Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor CKiP w Kraśniku odwołany. "Formuła współpracy się wyczerpała"

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 września 2019 r. o 18:20 Powrót do artykułu
Podobno nowym dyrektorem bomba, ma piastować ckip oraz mosir jednocześnie a cinkciarz podobno jako nauczyciel tańca, śpiewu i plastyki. Takie info słyszałam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tęsknotazarozumem naprawę jestes taki glupi-a jak piszesz? On akurat decydował kogo ma zatrudnić w ckip jak teraz np dyrektor w SP6 decydował o zatrudnieniu vice itp np KPWiK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tęsknotazarozumem naprawę jestes taki glupi-a jak piszesz? On akurat decydował kogo ma zatrudnić w ckip jak teraz np dyrektor w SP6 decydował o zatrudnieniu vice itp np KPWiK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech ktoś mi odpowie na pytanie: czym się w tej materii PO rózni od PiS ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo braku osobistej sympatii do Pan Dyrektora pragnę mu podziękować za odczarowanie gmachu CKIP. To była dobra robota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie głosujemy na polityków P O i ludzi byłego B co.niedawno wyszedł z pierdla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekaw jestem, czy ta zmiana w ckip będzie tak samo świetna jak i ta, która ma obecnie miejsce na mosirze. Samowolka, ratownicy ze słuchawkami w uszach i telefonami w rękach pracują. Tyłem odwróceni do wody. Spoko, póki nic się nie stanie.... byłem przed południem i na basenie nie było nawet jednego ratownika a pływających osób trochę było. Co z dyrektorem PO ... ? Jest w ogóle w pracy? To jest dopiero niewypał! Ludzie otwórzcie oczy! Co tu się dzieje!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nieśli P Wilka poniosa i P Wilka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miejmy nadzieje że Pan bóg mu wybaczy za promowanie i nie sprzeciwianie się tęczowemu terrorowi na mapie naszej ojczyzny. Każdy nieuk pchal się do centrum co to by swój chory swiat pokazywać swiatu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamienił stryjek siekierkę na kijek ot i cała polityka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...