Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziwne rondo do przebudowy. Kierowcy już się przyzwyczaili

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 1 marca 2017 r. o 14:15 Powrót do artykułu
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
absurd drogowy ma rozsławiać Kraśnik? Klnę na poprzedniego burmistrza, ile razy przejeżdżam przez ten dziwny twór.
Wielokrotnie przejezdzałam i jedno co mnie denerwowało to tylko to , że sygnalizujac zjazd z ronda  cofało mi kierunkowskaz i musiałam go ponownie włączać. I jezeli to rondo funkcjonuje w najlepsze tyle lat, to mimo wszystko nie da sie go nazwać absurdem drogowym. A jak ci ono tak przeszkadza to zgłoś to do zarządcy tej drogi, bo miastu nic do niej. Albo sobie obież inną drogę dojazdu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej wyremontujcie Obwodową, bo tam jest cyrk. Że nie wspomnę o innych ulicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obwodowa też pod powiat podlega.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie nowo jasne miasto jest tak bogate ze kto mu zabroni. Gosciu z 8.02 to nie tesknota tylko zdrowy rozsądek którego chyba i tobie trochę brakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOchani radni  Macie rację to rondo jest niebezpieczne i niestety ale trzeba go przerobić.  Natomiast bardzo pilne są.  Światła przy CPN ORLEN na fabrycznym oraz wyjazd z biedronka przy fabryce tam aż sie prosi o wypadek  TAK SAMO SKRZYRZOWANIE WYJAZD KAUFLAND I WYJAZD CAREFOUR - TAM ŚWIATŁA POWINNY BYĆ CHYBA JAKO PIERWSZE  NAWALONE TYCH SUPERMARKETÓW ALE NIKT NIE DBA O TO BY KIEROWCOM SIE DOBRZE JEŻDZIŁO. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to markety i wyjazd z nich na drogi powiatowe to problem miasta? Przeciez nikt ci nie każe robić w nich zakupów. Z powodzeniem możesz skorzystać z osiedlowego sklepiku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krasnik fabryczny chyba trafi do ksiegi ginessa bo chyba nigdzie nie ma tylu marketow w jednym miejscu a w srodku kosciol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ścieżkę rowerową wzdłuż ulicy Urzędowskiej czas by było doprowadzić do porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik - miasto pełne błędów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaklady
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ścieżkę rowerową wzdłuż ulicy Urzędowskiej czas by było doprowadzić do porządku. Za podstawówka na budzyniu szara polowa czyli chodnik jest zarośnieta a widziałem jak Burmistrz tamtędy przejeżdżał i nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie można. Robiona przez poprzednika i dlatego przeznaczona jest do unicestwienia, zeby slad po niej nie pozostał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...