Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A może budynek zostawić dla imigrantów......tak sobie myślę.Idzie zima zawsze to coś.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po kiego ... jest muzeum wsi lubelskiej niech zabierają i postawią w skansenie ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie może się tym budynkiem zająć jakieś muzeum, chociażby to nasze pobliskie Muzeum Wsi Lubelskiej. Przecież ten budynek szkoły to kawał historii. Drogi Wójcie i urzędnicy z gminy Dzierzkowice czy ktoś z was kontaktował się z MWL lub innym muzeum , szkoda by było stracić taki kawałek historii. Pomyślmy, czasem pieniądze to nie wszystko, są jeszcze wspomnienia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może budynek zostawić dla imigrantów......tak sobie myślę.Idzie zima zawsze to coś.
Wiem,że żartujesz albo nie myślisz... .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już zajely się Dworkiem Modrzewiowym z tego co widać było podczas rozbiórki chyba go nie będzie teraz to samo próchno kłopot z głowy dla właścicieli placu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...