się modlić za zdrowie tych chorych ludzi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupiś jak pomarańczowa chorągiewka na śmietniku..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takim byłej od urodzenia, czy cię przecwelowano na sucho..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie prześladuje lgbt, to lgbt wszelkimi możliwymi sposobami próbuje promować swoje zboczenia..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy osoby lgbt narzucają swoje poglądy innym? To że ktoś zobaczy dwie kobiety trzymające się za rękę zmieni komuś światopogląd? A jak zobaczę modlącego się muzułmanina to przejdę na islam? Co za bzdury. Trzeba być naprawdę niepewnych swoich poglądów czy wiary, żeby takie rzeczy wygadywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co mnie obchodzą ich prywatne problemy? Gdy mam nieżyt krtani również muszę się z tym afiszować? Chore. Rozumiem, że na to niektórzy otrzymują granty z zagranicznych fundacji, ale czy każdy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serio to społeczeństwo nie ma ważniejszych problemów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oby zachodni inwestorzy ominęli Kraśnik
 To na zachodzie są już wszyscy lbqtg +- i coś tam jeszcze?. Jeśli tak to niech omijają całą Polskę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dwulicowe szuje w krasnu=iku  sa przeciw ideologiii lgbt A zarazem chodza do kosciola i nie przeszkadza im to co pleban wyprawia z dziecmi
 Jak masz jakieś uzasadnione podejrzenia to dlaczego nie zgłaszasz odpowiednim służbom??. Jeśli chodzi o dwulicowość to któryś z waszych powiedział, że przyjdzie czas na dzieci.Ideologia lgbtq-+ jest sprzeczna z wiarą chrześcijańską, z moralnością, z normalnością. Jakoś do tej pory homosie żyli bez ideologii i byli szykanowani?. Czy ja w pracy muszę wszystkim przedstawiać swoją żonę, dzieci?. Nim kogoś nazwiesz szują, weź zastanów się kim jesteś ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W wolnej chwili pokusiłam się o stworzenie listu w formie prośby z uzasadnieniem do miast partnerskich kilkunastu homofobicznych samorządów z południowej części naszego kraju. Jeśli chodzi o Kraśnik, wysłałam je do Trogir w Chorwacji oraz Ruiselede w Belgii. Nie otrzymałam żadnej wiążącej informacji z Trogin, natomiast wiem, że Belgowie pochylą się nad tym w środę 11 marca. Obiecano zapoznać mnie z ich decyzja, co do dalszej współpracy z Kraśnikiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 24

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...