Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dofinansowanie do solarów. Kraśnik złożył protest

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 marca 2017 r. o 08:10 Powrót do artykułu
Burmistrz Annopola zapewniał na 1000 % dofinansowanie,chętni zostali bez dotacji.Czekamy na efekty negocjacji z Lublinem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo w Kazimierzu Dolnym. Porazka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby jeszcze ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości co do urzędników i sposobów dysponowania środkami unijnymi, a więc NASZYMI (bo to nie są pieniądze znikąd, a z naszej składki): ten sam wniosek może być różnie oceniany w różnych województwach. Jego ocena jest zależna od widzi-mi-się osoby oceniającej i politycznych wytycznych. Dokładnie tak samo jak w sądach: ta sama sprawa, różne wyroki. Stąd wrzask na jakiekolwiek próby zrobienia porządku w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robią pomnik na solary już nie wystarczy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieważne kto i co pisze,ważne kto sprawdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA do akcji. Jechac z komuchami zsl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Robią pomnik na solary już nie wystarczy
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Robią pomnik na solary już nie wystarczy
Ty to głupi sam z siebie jesteś czy ktoś ci pomaga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o co wy walczycie o te chinskie pseudosolary
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam, korzystam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam od kilku lat i jestem zadowolony z solarów. Malkontentom nikt i nigdzie nie dogodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Kurek, dlaczego nie zapyta Pan Marszałka dlaczego uwalają wnioski samorządów nie spokrewnionych z koniczynka albo z PO? tu leży pies pogrzebany, co pomyliliśmy się jest nam przykro ale kasę rozdaliśmy a wy nie dostaniecie? to jest tłumaczenie? niech Pan pyta u źródła może Pana nie oleją, życzę powodzenia w drążeniu do prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może pan Janczarek ma coś do powiedzenia w tej sprawie? Mieszkańcy chętnie przeczytają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A janczarek jeszcze tam pracuje? Kiedyś obiło mi się o uszy, że po jakiejś aferze z jabłkami pożegnał sie z pracą. Ale to moze tylko plota była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale chyba nie odszedł z grona wyznawców zielonej koniczynki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
człowiek ze wsi wyjdzie ale wieś z człowieka nigdy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie wraz z końcem pracy  polityczne kolesiostwo też sie skończyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co prawda Rysiek czasem zalicza wpadki ale chłopaki z Kraśnika działające w Nowoczesnej są ok. Widać, że próbują być prawdziwą opozycją. Zresztą cała PO jest moim zdaniem skompromitowane przez Piotra Cz. a młodych działaczy u nich nie widać..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy są jakieś chłopaki z Nowośmiesznej, którzy nie zaliczają wpadek? Bo nie znam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może patronka dopomoże.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oleju do pustego łba ma dolać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...