Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzierzkowice Góry: Samochód osobowy w rowie

Utworzony przez Maniek, 30 stycznia 2011 r. o 20:49 Powrót do artykułu
A na CB mówili, że dróżka miała być czyściutka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wiadomo jak dróżka czyściutka to można śmiało pomykać, bez żadnego ryzyka...........a tu zong
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to co tu pisza to nie do konca prawda. To nie byl taki maly wawoz. Wiem bo to ja jestem kierowca. A z tym poslizgiem to prawda. A co najlepsze dopiero po tym zdazeniu sypali sol na droge.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.
Ostatnio edytowany 4 lutego 2011 r. o 18:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OCO napisał:
POMOC DLA POSZKODOWANYCH W TYM WYPADKU W UZYSKANIU ODSZKODOWANIA I ZADOŚĆUCZYNIENIA. KONTAKT TEL.
A kogo tu znowu mamy pomocnego Rodzinie poszkodowanego? A znowu mamy Pana Marcina sumiennego pracownika Kancelari Prawnej OMEGA. Czy Forum dziennika to miejsce na reklamę? Kancelarie Prawne OMEGA tworzy zespół prawników wyspecjalizowanych w dochodzeniu odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych. Dzięki nam skutecznie i bez żadnych problemów odzyskasz należące Ci się odszkodowanie (komunikacyjne, majątkowe, osobowe). Nasze kancelarie działają w bardzo prosty i przyjazny klientowi sposób. Nie pobieramy od naszych klientów żadnych opłat wstępnych czy zaliczek, a rozliczenie następuje na zasadzie prowizji od uzyskanej kwoty. Naszymi klientami są wszystkie osoby pokrzywdzone w danym zdarzeniu. Nasze postępowanie w tym wymiarze jest zgodne z ideą postulowaną przez Sąd Najwyższy, zgodnie z którą:"Zdrowie jest dobrem szczególnie cennym; przyjmowanie niskich kwot zadośćuczynienia w przypadkach ciężkich uszkodzeń ciała prowadzi do niepożądanej deprecjacji tego dobra" (tak SN w wyroku z dnia 16 lipca 1997 r., II CKN 273/97). Jeżeli uległeś wypadkowi: - jako kierowca, pasażer lub pieszy, - ktoś bliski zginął w wypadku, - uległeś wypadkowi w pracy, - doznałeś uszczerbku na zdrowiu w skutek błędu lekarskiego. Uzyskamy dla Ciebie: - zadośćuczynienie za ból i cierpienie, - rentę rodzinną, wyrównawczą, - zwrot poniesionych kosztów leczenia, - zwrot kosztów rehabilitacji. KONTAKT ...
Ostatnio edytowany 4 lutego 2011 r. o 18:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.