Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Droga Lublin-Kraśnik

Utworzony przez urzytkownik, 25 kwietnia 2011 r. o 12:17
Jestem częstym użytkownikiem drogi Kraśnik-Lublin i jestem załamany po czym muszę jechać. Czy my kierowcy możemy coś z tym zrobić.czy możemy się jakoś zorganizować,czy dlatego że mieszkamy na ścianie wschodniej musimy ponosić koszty kryzysu lub Mistrzostw Europy 2012.Gdzie są nasi posłowie,którzy powinni pracować na rzecz naszego regionu a zajmować się pseudo polityką (tak jak poseł Stawiarski). Kto zapłaci za zużyte amortyzatory na tym torze testowym.Jak długo będziemy czekać na Prawdziwą Europę,czy mam ze wschodu należą się inwestycje. Nie bądzmy bierni.Musimy coś z tym zrobić.Czy należy zrezygnować z udziału w wyborach a może należy zacząć blokować drogi,czy inne formy działania. Proponujcie coś,przekazujcie dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomnij, ani dyrektor lubelskiego oddziału GDDKiA ani rzecznik prasowy tegoż który każdą porażkę potrafi przekuć w medialny sukces widać tamtędy nie jeżdżą więc wszystko jest OK. Jest pięknie i jesteśmy liderem w budowie dróg Pozdrowienia dla Twojego zawieszenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
urzytkownik napisał:
Jestem częstym użytkownikiem drogi Kraśnik-Lublin i jestem załamany po czym muszę jechać. Czy my kierowcy możemy coś z tym zrobić.czy możemy się jakoś zorganizować,czy dlatego że mieszkamy na ścianie wschodniej musimy ponosić koszty kryzysu lub Mistrzostw Europy 2012.Gdzie są nasi posłowie,którzy powinni pracować na rzecz naszego regionu a zajmować się pseudo polityką (tak jak poseł Stawiarski).
W przyszłym roku miała zakończyć się budowa drogi s19, dzięki usilnym staraniom śp. Lecha Kaczyńskiego dla którego Lubelszczyzna była oczkiem w głowie. Cała suma na te inwestycje była przyznana z pieniędzy unijnych. w 2006 roku rozpoczęła się jedna z największych inwestycji w Polsce .12 obwodnic miast znajdujących się na trasie s19 miało zostać wykonanych jako pierwsze. Obwodnica Kraśnika powstała w ramach programu s19.Niestety ale w 2007 roku Pan Tusk po wygranych przez PO wyborach ogłosił wielki plan budowy autostrad, który zakładał wycofanie inwestycji z Lubelszczyzny. Pod tym wielkim niemieckim planem podpisał sie poseł z Kraśnika Wojciech Wilk. PO dopięła swego i zablokowała budowę S19 ,która przebiegała obok obecnej trasy Kraśnik-Lublin. Pan Wilk i jego partia zaprzepaścili szanse dla naszego regionu. Z całego planu Lecha Kaczyńskiego i minister Gęsickiej udało się wykonać tylko szczątkowe już zaczęte inwestycje takie jak 6 obwodnic ,które i tak nie ma do czego przyłączyć. Pan Wilk jako reprezentant Donalda Tuska popiera inwestycje tylko na byłych terenach niemieckich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...