Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor szkoły dorabiał do pensji w czasie pracy

Utworzony przez ja, 19 lutego 2011 r. o 14:27 Powrót do artykułu
Dyrektor do 15.00 powinien być w szkole. Jeśli ma jakiś służbowy wyjazd konferencję lub szkolenie powinien to zgłosić burmistrzowi, który jest jego pracodawcą. Jak można pracować w dwóch miejscach jednocześnie i pobierać podwójne wynagrodzenie. Wielu dyr tak robi np dyr ZS nr 2 trudno zastać w pracy, bo zarabia poza Kraśnikiem. Gdzie tu szukać uczciwości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydaje mi się że to artykuł z cyklu "sukcesy nowej władzy" i o ile się znam to prawnie nic nie znaczy jeśli był zatrudniony na umowę zlecenie przy nienormowanym czasie pracy w szkole.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomość dla Pani redaktor. Myślę że znacznie bardziej sensacyjne mogły by być zamiłowania Pan zastępcy burmistrza Jacka Dubiela pasją narciarską za czasów jak był dyrektorem SP 3 w Kraśniku. Nie mam tu na myśli jedynie „wyjazdu w Alpy” bo to rozstrzygnie sąd ale i inne ciekawe wojaże. Jeśli Panią zainteresowałem proszę odpowiedzieć na ten post i umieścić w nim adres meblowy. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorzy kraśnickich szkół są delikatnie to nazywając rozpuszczeni przez poprzedniego burmistrza i przez koleżeńskie podejście kuratora. Dyrektorzy mają się jak pączki w maśle i czują się niezwykle pewnie. Dobór kadry dyrektorskiej i często nauczycielskiej odbywał się wg klucza znajomościowego. Popatrzcie że w kraśnickich szkołach pracują całe rodziny, a przecież podobno w szkołach tak źle płacą -nr 2, nr 5, nr 6. Niektórzy dla niepoznaki wybrali różne szkoły np państwo P.(bezradna-tv gwiazda i jej nadęty elokwenciak ). Dyrektor szkoły nr 4 też najwyraźniej zapomniał, że realia w Kraśniku trochę się zmieniły i wszechobecna urzędnicza samowolka odchodzi w zapomnienie (niestety, zbyt wolne te zmiany). A wicek Dubiel niech się może wytłumaczy z dyrektorskich "szkoleń" w Alpach, zanim zacznie rozliczać innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś wiem napisał:
Wiadomość dla Pani redaktor. Myślę że znacznie bardziej sensacyjne mogły by być zamiłowania Pan zastępcy burmistrza Jacka Dubiela pasją narciarską za czasów jak był dyrektorem SP 3 w Kraśniku. Nie mam tu na myśli jedynie „wyjazdu w Alpy” bo to rozstrzygnie sąd ale i inne ciekawe wojaże. Jeśli Panią zainteresowałem proszę odpowiedzieć na ten post i umieścić w nim adres meblowy. Pozdrawiam
Przepraszam powinno być adres mejlowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan dyrektor wziął wzór ze swego przełożonego: tak jest zapracowany w UM że spokojnie sobie trochę popracuje w szpitalu, póki co w weekendy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłop ze wsi napisał:
pan dyrektor wziął wzór ze swego przełożonego: tak jest zapracowany w UM że spokojnie sobie trochę popracuje w szpitalu, póki co w weekendy
Jeśli robi to tylko w weekendy to raczej nie koliduje z normalnym tokiem jego pracy w UM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może w szkole zatrudnić dyrka na pół etetu , za pół pensji i niech w wolnych chwilach dorabia gdzie chce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie ciekawi kiedy zostanie skarcony i odsunięty Pan dyrektor Grzegorz P. Cała rodzina zatrudniona w szkole. Temat przetargów realizowanych w tej placówce aż piszczy żeby go odnowić. Obecność w pracy tego Pana to rzadkość. Gdyby przyznawali medale za nieróbstwo i pazerność to należało by wręczyć mu złoty medal. Ps: temat zakupu dla szkół różnego rodzaju sprzętu który nigdy w szkołach się nie znalazł, to temat dla prokuratury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Cały czas uważam, że nauczyciele powinni być zatrudniani na 10 mcy w roku bez prawa do otrzymywania wynagrodzenia za lipiec i sierpień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzie, ze wladza panujaca w kraśniku niczym innym sie nie zajmuje tylko rozpetywanzkoda,ze tiem afer i zwalnianiem ludzi. so jedyna dosyc watpliwe sukcesy. PANIE BURMISTZU DUBIEL NIECH SIE PAN WEZMIE ZA PRACE!!!!!!!!!!!!!!!!bo podatnicy za to placa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Urlop zgodnie z kodeksem pracy należy się każdemu. Nauczyciel nie ma możliwości wzięcia urlopu w innym czasie niż wakacje i ferie zimowe. Mam w rodzinie i wśród znajomych nauczycieli z którymi chętnie jeździmy na wakacje,ale oni nie mogą pojechać w innym terminie np. wrzesień lub październik. Mogą jechać pod warunkiem, że wezmą urlop bezpłatny - jak dyrektor im udzieli. Z postów zamieszczanych na forum zieje nienawiścią do nauczycieli i szkoły. Wniosek jest prosty: my jako Polacy wszyscy znamy się na polityce i oświacie oraz, że nie szło nam w szkole najlepiej. Pozdrawiam niedoinformowanych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Dubiel mam nadzieje, że rozgoni Pan to towarzystwo wzajemnej edukacji. Był Pan dyrektorem i wie ,że dyrektorzy to w większości darmozjady korzystający z pensji i przetargów. Jeśli nie zrobi Pan z nimi porządku to nie ma co liczyć na poparcie nauczycieli. Pytam dlaczego największy łapownik dalej jest dyrektorem. Dlaczego człowiek który doprowadził do oszustwa związanego z subwencjami nadal jest na stanowisku. Szkoda ,że nie ma Pan wpływu na obsadę stanowisk w Reju. Jedna z lepszych szkół w województwie stała się zapuszczonym edukacyjnie slamsem dla nieuków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
slawek napisał:
Urlop zgodnie z kodeksem pracy należy się każdemu. Nauczyciel nie ma możliwości wzięcia urlopu w innym czasie niż wakacje i ferie zimowe. Mam w rodzinie i wśród znajomych nauczycieli z którymi chętnie jeździmy na wakacje,ale oni nie mogą pojechać w innym terminie np. wrzesień lub październik. Mogą jechać pod warunkiem, że wezmą urlop bezpłatny - jak dyrektor im udzieli. Z postów zamieszczanych na forum zieje nienawiścią do nauczycieli i szkoły. Wniosek jest prosty: my jako Polacy wszyscy znamy się na polityce i oświacie oraz, że nie szło nam w szkole najlepiej. Pozdrawiam niedoinformowanych.
Najlepiej to wogole nie pracowac. Ja mam 26 dni urlopu i problem zeby wogole go wziasc, a ty narzekasz ze 3 miesiace to za malo i to w najlepszym okresie lato i zima. W du*** ci sie poprzewracalo. Idz do biedronki tam cie naprostuja. Powinniscie miec 26 dni urlopu tak jak wszyscy i pracowac 8 godzin dziennie za te pieniadze. I tylko nie pisz ze bylo sie uczyc i zostac nauczycielem bo jesli uwazasz ze w pozostalych zawodach nie ma ludzi po studiach to znaczy ze nie ma efektow waszej "pracy" i nikogo do tej pory nie wyksztalciliscie. Karta nauczyciela zrobila z was swiete krowy. Nie mozna was zwolnic. Wasz przelozony czyli dyrektor szkoly jest od was zalezny bo go opiniujecie i jesli wam podpadnie to nie ma szans na nastepna kadencje. Zyc nie umierac wiec zamknijcie pyski i przynajmniej nie narzekajcie bo w tym roku otrzymacie kolejne podwyzki za swoje nierobstwo z moich podatkow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ho ho ho. Chyba się odezwał powiatowy kraśnicki beton budżetowy, który kibicuje nepotyzmowi, aferom ratuszowym i ogólnym dojeniu kasy budżetowej przez burków miejscowych. Na prywatnej robocie każdy z was wyleciałby na zbity pysk za przekręty w ciągu kwadransa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może by tak ktoś zapytał ile dostaje lekarz w Szpitalu Powiatowym za dyżur sobotni lub niedzielny jest to temat bardzo niewygodny i tabu. Ale może będzie ktoś odważny kto odpowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Najlepiej to wogole nie pracowac. Ja mam 26 dni urlopu i problem zeby wogole go wziasc, a ty narzekasz ze 3 miesiace to za malo i to w najlepszym okresie lato i zima. W du*** ci sie poprzewracalo. Idz do biedronki tam cie naprostuja. Powinniscie miec 26 dni urlopu tak jak wszyscy i pracowac 8 godzin dziennie za te pieniadze. I tylko nie pisz ze bylo sie uczyc i zostac nauczycielem bo jesli uwazasz ze w pozostalych zawodach nie ma ludzi po studiach to znaczy ze nie ma efektow waszej "pracy" i nikogo do tej pory nie wyksztalciliscie. Karta nauczyciela zrobila z was swiete krowy. Nie mozna was zwolnic. Wasz przelozony czyli dyrektor szkoly jest od was zalezny bo go opiniujecie i jesli wam podpadnie to nie ma szans na nastepna kadencje. Zyc nie umierac wiec zamknijcie pyski i przynajmniej nie narzekajcie bo w tym roku otrzymacie kolejne podwyzki za swoje nierobstwo z moich podatkow.
Nie narzekam, że nauczyciele mają za mało urlopu, bo nie jestem nauczycielem. Jak byś uważnie przeczytał mój post ze zrozumieniem, to byś zauważył, że nie mogę skorzystać z tańszych wyjazdów ze znajomymi na urlop w innym czasie niż wakacje lub ferie bo dla nich liczy się tylko szkoła. Ten post był odpowiedzią dla autora postu "ja".Ja mam taki zawód, w którym dla mnie jest najlepszy okres wyjazdowy to jesień lub wiosna. Mam także wyższe studia i nie jestem nauczycielem. Pozdrawiam pracowników Biedronki w której bardzo często robię zakupy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jan napisał:
Najlepiej to wogole nie pracowac. Ja mam 26 dni urlopu i problem zeby wogole go wziasc, a ty narzekasz ze 3 miesiace to za malo i to w najlepszym okresie lato i zima. W du*** ci sie poprzewracalo. Idz do biedronki tam cie naprostuja. Powinniscie miec 26 dni urlopu tak jak wszyscy i pracowac 8 godzin dziennie za te pieniadze. I tylko nie pisz ze bylo sie uczyc i zostac nauczycielem bo jesli uwazasz ze w pozostalych zawodach nie ma ludzi po studiach to znaczy ze nie ma efektow waszej "pracy" i nikogo do tej pory nie wyksztalciliscie. Karta nauczyciela zrobila z was swiete krowy. Nie mozna was zwolnic. Wasz przelozony czyli dyrektor szkoly jest od was zalezny bo go opiniujecie i jesli wam podpadnie to nie ma szans na nastepna kadencje. Zyc nie umierac wiec zamknijcie pyski i przynajmniej nie narzekajcie bo w tym roku otrzymacie kolejne podwyzki za swoje nierobstwo z moich podatkow.
Bardzo przykro to czytać...co Pan napisał Panie Janie...jestem nauczycielem od 12 lat..to ciężka praca i nie kończy się na 4 czy 5 godzinach druga połowa ba dwie połowy to czas kiedy pracujemy w domu...wychodząc z pracy pan nie myśli o niej a my nauczyciele niestety zabieramy ja do domu..nawet na weekendy..tak,że jak pan nie wie co proszę się nie wypowiadać bo świadczy to o pana bardzo ograniczonej kulturze osobistej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gosć 2 napisał:
Bardzo przykro to czytać...co Pan napisał Panie Janie...jestem nauczycielem od 12 lat..to ciężka praca i nie kończy się na 4 czy 5 godzinach druga połowa ba dwie połowy to czas kiedy pracujemy w domu...wychodząc z pracy pan nie myśli o niej a my nauczyciele niestety zabieramy ja do domu..nawet na weekendy..tak,że jak pan nie wie co proszę się nie wypowiadać bo świadczy to o pana bardzo ograniczonej kulturze osobistej...
Brawo popieram - mam nauczycielkę w domu i wiem co to znaczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
A mnie ciekawi kiedy zostanie skarcony i odsunięty Pan dyrektor Grzegorz P. Cała rodzina zatrudniona w szkole. Temat przetargów realizowanych w tej placówce aż piszczy żeby go odnowić. Obecność w pracy tego Pana to rzadkość. Gdyby przyznawali medale za nieróbstwo i pazerność to należało by wręczyć mu złoty medal.
Masz rację z tym medalem. Może przez to nauczyciele tam tacy....że szkoła ma opinię najgorszej w Kraśniku. A temat przetargów?? Może to jakaś nadzwyczajna zbieżność, ale gdy kilka lat temu malowano jego szkołę to i remontowano jego prywatne mieszkania.... a wszystko robiła ta sama firma pana M. fa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...