Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dni Kraśnika: Disco polo i kabarety

Utworzony 1 sierpnia 2015 r. o 11:06 Powrót do artykułu
I fajnie muzyka lekka i przyjemna w sam raz do zabawy. tak trzymać i oby więcej takiej muzyki w Kraśniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie miasteczko, taka muzyka! Wiocha, wiocha i wieśniaki!!!Bawcie się dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawa płacze i wspomina, a Kraśnik się bawi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bawcie się dobrze,nie widzę przeszkód,by tego nie robić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pustki na stadionie....jeden totalny niewypal...dziekujemy za"piękne" koncerty...porażka!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super organizacja i bezpieczeństwo na pierwszym planie. Gratulujemy organizatorom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiejski odpust. Jak to w Kraśniku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dysko polo komuś się czkawką odbiło. Kto w tym Kraśniku-przaśniku upadł na główkę?Mohery były wniebowzięte? Nie? Ale pewnikiem ich wnuki, bo jak nasiąkły taką zaczadzoną atmosferą w tych wielce inteligentnych domach, to rusiały łepetynami i kończynami, tak jak przy śpiewaniu wielu pieśni niby patriotyczno-religijnych (łepek: góra-dół i powtórka do znudzenia, a łapki w górę i kołysanie na boki). Znacie, prawda? Jakie to piękne, ach !!!Barkę śpiewają i taka choreografia, i inne to też to samo, trzeba łebkiem robić i łapkami i już jest fajnie, czadowo wprost! A starzy to też tak się pięknie bawią, jak popiją na imprezie emeryckiej.Kraśnik jest cool i the best, tu jest kółturka, a jak! a co! Lud chce igrzysk i pan im to daje. Db pan.Nie śmiejta się z Kraśnika, bo tu som ludzie ze wsi i tak im trza grać, żeby klasały, nie wita ło tym? Pod ich gust.Opery ani operetki, czy tam czegóś innegój to nie, bo to lo nich za trudne i paskudne. Tu ino dysko, rap i takie tam, no wita.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skoro warszawa placze to imprezki po zaprzysiezeniu prezydenta nie bedzie? pretensje to miej do ksiezy co zwolnili z postu bo przeciez jest imprezka powstancza to warszawka musi kielbase wcinac a oficjele biadu bez swini nie uznaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po minach uczestników można wnioskować że zabawa przednia - ha, ha, ha - a czy to zdjęcie z tych Dni Kraśnika czy z innych? Kocham to miasto :-) stolyca kiczu i obłudy!!! Disco Polo rządzi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiocha, po prostu wiocha i tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dziadostwo !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dysko polo komuś się czkawką odbiło. Kto w tym Kraśniku-przaśniku upadł na główkę? Mohery były wniebowzięte? Nie? Ale pewnikiem ich wnuki, bo jak nasiąkły taką zaczadzoną atmosferą w tych wielce inteligentnych domach, to rusiały łepetynami i kończynami, tak jak przy śpiewaniu wielu pieśni niby patriotyczno-religijnych (łepek: góra-dół i powtórka do znudzenia, a łapki w górę i kołysanie na boki). Znacie, prawda? Jakie to piękne, ach !!! Barkę śpiewają i taka choreografia, i inne to też to samo, trzeba łebkiem robić i łapkami i już jest fajnie, czadowo wprost! A starzy to też tak się pięknie bawią, jak popiją na imprezie emeryckiej. Kraśnik jest cool i the best, tu jest kółturka, a jak! a co! Lud chce igrzysk i pan im to daje. Db pan. Nie śmiejta się z Kraśnika, bo tu som ludzie ze wsi i tak im trza grać, żeby klasały, nie wita ło tym? Pod ich gust. Opery ani operetki, czy tam czegóś innegój to nie, bo to lo nich za trudne i paskudne. Tu ino dysko, rap i takie tam, no wita.
Jestem za Twoją wypowiedzią.Co roku przyjeżdżam na FABRYCZNY bo stąd jestem,ale czasem to się wsydzę mówić ,że jestem z fabrycznego.Teraz to jest totalna WIOCHA ,a jeszcze do tego wszechobecne pisiory.Pozdrowienia z Zabrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już nie przyjeżdżam do Kraśnika. Wstyd się do niego przyznać. Pisowska zaraza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja już nie przyjeżdżam do Kraśnika. Wstyd się do niego przyznać. Pisowska zaraza.
Spieprzaj dziadu !! niech cie gówno prowadzi a chój drogowskazem będzie he,he,he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieprzaj dziadu !! niech cie gówno prowadzi a chój drogowskazem będzie he,he,he
Właśnie dlatego wstyd mi za Kraśnik. Co ten PIS zrobił z tego miasta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się bawiłem bo jestem Polakiem i spoko się bawiłem a nie szukam wszędzie problemu tylko narzekacie - wyluzujcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się bawiłem bo jestem Polakiem i spoko się bawiłem a nie szukam wszędzie problemu tylko narzekacie - wyluzujcie
Co ma narodowość do disko polo? Polacy nie są narodem tandeciarzy. Nie osądzajmy po jednostkowym guście. A tak na marginesie to jedą z ról elit jest edukacja. To przykre,że nasze kraśnickie elity stawiają na kicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za "elyta" kraśnicka, ha,ha,ha. Słoma z butów im wychodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za "elyta" kraśnicka, ha,ha,ha. Słoma z butów im wychodzi.
Masz rację, dużo słomy. Albo nas mają za stado kmiotków - chleba  raczej nie dadzą, a igrzyska w wersji dla gawiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...