Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Desperat odpowie za próbę potrójnego zabójstwa

Utworzony przez czytelnik, 10 października 2008 r. o 08:14 Powrót do artykułu
"Na szczęście, nikomu z zaatakowanych nic poważnego się nie stało" - co za bzdura. Przecież rodzina ta przeżyła dramat, rodzinną gehennę. To traumatyczne doświadczenie będzie za nimi szło przez całe życie. Psycholodzy mają dużo pracy w tej rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A propos siekiery. Ja z żoną na początku małżeństwa, jak to czesto bywa docieralismy się. Potrafiliśmy dość długo sprzeczać się, uważam o rzeczy mało istostne. Ato kto teraz oglada telewizję, o to co bedziemy jeść na kolację. Często po dłuższej potyczce słownej ktoś komus ustępował, ale było coraz ostrzej-dosłownie i w przenośni. Ostre narzędzia w ruch nie poszły, ale były z obu stron pogróżki, że tak się stanie. Kiedyś na spokojnie ustaliliśmy, że musimy coś wspólnie wymyśleć, żeby sie tak nie stało. I razem wspónie wymyśliliśmy coś bardzo oryginalnego. Nasi znajomi nie dowierzaja, ale..... u nas rację ma ten kto pierwszy dobiegnie do siekiery. Oczywiście NIE UŻYWA JEJ. Ale jego zdanie wtedy jest na wierzchu. Przyznam, że ja częściej wygrywam tą rywalizację, ale zdarzyło mi sie kilka razy, że musiałem czytać książkę zamiast oglądać mecz np ligi włoskiej, bo tańca z gwiazdami nie sierpię. Ludzie szukajcie rozwiązań razem a nie chowajcie urazy w sobie. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem ,po co taka BESTIĘ ratował kuzyn ?????? Szlag by trafił WARIATA i po balu . Tak dostanie dożywocie i będzie na utrzymaniu podatników .... Hmm
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może ten furiat miał dość życia z żoną która na jego oczach go zdradzała, biła jego matkę, przepuszczała pieniądze, które on zarabiał za granicą itp. łatwo jest oceniać kogoś, kto źle zrobił. każdy "sprawiedliwy" to potrafi,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jego żona zdradzała go na jego oczach a córka nie jest inna. Facet zap..dalał na nich za granicą a żona się puszcza wcale mu się nie dziwię
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sąsiad napisał:
Jego żona zdradzała go na jego oczach a córka nie jest inna. Facet zap..dalał na nich za granicą a żona się puszcza wcale mu się nie dziwię
to zapewne sąsiad i Ty cięzko pracującemu sasiadowi,przysługe zrobiłes i ogródek jej przeorałes,a jeśli nie to sa dwa tego wytłumaczenia,albo ona nie jest taka puszczalska jak piszecie,albo ciebie nie chciala bo jestes obrzydliwy.ps.a tak szczerze to wielka zawisc jest w tobie,i nie podpisuj sie na drugi raz jako ich sąsiad tylko jako psedo sąsiad,bo na miano sasiada to ty ze swoim jatrzeniem nie zasługujesz.wspóczuje tym ludziom takich sasiadów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli nawet ta żona taka była jak i ta córka to normalny człowiek by ją zostawił a nie z siekierą odwalał harce...każdy z nich siebie wart...szkoda mi tego faceta ale wybór małżonki chyba był jego a nie czyjś ... druga sprawa to upośledzona córka która teraz wypisuje ... szkoda jej ojca ... kończąc wypowiedz to ojciec dawno powinien od nich odejść a córka i matka powinny się zająć tym co lubią i z tego mieć kasę ... wtedy nie byłoby całej sprawy ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jeśli nawet ta żona taka była jak i ta córka to normalny człowiek by ją zostawił a nie z siekierą odwalał harce...każdy z nich siebie wart...szkoda mi tego faceta ale wybór małżonki chyba był jego a nie czyjś ... druga sprawa to upośledzona córka która teraz wypisuje ... szkoda jej ojca ... kończąc wypowiedz to ojciec dawno powinien od nich odejść a córka i matka powinny się zająć tym co lubią i z tego mieć kasę ... wtedy nie byłoby całej sprawy ...
córka nie jest jego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
córka nie jest jego
materacem byłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...