Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Długi trzeba spłacać

Utworzony przez Antypis, 17 lutego 2012 r. o 10:22
Najtrudniejsze do spłacenia są długi wdzięczności. Wiele osób odczuło już na własnej skórze spłacanie takich długów przez Włdarczyka. Teraz miasto spłaci starsze długi zaciągniete w poprzedniej kampanii przez Stawiarskiego(kiedy w roku 2006 kandydował na burmistrza). Narazie spłata tego długu niewiele miasto kosztuje bo jedynie Uchwałę Rady Miasta. Ale jeżeli pójdzie w eter, że uchwałę Rady Miasta Kraśnik można tak tanio kupić jeśli to gdzie nas to zaprowadzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Najtrudniejsze do spłacenia są długi wdzięczności. Wiele osób odczuło już na własnej skórze spłacanie takich długów przez Włdarczyka. Teraz miasto spłaci starsze długi zaciągniete w poprzedniej kampanii przez Stawiarskiego(kiedy w roku 2006 kandydował na burmistrza). Narazie spłata tego długu niewiele miasto kosztuje bo jedynie Uchwałę Rady Miasta. Ale jeżeli pójdzie w eter, że uchwałę Rady Miasta Kraśnik można tak tanio kupić jeśli to gdzie nas to zaprowadzi.
a jak Ty spłaciłeś względnie spłaciłaś swój dług wobec CZU ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
a jak Ty spłaciłeś względnie spłaciłaś swój dług wobec CZU ?
Oddawałem mu połowę z tego co miałem rzucić na tacę. A darowizny jakie moja babcia chciała wysłać Tadeuszowi na nowego Maybacha dorzuciłem mu do Hondy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Oddawałem mu połowę z tego co miałem rzucić na tacę. A darowizny jakie moja babcia chciała wysłać Tadeuszowi na nowego Maybacha dorzuciłem mu do Hondy.
WIĘC? - GŁUPICH NIE SIEJĄ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
At times, some Coach Factory Outlet are released with minor [spam] , and are automatically sent to the Coach Factory Outlet Online . Worry no Coach Factory Outlet because these are still the same Coach Outlet that you longed to Coach Outlet Store Online .A visit or two at the [spam] will surely make the travel Coach Factory Online worth [spam] . In Coach Outlet Store Online , you can Coach Factory Outlet Online from the past collections that you have Coach Outlet wanted to Coach Factory Online . You Coach Factory Outlet need to Coach Factory Outlet the product you seek in any Coach Factory Online or pile Coach Factory Outlet . Determination in having the [spam] Store will be Coach Factory Online of your Coach Outlet here.Basically, Coach Factory Outlet Online are about bulk shopping of your Coach Factory Outlet Coach Coach Factory Outlet Online , at half Coach Factory Outlet original Coach Outlet Coupons .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WIĘC? - GŁUPICH NIE SIEJĄ
Pewnie, że nie!!! To głupi sieją, orzą, żniwują a potem płacą podatki, żeby mądrzy mieli za co się mądrzyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cała prawda o swparciu dla telewizji TRWAM http://www.youtube.com/watch?v=AiBwhKKaXMg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cheap Jordans Cheap Air Max 2011 Cheap Nike Dunks Cheap Nike Air Force Ones Cheap Puma Shoes Cheap Nike Shox Cheap Coach Handbags Cheap NFL Jerseys Air Jordan 2012 Cheap Nike Air Max 2012 Cheap Nike Dunks 2012 Cheap Shox 2012 Cheap Puma 2012 Cheap Coogi Jeans Cheap Louis Vuitton Handbags Cheap Air Max 2011 Jordan 2012 Nike Shox NZ Nike Dunks Cheap PUMA Shoes Cheap Jordans Cheap Air Max 2011 cheap shox nz cheap dunks cheap puma shoes NFL Jerseys NBA Jerseys NFL Jerseys NBA Jerseys Cheap Air Max 2012 cheap jordans cheap shox r4 cheap puma 2012 cheap nike dunks 2012 cheap air max 2013 cheap jordans cheap nike dunks cheap nike shox cheap puma shoes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Antypis napisał:
Oddawałem mu połowę z tego co miałem rzucić na tacę. A darowizny jakie moja babcia chciała wysłać Tadeuszowi na nowego Maybacha dorzuciłem mu do Hondy.
Czesć pajacu!!! A ty jak zwykle swoje. Jest takie polskie powiedzenie. Widzi się źdźbło u sąsiada a nie zauważa belki w swoim oku. Więc nie rzucaj oszczerstw jak nie masz dowodów. Najpierw rozlicz siebie i swoich kolesi z długów w stosunku do swojego guru Czu. za to że pozwalał Wam zlizywać resztki z jego stołu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...