Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Deportowali go z Białorusi bo się nie zameldował

Utworzony przez STYX, 3 lutego 2009 r. o 21:28 Powrót do artykułu
Niby nauczyciel a o obowiązku meldunkowym nie słyszał !!! Ciesz się nieuku,że cię wolno puścili...i ucz się.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Patrzcie ludzie, niby nauczyciel,taki uczony a nie wiedział o obowiązku meldunkowym.Aż mi szkoda tych dzieciaków....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcale mi ich nie żal, rpzepisy są przepisami i trzeba je szanować, o czym szczególnie nauczyciel powinien wiedzieć! A poza tym przy stanie finansowym naszego szkolnictwa nie potrzeba nam więcej studentów o rzekomo polskim pochodzeniu z Białorusi, bo i naszych Polaków nie możemy wykształcić za darmo!Myślmy najpierw o Polakach w kraju i nie wyrzucajmy pieniędzy w błoto!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Pan Boroń to świetny wykładowca. Spotkaliśmy sie na podstawach filozofii. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..."O ile moją koleżankę można zastąpić, tak dla mnie nie ma na miejscu zastępstwa ....."- skromność to podstawa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A władze Lublina kupują od nich trolejbusy i podpisują umowy o współpracy szkolnej : z reżimem:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z Polski też kiedyś wyrzuciliby, nawet Polaka, jak nie miał w porządku papiery. Kto miał dopilnować formalności ? Papież ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
panie Piotrze prosze o niezwloczny kontakt, velloce@poczta.onet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...