Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyrektorka wyłudziła z kasy przedszkola 30 tys. zł?

Utworzony przez kaka, 18 grudnia 2008 r. o 07:56 Powrót do artykułu
" Już rok temu w przedszkolnych finansach nie działo się najlepiej. Wtedy brakowało w kasie ponad 15 tysięcy złotych. Władze miasta jednak dały jeszcze szanse dyrektorce placówki Beacie J. Z wyjaśnień, jakie wówczas składała wynikało, że braki w kasie to efekt opóźnień w opłatach wnoszonych przez rodziców dzieci. - Daliśmy pani dyrektor kilka miesięcy na wyjaśnienie sprawy - mówi Wiesław Liwiński, burmistrz Annopola. " Co za lekkomyślność Gminy w gospodarowaniu środkami publicznymi.................... Jeśli w kasie brakuje piniędzy wówczas należy wszcząć postępowanie w celu egzekucji zaległości od dłużników, a tu pozwolono na dalsze pogłębianie długu.... Gdzie jest kontrola organu nadzoru jakim jest Gmina..... To są piniadze publiczne i należy postępować z nimi w sposób zgodny z przepisami!!!!!!! A po drugie skąd takie anachroniczne zwyczaje przyjmowania środków przez Dyrektora, w obecnych czasach obrotu bezgotówkowego to nie do pomyślenia.. Reasumując obie strony nie sa bez winy., a jak zwykle ucierpią ci na dole (czytaj rodzice), którzy jeśli nie trzymali pokwitowań zapłaca pewnie jeszcza raz....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro były braki w kasie w poprzednim roku,dlaczego przedłużono funkcję bez przeprowadzenia konkursu.Tak kłania się polityka kadrowa poprzedniej władzy notabene pani Jabłońska kandydowała w ostatnich wyborach samorządowych do Rady Powiatu Kraśnickiego z listy SAMOOBRONY.Wiele osób z zaciągu politycznego poprzedniego burmistrza parii Samoobrona poczuło zmianę wiatrów i dmie w nowe żagle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A "lokalny"uważasz że coś sięzmieniło..... Ja uważam że tylko twarz Burmistrza no i sposó bycia...... A tak naprawdę to ciągle mamy rządy typu "sterowanie z tylnego fotela samochodu" oczywiście inni ludzie siędzą ztyłu Dwa lata temu można było mięć nadzieję że to się zmieni ale to tylko złudzenia......... A wracając do tematu to jak kobita kręciła to należy sie jej kara! Ale podobnie jak "kaka" uważam że Gmina też może mieć sobie coś do zarzucenia..... gdzie była kontrola i prawidłowy nadzór...?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pani Dyrektor chce się poddać karze. Bardzo dobrze. A swoją droga ciekawe o jakiej karze myśli? Kasę zwrócić trzeba - ale to nie kara to obowiązek . A kara? Nie mam pomysłu co można zaproponować , może publiczną chłostę ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli interesujesz sie grami,nowinkami?A może lubisz filmy?Nic prostrzego możesz to mieć na nowym portalu www.fastwarez.pl. Fastwarez.pl nowa strona dla uzytkownikow PC:) www.fastwarez.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obserwator napisał:
Pani Dyrektor chce się poddać karze. Bardzo dobrze. A swoją droga ciekawe o jakiej karze myśli? Kasę zwrócić trzeba - ale to nie kara to obowiązek . A kara? Nie mam pomysłu co można zaproponować , może publiczną chłostę ?
Wcale nie jest takie oczywiste, czy trzeba oddawać forsę. Patrz na burmistrza Kraśnika - ten "zwinął" 150 000 i nie oddał, choć obiecał. I co? I nic!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludziska czy wy nie zdajecie sobie sprawy jak drogie jest dzisiaj dbanie o siebie przeciez musiała kobita miec kaske na fryzjera co drugi dzien na manicure, tipsy, makijaze, kosmetyki perfumy...wiecie ile to dzisiaj kosztuje a z bylej akiej pensyjki cięzko na to wszystko miec heheheh, wystarczy na nią spojrzec to od razu wiadomo na co posżły pieniadze...a swoją drogą nigdy bym sie po niej tego nie spodziewała, myslalam ze wreszcie przedszkole ma super dyrkę ktora to rozkręci a tu taki kopniak w d....szok szok szok. no coz ludzie są jacy są swędziała ją łapa to teraz ma...nie chodzi mi o karę ale kupę wstydu ja bym na ulicy sie nie pokazala bynajmniej w dzien ale ona jakby nigdy nic spływa jak po kaczce ja na jej miejscu zaslonila bym okna zamknęła drzwi i paliła sie ze wstyd, wstyd wstyd pani dyrektor
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki tam wstyd? Kobieta wzorując się na członkach POprawnej partii spodziewa się (może słusznie?), że nic jej się złego nie stanie. Burmistrz z Kraśnika mimo wielu niejasnych sprawek nie tylko chodzi z czołem podniesionym, ale indoktrynuje młodzież ze szkół średnich zapraszając do swego biura i wpraszając się na spotkania przedwyborcze do szkół. Od lat kłamie, przypisuje sobie nie swoje zasługi, ma w pogardzie uczciwość i moralność. Więc nie dziwmy się kobiecinie, że też tak chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...