Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Panie pobity złożyć pismo do Trybunału Stanu i podać dokumentację foto oraz oraz zeznania świadków. Takie działania policji to działania na szkodę obywatela ! Każdy obywatel ma gwarantowane przez Konstytucję nietykalność osobistą ! Więc śledztwo umorzone jest z powodu współpracy organów na niekorzyść obywatela poszkodowanego ! To też jest przestępstwo !
kazdy obywatel ( w tym tez policjant) ale pamiętaj ze są pewne ograniczenia i wyjatki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak wszystko ma oprócz wychowania i kultury...a matka zamiast latać z nim po prokuraturach to niech się weźmie za jego wychowanie..zniszczyli radiowóz, napadli na policjantów... policjant na slużbie a ten z rękami do niego...oblał policjantkę piwem potem ja kopnął w brzuch..a przecież to kobieta..cham...uciekał..zdjął koszulkę i zgrywał wielkeigo bosmana bo z kolegami był..a koledzy tacy sami jak on..a policja miała stać i klaskać na to co on wyczyniał..powinien dostać taki wyrok za to żeby go odczuł...bo siniaki się zagoją a rozumia jak nie było tak ni ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a z drugiej strony wysłać dwóch policjantów na taki tłum...MISTRZOSTWO ŚWIATA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żółta kartka, czerwona kartka, wpier***. Nie wierzę, że dostał wpier*** za nic. A miałem trochę kontaktów z policją. Jak się zachowasz tak zostaniesz obsłużony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piszecie zle o chlopaku, ale wiecie sami jak policja traktuje ludzi w pl. wiec policja tez "jest dobra" , pobic, itd a pozniej najlepiej glupka udac i umorzyc sledztwo. tak to jest jak sie ma "kolegow " w prokuraturze. policja w pl to scierwo i tyle. zycze wam policjanci jak najgorzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec Sulowa napisał:
chłopak wszystko ma oprócz wychowania i kultury...a matka zamiast latać z nim po prokuraturach to niech się weźmie za jego wychowanie..zniszczyli radiowóz, napadli na policjantów... policjant na slużbie a ten z rękami do niego...oblał policjantkę piwem potem ja kopnął w brzuch..a przecież to kobieta..cham...uciekał..zdjął koszulkę i zgrywał wielkeigo bosmana bo z kolegami był..a koledzy tacy sami jak on..a policja miała stać i klaskać na to co on wyczyniał..powinien dostać taki wyrok za to żeby go odczuł...bo siniaki się zagoją a rozumia jak nie było tak ni ma
właśnie ta osoba napisała prawde !! oblał policjantke, potem uciekał, bardzo dobrze mu zrobili, powinni mu jeszcze huja urwać, ten chłopak to istne ścierwo kozak jakich dużo na sulowie, sam mu poprawie jeszcze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wołaj i mnie też z checią bym mu zajeb... a za głupi ryj:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ilona napisał:
piszecie zle o chlopaku, ale wiecie sami jak policja traktuje ludzi w pl. wiec policja tez "jest dobra" , pobic, itd a pozniej najlepiej glupka udac i umorzyc sledztwo. tak to jest jak sie ma "kolegow " w prokuraturze. policja w pl to scierwo i tyle. zycze wam policjanci jak najgorzej. [/quote] [quote name='ilona' timestamp='1341713046' post='646714'] piszecie zle o chlopaku, ale wiecie sami jak policja traktuje ludzi w pl. wiec policja tez "jest dobra" , pobic, itd a pozniej najlepiej glupka udac i umorzyc sledztwo. tak to jest jak sie ma "kolegow " w prokuraturze. policja w pl to scierwo i tyle. zycze wam policjanci jak najgorzej.
Ciekawe jak bedziesz śpiewać, gdy Ciebie ktoś dopadnie i nie daj borze ściągnie bieliznę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ciekawe jak bedziesz śpiewać, gdy Ciebie ktoś dopadnie i nie daj borze ściągnie bieliznę
Zawsze sama wcześniej ściągam,aby uniknąć nieporozumień i uszkodzenia suwaka w sukience.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda go, pomylili go z kolesiem co oblał policjatnkę piwem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSY fe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
właśnie ta osoba napisała prawde !! oblał policjantke, potem uciekał, bardzo dobrze mu zrobili, powinni mu jeszcze huja urwać, ten chłopak to istne ścierwo kozak jakich dużo na sulowie, sam mu poprawie jeszcze
Własnie mało wiesz . On właśnie nic nie zrobił i są na to twarde dowody. Przecież psy założyli mu sprawę za niby oklepanie radiowozu- ale przecież nie było ani jednego świadka. haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dsda napisał:
Własnie mało wiesz . On właśnie nic nie zrobił i są na to twarde dowody. Przecież psy założyli mu sprawę za niby oklepanie radiowozu- ale przecież nie było ani jednego świadka. haha
świadków na to, że policjanci go bili też nie ma pajacu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy z Was ma swoją rację i dobrze ! Swoją drogą chłopak ma też swoje prawa ale chyba też marnego adwokata .Posty nr.1,36 i 61 to podstawa i jedno z możliwych wyjść z sytuacji.Natomiast co do samej postawy tegoż chłopca to oczywiście powinien ponieść konsekwencje swojego postępowania co nie jest jednoznaczne z wymierzaniem kary "tu i teraz" i to był prawdopodobnie błąd policjantów.Ale śmiem twierdzić że postawienie ich w stan oskarżenia graniczy z cudem .Choć po przeczytaniu wszystkich postów mam pewną koncepcję i nie jest to niemożliwe.Pozew zbiorowy pewnie nie wchodzi w grę ponieważ pobity chłopak ma zbyt wielu wrogów ? Ale... "łączmy się dla dobra sprawy a nie dla Mateusza" ? Z pewnością w takiej małej miejscowości nie można oczekiwać "braku lojalności " więc należy prosić o zmianę miejsca i ludzi prowadzących dochodzenie.Również sugerowałabym obecność dobrego adwokata w trakcie. Życzę dużo wytrwałości bo pewnie to potrwa dość długo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich ten pokrzywdzony chlopak ma racje w 100%,wiem ze sia tak dzieje w Krasniku i to od kilkunastu lat i nikt z tym nic nie robi,ja.Ja z checio bym ci udzielil troche wskazuwek i jestem ciekawy ktorzy to psy cie tak uzadzili ale stawiam ze to mlodzi gowniaze co pracuja od niedawna a powinni kopac doly w PDM-ie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy gdyby zmierzyć wymiary pręg dałoby radę znaleźć odpowiednie narzędzie. Jeśli pasowała by do tego tonfa czy inna pała policjanta przebadałbym je wszystkie na obecność DNA. Jeżeli podczas bicia spadła chociaż kropla krwi na ścianę albo na podłogę to bym udupił samego komendanta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasniczanin byly policjan napisał:
Witam wszystkich ten pokrzywdzony chlopak ma racje w 100%,wiem ze sia tak dzieje w Krasniku i to od kilkunastu lat i nikt z tym nic nie robi,ja.Ja z checio bym ci udzielil troche wskazuwek i jestem ciekawy ktorzy to psy cie tak uzadzili ale stawiam ze to mlodzi gowniaze co pracuja od niedawna a powinni kopac doly w PDM-ie
jejku specjalnie podpisują by bronić koleszke , przecież ten MATEUSZEK SZABAT to taki deb*** ze szok, jak to ktos napisal wielki bosman, czesto jezdze przez to jego sulowskie zadupie i widze go jak lazi az ma sie chec zatrzymac i mu nakopac, a teraz robi z siebie wielka ofiare, skoro zadarl z policjantami niech przyjmie teraz swoje czyny na ta gruba tlusta klate, powinni mu teraz poprawic za te jego klamstwa i oszczerstwa. smiec sulowski zaje***y!!!! niech sie roplacze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to czego się nie zatrzymujesz i mu nie nakopiesz? Taki z ciebie kozak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Ciekawe czy gdyby zmierzyć wymiary pręg dałoby radę znaleźć odpowiednie narzędzie. Jeśli pasowała by do tego tonfa czy inna pała policjanta przebadałbym je wszystkie na obecność DNA. Jeżeli podczas bicia spadła chociaż kropla krwi na ścianę albo na podłogę to bym udupił samego komendanta.
warto by przebadać twój mózg na obecność szarych komórek, wydajesz się ciekawym przypadkiem dla naukowców. nie rozdrabniaj się, udup cały świat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** jedne zamiest zając sie prawdziwymi problemami co sa w krasniku to leja chlopaczkow i woza Bravami jebańce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...