Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektor szkoły w Kraśniku wyłudził pieniądze?

Utworzony przez jaś, 24 marca 2011 r. o 20:37 Powrót do artykułu
Oświadczam, że „lol” i „dyrektor” to nie ja. Wpisy te są prowokacją innych ludzi odpowiedzialnych za PR. Tekst zamieszczony w Dzienniku Wschodnim jest wybiórczy i stronniczy. Niektóre zamieszczone tu komentarze mają na celu niezdrowe podsycanie tematu i przedstawianie mnie w złym świetle. Ze względu na obiektywizm i dobro sprawy proszę o zakończenie tego tematu i pozwolenie mi by prawdy dochodzić przed sądem. Robert Nowomiejski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Burmistrz we wtorki pracuje w UM od 11 do 19.Przyjmuje interesantów. Obecnie jest kontrola CBA w UM i nie postawiono nikomu zarzutów oprócz starych złodzieji powiązanych z Piotrem Cz. [/quote] Przecież zawezwani nie przyjechali szukac korupcji nowej władzy, która ledwo co nastała, to i jak mieli cos znależć?
marika napisał:
Hehe co za bzdury ... wstyd to kraść, albo siedzieć w domu na czyimś garnuszku! Nie jest wstydem pracować uczciwie jako burmistrz i lekarz po godzinach pracy w urzędzie. Za to Dyrektor pobierał podwójne finansowanie co jest zabronione.
Uczciwa praca nie jest wstydem, ale wstydem jest juz przesadna pazerność której sprzyja i daje okazje pełnienie wpływowej funkcji w połączeniu z niedotrzymaniem przedwyborczej zapowiedzi z okresu ubiegania sie o tę funkcję. I I w takim przypadku trochę nie na miejscu jest zasłanianie sie nienormowanym czasem pracy, tym bardziej, jesli tego czasu , za który pobiera sie niemałe pieniądze nie da sie sprawdzic ani wyliczyc. I jak widac w niektórych przypadkach podwójne finansowanie nie jest zabronione. [quote name='Gość' timestamp='1301081150' post='454972'] Jak bardzo boją się ludzie starego układu, że tak zapalczywie bronią "pieszczocha" byłego burmistrza? Czy aż tyle maja do stracenia? Przywykli przez te lata czerpać garściami forsę, która im się nie należała i teraz zdziwienie, wściekłość i żal, że źródełko wyschło? Uważam, że pora rozliczyć przeszłość. A teraźniejszość będzie rozliczona za 4 lata. I o co kruszyć kopie? Niech się martwią ci, których to dotyczy! Pozostali mogą mieć tylko satysfakcję, że cwaniacy, oszuści, łapówkarze i złodzieje trzęsą gaciami.
Tak, bo wyrazanie swojego zdania na forum ma taki wpływ na sprawe, ze od pisania burmistrz zostanie uniewinniony, a wszyscy inni z nim związani nagle przestana sie bac. A przeszlośc mozna rozliczyć, tylko wszystkich, a nie wybiórczo, ze na jednych bedzie sie brało odwet, a z drugich robiło niewinnych wchodząc z nimi w układy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko w Krasniku jedna osoba moze skupiac tyle wladzy i piastowac jednoczesnie az trzy stanowisk za pieniadze podatnikow Krasnika i jednoczesnie prowadzic dzialalnosc gospodarczą. Niebywale! O co w tym chodzi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert Nowomiejski napisał:
Oświadczam, że „lol” i „dyrektor” to nie ja. Wpisy te są prowokacją innych ludzi odpowiedzialnych za PR. Tekst zamieszczony w Dzienniku Wschodnim jest wybiórczy i stronniczy. Niektóre zamieszczone tu komentarze mają na celu niezdrowe podsycanie tematu i przedstawianie mnie w złym świetle. Ze względu na obiektywizm i dobro sprawy proszę o zakończenie tego tematu i pozwolenie mi by prawdy dochodzić przed sądem. Robert Nowomiejski
chylę czoła, i nie tylko ja , pozdrawiamy Robert!! trzymaj się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert Nowomiejski napisał:
Oświadczam, że „lol” i „dyrektor” to nie ja. Wpisy te są prowokacją innych ludzi odpowiedzialnych za PR. Robert Nowomiejski
Jest pan pewny? Dlaczego w tym mieście wszyscy wszędzie węszą i tworzą teorie spiskowe? Jakich innych ludzi? Samo pierwsze zdanie pewnie by wystarczyło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppc napisał:
Jest pan pewny? Dlaczego w tym mieście wszyscy wszędzie węszą i tworzą teorie spiskowe? Jakich innych ludzi? Samo pierwsze zdanie pewnie by wystarczyło...
Przepraszam Panie Robercie. Moje wypowiedzi nie miały na celu zaszkodzenia Panu ale ukazania mechanizmów jakie funkcjonują w tutejszym ratuszu. Mechanizmu "... widzisz cierń w oku brata swego lecz nie widzisz belki w oku swoim..." Zapewniam Pana, że osoba posługująca się nickiem "dyrektor" to też nie jestem ja. Życzę Panu jak najlepiej, zaś forumowiczom rozwagi i obiektywizmu w osądzaniu ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym sądzie też może być ciekawie. Kilka osób, które dotychczas sprzyjały i zapewniały o lojalności, teraz zaczynają się wahać, widzą, że nie wszystko było w porządku, krzywda wyrządzona innym wraca tam, gdzie powstała, a za parę miesięcy będzie jeszcze inaczej to wyglądało...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby to jeszcze było skutkiem wahania i skruchy. Szybciej bym powiedziała, ze staje sie dowodem złozenia lojalnosci wobec nowej władzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Żeby to jeszcze było skutkiem wahania i skruchy. Szybciej bym powiedziała, ze staje sie dowodem złozenia lojalnosci wobec nowej władzy.
I tu się mylisz! Nie wahanie i nie skrucha, tylko brak lęku przed mobbingiem. Nie ma to nic wspólnego z lojalnością. Ludzie zaczynaja oddychać, zrzucili kagańce i chcą być wolni. Chca decydować o sobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
Przepraszam Panie Robercie. Moje wypowiedzi nie miały na celu zaszkodzenia Panu ale ukazania mechanizmów jakie funkcjonują w tutejszym ratuszu. Mechanizmu "... widzisz cierń w oku brata swego lecz nie widzisz belki w oku swoim..." Zapewniam Pana, że osoba posługująca się nickiem "dyrektor" to też nie jestem ja. Życzę Panu jak najlepiej, zaś forumowiczom rozwagi i obiektywizmu w osądzaniu ludzi.
Nie gniewam się wiem że Pan nie miał złej woli. Dziękuję za wsparcie. Robert Nowomiejski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość1 napisał:
"Lol - dyrektorze" jeżeli jesteś taki pewny tego co piszesz, to nie kryj się tylko idź i złóż doniesienie do prokuratury. Wówczas znawco prawa to cię ktoś rozumu nauczy!!!
ta wypowiedź brzmi jak groźba. Robert Nowomiejski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś - tzn prokuratura - zupełnie praworządnie . Czy w tym mieście wszyscy mają paranoję , czy po prostu takie metody zastraszania tu wcześniej panowały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne jaki wyczulony na groźby jest człowiek, który groził utratą pracy podwładnym...jak to historia zakręca koło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert Nowomiejski napisał:
ta wypowiedź brzmi jak groźba. Robert Nowomiejski
STRAAASZNE!!! Prokuratura bywa groźna? Strach się bać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pomyśleć, że moja rodzina w Kraśniku jest taka OK! Jak oni tam wytrzymują! Czy tam śmierdzi "nawozem naturalnym"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
I tu się mylisz! Nie wahanie i nie skrucha, tylko brak lęku przed mobbingiem. Nie ma to nic wspólnego z lojalnością. Ludzie zaczynaja oddychać, zrzucili kagańce i chcą być wolni. Chca decydować o sobie.
Nie wiem czy zauwazyłes, ze ja wątpiłam w ich wahanie i skruchę. A poddawanie sie mobbingowi było im chyba na rekę, żeby później miec czym i kogo winą obarczac, za to, ze chcieli poczuc sie jak ludzie niezastąpieni na swoich stanowiskach. I jak sa nareszcie tacy wolni i mogą decydowac o sobie, to niechby zaprzestali na tym decydowaniu tylko o sobie i jako piersi poddali sie dobrowolnie rozliczeniu z przeszłości, a nie to, ze swoje oddechy zakłócają pluciem na innych, zeby w ten sposób zagłuszyc i usprawiedliwic swoje własne postępowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Nie wiem czy zauwazyłes, ze ja wątpiłam w ich wahanie i skruchę. A poddawanie sie mobbingowi było im chyba na rekę, żeby później miec czym i kogo winą obarczac, za to, ze chcieli poczuc sie jak ludzie niezastąpieni na swoich stanowiskach. I jak sa nareszcie tacy wolni i mogą decydowac o sobie, to niechby zaprzestali na tym decydowaniu tylko o sobie i jako piersi poddali sie dobrowolnie rozliczeniu z przeszłości, a nie to, ze swoje oddechy zakłócają pluciem na innych, zeby w ten sposób zagłuszyc i usprawiedliwic swoje własne postępowanie.
Mobbing na reke pracownikom? Szaleju sie opilas? Porozmawiaj z tymi ludzmi, popytaj ile lez wylali, ile nocy nie przespali. To nie ci ludzie maja cos na sumieniu i nie oni musza usprawiedliwiac swoje posteowanie. Zreszta w sadzie to wyjdzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mobbing na reke pracownikom? Szaleju sie opilas? Porozmawiaj z tymi ludzmi, popytaj ile lez wylali, ile nocy nie przespali. To nie ci ludzie maja cos na sumieniu i nie oni musza usprawiedliwiac swoje posteowanie. Zreszta w sadzie to wyjdzie.
Nikt ich siłą nie zmuszał do życia w takim stresie i współuczestniczenia w robieniu brudow. Z powodzeniem mogli złozyc wymówienia i szukać innej pracy, nawet w takim sklepie, albo rozpocząć własną działalność. Masa ludzi nie jest urzędnikami i jakos nie dopuszczają sie świnstw, żeby dostąpic zaszczytu nawet bycia nimi. Tylko dla niektórych fajnie było zajmować stanowisko i przez to czuc sie waznym i patrzec na innych z góry niz byc uczciwym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Nikt ich siłą nie zmuszał do życia w takim stresie i współuczestniczenia w robieniu brudow. Z powodzeniem mogli złozyc wymówienia i szukać innej pracy, nawet w takim sklepie, albo rozpocząć własną działalność. Masa ludzi nie jest urzędnikami i jakos nie dopuszczają sie świnstw, żeby dostąpic zaszczytu nawet bycia nimi. Tylko dla niektórych fajnie było zajmować stanowisko i przez to czuc sie waznym i patrzec na innych z góry niz byc uczciwym.
Mowisz o nauczycielach? To by bylo fajne doswiadczenie gdyby wszyscy albo przynajmniej polowa nauczycieli zrezygnowala naraz z pracy w szkolach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Mowisz o nauczycielach? To by bylo fajne doswiadczenie gdyby wszyscy albo przynajmniej polowa nauczycieli zrezygnowala naraz z pracy w szkolach
A to nauczyciele mają jakieś brudy na sumieniu? Gdyby wszyscy solidarnie sie przeciwstawili, to taki Czubinski i nie tylko w pojedynkę byłby całkowicie bezsilny. Tylko ze u nas zawsze znajdą sie tacy, którzy dzięki uległosci,lizusostwu , sprzedajnosci mają szansę się wybic, to i im na rekę sprzymierzanie się z władzą przeciwko innym. I dlaczego takim typom ludzi ma uchodzić to płazem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...