Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dęby smoleńskie w Kraśniku

Utworzony przez Marysieńka, 5 kwietnia 2011 r. o 10:46
Gość napisał:
W sumie to sa dwa watki do pociagniecia,moj i szwagra.Nie wiem tylko czy dasz rade.
Przeciez już wczesniej pisałam, że ja do takiego ciągania z wypatrywaniem i uzyciem siły nie nadajna. A tym bardziej , że wasze kobity nie moga dać sobie same rady z waszym problemem, to do tego tylko wyspecjalizowane ciągarki trudnięce sie takim procederem zawodowo. Albo spróbujcie siąśc tyłkami w mrowisko, moze efekty z doznaniami okażą sie bardziej skuteczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Przeciez już wczesniej pisałam, że ja do takiego ciągania z wypatrywaniem i uzyciem siły nie nadajna. A tym bardziej , że wasze kobity nie moga dać sobie same rady z waszym problemem, to do tego tylko wyspecjalizowane ciągarki trudnięce sie takim procederem zawodowo. Albo spróbujcie siąśc tyłkami w mrowisko, moze efekty z doznaniami okażą sie bardziej skuteczne.
To znaczy ze juz nie ciagniesz ZADNYCH watkow.???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To znaczy ze juz nie ciagniesz ZADNYCH watkow.???
Nie to że zadnych, tylko nie takie przypadkowe i na doczepkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...