Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A jak ma policja, jadąc zgodnie z przepisami, zatrzymać pojazd, który przepisów nie przestrzega - nadmierna prędkość, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej itp.? Nie ma szans!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
imka napisał:
A jak ma policja, jadąc zgodnie z przepisami, zatrzymać pojazd, który przepisów nie przestrzega - nadmierna prędkość, wyprzedzanie na podwójnej ciągłej itp.? Nie ma szans!
Zgodnie z przepisami i przy użyciu światła niebieskiego przypisanego do pojazdu uprzywilejowanego, i to im musi starczyć,tym bardziej nie ma tu wytłumaczenia przy ściganiu ciężarówki, co będzie jak trafią na wypasioną osobówkę,to się pozabijają. Szkolić i jeszcze raz szkolić,jak brakuje dobrego instruktora , to dysponuje wolnym czasem. tel 662758347
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radiowóz nieoznakowany bez sygnałów swietlnych oraz dzwiękowych nie jest pojazdem uprzywilejowanym i tak samo musi przestarzegać przepisów, jeżeli taki zarejestrowano nagranie na którym widać popełnienie wykroczenia policja powinna uruchomić takie sygnały i dopiero ścigać podejrzanego. Jeśli dobrze pamiętam sąd w Białymstoku wydał wyrok w którym policjant łamiący przepisy o RD otrzymał grzywnę 800 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bez powodów o kowbojach z mondeo kraśnickiego mówią na CB: ,,dwa pustaki w cegle''
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lukas napisał:
radiowóz nieoznakowany bez sygnałów swietlnych oraz dzwiękowych nie jest pojazdem uprzywilejowanym i tak samo musi przestarzegać przepisów,
Czyli uważasz, że nasza "cegiełka" powinna non - stop jeżdzić na sygnałach świetlnych i dzwiękowych, aby każdy mógł się zorientować, że jest to .... "pojazd uprzywilejowany" ? A kto ci każe, lub cię zmusza do jazdy niezgodnie z przepisami ruchu drogowego ? Przecież jak byś jeździł OK ,to mogliby ci nagwizdać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie sie Pan tak śpieszy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zarejestrowali wykroczenie - włączaja sygnały dźwiękowe i błyskowe i ruszaja w pościg, a nie łowienie na więcej wykroczeń, to chyba sie nazywa "niedopełnienie obowiązuk" skoro widzieli a niezareagowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czyli uważasz, że nasza "cegiełka" powinna non - stop jeżdzić na sygnałach świetlnych i dzwiękowych, aby każdy mógł się zorientować, że jest to .... "pojazd uprzywilejowany" ? A kto ci każe, lub cię zmusza do jazdy niezgodnie z przepisami ruchu drogowego ? Przecież jak byś jeździł OK ,to mogliby ci nagwizdać
Sygnałów dżwiękowych i zakamuflowanych świetlnych mogą tylko i wyłącznie używać w tzw.pościgu, [ to ich też w żaden sposób nie zwalnia od przestrzegania przepisów ruchu drogowego ] natomiast przy np.filmowaniu i przy rejestrowaniu video rejestratorem nie używa się sygnału dżwiękowego czy świetlnego, [ jedynie w celu zatrzymania po zarejestrowaniu wykroczenia jest to dopuszczalne lub tzw.lizakiem czy latarką ze światłem czerwonym tak że o WYNIKI się nie martw. Do przemyślenia....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
zarejestrowali wykroczenie - włączaja sygnały dźwiękowe i błyskowe i ruszaja w pościg, a nie łowienie na więcej wykroczeń, to chyba sie nazywa "niedopełnienie obowiązuk" skoro widzieli a niezareagowali
Wszystko polega kolego na łowieniu,im więcej złowisz tym większa pensja i premia. Dlatego gonią teraz jak psy i nic i nikomu nie odpuszczają,to zaczyna przypominać polowanie na żyda podczas okupacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kali napisał:
nie bez powodów o kowbojach z mondeo kraśnickiego mówią na CB: ,,dwa pustaki w cegle''
dobre pustaki w cegle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy wiecie o zawodzie policjanta z drogówki, czy musi jechać na sygnałach czy nie musi, nie wiecie jakie on ma zadania, a niby jak ma dogonić kogoś kto pojechał jak burza, czyli np zawracają za nim i próbują go dogonić jeszcze bez sygnałów bo dopiero chcą go nagrać a widać przecież ze ktoś nadmiernie przekracza prędkość. Dlatego ludzie pomyślcie, policjant jak kogoś goni to NIE DLA WŁASNEGO WIDZI MISIE TYLKO DLA BEZPIECZEŃSTWA LUDZI NA DRODZE. To tak samo jak ktoś kto nie pracuje w moim zawodzie a jestem mechanikiem samochodowym, mówiłby jak i co robić po swojemu. A media są po to by nakręcać wszystko i tak to już jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MOŻE JEŹDZIĆ BO WYKONUJE CZYNNOŚCI OPERACYJNE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co wy wiecie o zawodzie policjanta z drogówki, czy musi jechać na sygnałach czy nie musi, nie wiecie jakie on ma zadania, a niby jak ma dogonić kogoś kto pojechał jak burza, czyli np zawracają za nim i próbują go dogonić jeszcze bez sygnałów bo dopiero chcą go nagrać a widać przecież ze ktoś nadmiernie przekracza prędkość. Dlatego ludzie pomyślcie, policjant jak kogoś goni to NIE DLA WŁASNEGO WIDZI MISIE TYLKO DLA BEZPIECZEŃSTWA LUDZI NA DRODZE. To tak samo jak ktoś kto nie pracuje w moim zawodzie a jestem mechanikiem samochodowym, mówiłby jak i co robić po swojemu. A media są po to by nakręcać wszystko i tak to już jest.
Piszesz takie bzdury, jak mało który, najczęściej jest tak że ten ścigający policjant stwarza większe zagrożenie na drodze jak ten uciekający, Szkolić i jeszcze raz szkolić, nie brać matołów do pracy i tych z pierwszej łapanki,bo tylko wstyd i żenada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na samym początku filmu widać, że wyprzedzają samochod za znakiem 'uwaga, niebezpieczny zakręt w lewo'. 300 PLN i 6 pkt karnych. Co do reszty sie nie wypowiadam, ale sam początek filmu wyraźnie pokazuje że łamią przepisy. Po takim filmiku powinni stracić prawo jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co wy wiecie o zawodzie policjanta z drogówki, czy musi jechać na sygnałach czy nie musi, nie wiecie jakie on ma zadania, a niby jak ma dogonić kogoś kto pojechał jak burza, czyli np zawracają za nim i próbują go dogonić jeszcze bez sygnałów bo dopiero chcą go nagrać a widać przecież ze ktoś nadmiernie przekracza prędkość. Dlatego ludzie pomyślcie, policjant jak kogoś goni to NIE DLA WŁASNEGO WIDZI MISIE TYLKO DLA BEZPIECZEŃSTWA LUDZI NA DRODZE. To tak samo jak ktoś kto nie pracuje w moim zawodzie a jestem mechanikiem samochodowym, mówiłby jak i co robić po swojemu. A media są po to by nakręcać wszystko i tak to już jest.
To tak jakby strażak gasił pożar czymś łatwopalnym Jeden i drugi jest zagrożeniem dla przygodnych kierowców. Dla mnie to żadna różnica, czy rozkwasi mnie na drodze zwykły pędziwiatr, czy ten uprzywilejowany z kogutem na dachu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Sygnałów dżwiękowych i zakamuflowanych świetlnych mogą tylko i wyłącznie używać w tzw.pościgu, [ to ich też w żaden sposób nie zwalnia od przestrzegania przepisów ruchu drogowego ] natomiast przy np.filmowaniu i przy rejestrowaniu video rejestratorem nie używa się sygnału dżwiękowego czy świetlnego, [ jedynie w celu zatrzymania po zarejestrowaniu wykroczenia jest to dopuszczalne lub tzw.lizakiem czy latarką ze światłem czerwonym tak że o WYNIKI się nie martw. Do przemyślenia....
Ty - mecanas - podstawówkę to już skończyłeś ? Jak ma ścigać policja pirata drogowego, by nie przekroczyć przepisów ? Takie "cegiełki" to powinny po powiecie jeździć ze cztery, i powinny yebać buraków ile wlizie - wreszcie na szosach zapanował by porządek - buractwo i ci co mają we krwi krzyżówkę husarii i Hołka baliby się usiąść za fajerą Agrotuning na wykopki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czyli uważasz, że nasza "cegiełka" powinna non - stop jeżdzić na sygnałach świetlnych i dzwiękowych, aby każdy mógł się zorientować, że jest to .... "pojazd uprzywilejowany" ? A kto ci każe, lub cię zmusza do jazdy niezgodnie z przepisami ruchu drogowego ? Przecież jak byś jeździł OK ,to mogliby ci nagwizdać
A CZY ŚRODECZKU Z KAPUSTY STRAŻ MIEJSKA BIEGA PO ULICY ZE "ŚMIETNIKIEM " NA PLECACH? NIE nasza cegiełka wybiera sobie jelenia , jedzie za nim podjeżdza mu pod tyłek , a kierowca widzący wariata w tylnej szybie przyspiesza a za chwilę okazuje się że to dwóch szeryfów (idiotów)łapiących premię od tuska - ja tak miałem deb***e podjechali mi pod du.pe - zobaczyłem światła w wewnętrznym lusterku to przyspieszyłem pomyślałem że idiota nie zachowuje bezpiecznej odległości iiiii.... na dołku na marzeniu nagle koguty widzę to zjechałem ale było nie płacić - mądry polak po szkodzie A TERAZ JAK ZOBACZĘ TAKIEGO IDIOTĘ TO OSTRO PO HAMACH DAM A NIECH MI ROZWALI DU MOŻE NAUCZY SIĘ ROZUMU JAK PUSTĄ MAKÓWĄ WALNIE W FAJERE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prorok napisał:
Ty - mecanas - podstawówkę to już skończyłeś ? Jak ma ścigać policja pirata drogowego, by nie przekroczyć przepisów ? Takie "cegiełki" to powinny po powiecie jeździć ze cztery, i powinny yebać buraków ile wlizie - wreszcie na szosach zapanował by porządek - buractwo i ci co mają we krwi krzyżówkę husarii i Hołka baliby się usiąść za fajerą Agrotuning na wykopki !!!
ZGADZAM SIĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mecenas napisał:
Sygnałów dżwiękowych i zakamuflowanych świetlnych mogą tylko i wyłącznie używać w tzw.pościgu, [ to ich też w żaden sposób nie zwalnia od przestrzegania przepisów ruchu drogowego ] natomiast przy np.filmowaniu i przy rejestrowaniu video rejestratorem nie używa się sygnału dżwiękowego czy świetlnego, [ jedynie w celu zatrzymania po zarejestrowaniu wykroczenia jest to dopuszczalne lub tzw.lizakiem czy latarką ze światłem czerwonym tak że o WYNIKI się nie martw. Do przemyślenia....
DO PRZEMYŚLENIA !!!? WIĘC DLACZEGO RADIOWÓZ Z VIDEORADAREM NIE ZATRZYMUJE KIEROWCĘ OD RAZU PO ZAREJSTROWANIU WYKROCZENIA TYLKO NABIJA MU KASĘ I PUNKTY I ZATRZYMUJE PO KILKU LUB KILKUNASTU MINUTACH? - A MYŚLISZ ŻE JAKBYM UKRATKIEM JECHAŁ ZA TOBĄ OD TATR DO MORZA TO ILE BYŚ PUNKTÓW ZŁAPAŁ ? A WYPŁATY BY STARCZYŁO? NIE O KARANIE CHODZI W VIDEOREJSTRATORACH A O BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM ALE W TYM KRAJU TO CHODZI TYLKO O KASĘ ... NA GRANICY TEGO KRAJU JEST NIEWIDOCZNY ZNAK PRZY WJEŹDZIE - "OBCOKRAJOWCO WJEŻDŻASZ NA TEREN DZIURAWYCH DRÓG I VIDEORADARÓW" TAK JAK NA POLE MINOWE POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aby mówić o wyłączeniu odpowiedzialności (kontratypie-stan wyższej konieczności) musi zaistnieć przestępstwo a nie wykroczenie. I jeszcze w policji miejskiej mają za dobrego komendanta, który staje w obronie swoich podwładnych, a takie są tego efekty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...