Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
6 lat ? mam nadzieje, ze go tam w pierdlu naucza zeby dzieci nie tykac...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeszcze tą sędzinę powinien pogwałcić ze 2 lata za taki zajebisty wyrok. sqrwiel.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adekwatnie wynagrodzić sędzinę... śmiech na sali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adekwatnie??? co za zbydlecenie. a 2 lata gwałtów za 20 tysi to chyba taniej wyjdzie niż na ulicy... Sędzina to ma dopiero matczyne podejście...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
upier***ić jaja i łapy aby nie mógł więcej żadnej , dziewczyny, dziewczynki ogólnie kobiety dotykać, i to kobiety decydują się z takim badziewiem na posiadanie z nim dzieci, 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
6 lat :) szkoda, ze dziecko w ogole nie poszlo do wiezienia za to ze sie dawalo czy cos.... Mam nadzieje, ze w celi sie nim zajma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie którzy nie powini się wypowiadać na ten temat. ..kupował prezenty zabiera do kkina???nie wiedziala ze ma zone i dziec???gwalt po 2 latach czy pieniądze wujka????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a dlaczego ta qrwa ma zasłoniętą mordę, 6 lat :):):) za zniszczenie życia ,psychiki i normalnego życia. Na dodatek państwo zapewni mu ochronę, podczas odbywania procesu resocjalizacji- żenujące
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GWAŁCIŁ DZUCO przez 2 lata , dostał tylko 6 lat, a ksiądz za molestowanie - dotykanie, ocieranie sie o ciala chlopców w wieku 11-15 lat dostał 8 lat wiezienia. Bo ksiądz? I sprawa dotyczy zachowań za granicą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śledczym tłumaczył później, że siostrzenica zgadzała się na seks. 12 LETNIE DZIECKO ZGADZAŁO SIĘ NA SEKS. SKANDAL W MAJESTACIE PRAWA. NIE WIEM CO MOŻNA W TYM TEMACIE .... BRAK SŁÓW.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie jebnijcie się w głowę jak nie znacie prawdy..!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja na miejscu ojca to bym go odstrzelił tego samego dnia w którym bym się dowiedział o tym .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kto napisał o tej "prawdzie" to myślę że jest nie do końca normalny niech nie patrzy przez pryzmat swojej wygody i własnym interesie. Chciałbym zeby był w takiej samej sytuacji albo czego nie życzę jego dziecko i wtedy może się wypowiadać. Zresztą jak można bronić PEDOFILA???????? Wspułczuć można tylko jego dzieciom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako matka nie puszczalabym dziecka 12 lat na wakacje z wujkiem. ...ludzie zastanówcie się . .on winien a ona nie...????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faceta nie ma co bronic. Kara musi byc za cos takiego. Ale gdzie byla matka? Wycieczki zagraniczne, kino, basen i co to tak z dobrego serca???? Oki jedzie zona i dzieci i przy okazji zabiera siostrzenice ale sama ja puszczala i sie nie domyslila?!?!?!?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako matka nie puszczalabym dziecka 12 lat na wakacje z wujkiem. ...ludzie zastanówcie się . .on winien a ona nie..
Mamusia dostawala jakies profity to siedziala cicho moze przestal dawac kase to go oskarzyla!!! I wcale sie nie zdziwie jakby to byl pomysl troskliwej mamusi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal to jest że 2 lata ukrywała....może jej się podobało
boje się, ze obok mnie i mojej rodziny mogą żyć tacy dewianci jak ty.......12 lat to jest dziecko i wbij sobie to do głowy!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeździła na te wakacje i z wujkiem i z ciocią i z całą jego rodziną....sposób działania pedofila jest wlasnie taki, że potrafi zamydlić oczy wszystkim...nikt nic nie zauważył, dziecko bylo zastraszone, emocje tłumilo w sobie...dziwi mnie brak reakcji żony pedofila....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mamusia dostawala jakies profity to siedziala cicho moze przestal dawac kase to go oskarzyla!!! I wcale sie nie zdziwie jakby to byl pomysl troskliwej mamusi!!!
..bardzo ku..r..wa śmieszne...jak twoje dziecko ktos wyhura i będziesz musial/a z tym zyc, wtedy sie wypowiedz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
 
..bardzo ku..r..wa śmieszne...jak twoje dziecko ktos wyhura i będziesz musial/a z tym zyc, wtedy sie wypowiedz!
po pierwsze jezyk po drugie no coz jaka rodzina taka kultura!!! Poza tym moje dziecko bedzie mialo wsparcie w matce zawsze a kazdy wie jakie zainteresowanie bylo ze strony szanownej mamuni!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...