Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dzwola: Kontrolerzy RIO prześwietlili gminne finanse

Utworzony przez saslaw, 2 czerwca 2008 r. o 07:37 Powrót do artykułu
Jeśli RIO jest taka dokładna to niech zajrzy do urzędu gminy do Chodla, tam też siedzi czerwony, niedouczony sekretarz i to siedzi nic nie robiąc, zresztą wójt też czerwony. Ale się dobrali, niech ich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i co z tego? Burza w szklance wody... Śledząc życie w Kraśniku można zauważyć, że nie należy się przejmować tym, co RIO sobie napisze! Niech sobie pisze. To i tak nikomu nie zaszkodzi. Jak by było inaczej, to w Kraśniku już dawno poleciałyby głowy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nareszcie mamy cos pozytywnego o Dzwoli. Nie ważne, że nakręcił. Ważne,że dostał tylko upomnienie i order. To się liiczy anie przestrzeganie prawa. Kogo u nas obchodzą paragrafy. Są to niech se będą. U nas się liczy "zaradność" wojta i ta została nagrodzona. Kononowiczowi tez prawo do niczego nie było potrzebne. Panie Wójcie moje gratulacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jaja. Co tam w tej dzwoli się wyprawia. Muszę tam przyjechać i obejrzeć tego pana z bliska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co się dziwić, że bałagan jest na każdym kroku? Wystarczy spojrzeć na zdjęcie wójta, by stwierdzić, że Gmina Dzwola burakami zarosła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczepcie się od tych ludzi i niech się każdy sam zastanowi nad sobą , bp ci co piszą to sami wybrani -spod paragrafu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zofija58 napisał:
Odczepcie się od tych ludzi i niech się każdy sam zastanowi nad sobą , bp ci co piszą to sami wybrani -spod paragrafu.
A może by tak Ci ludzie się od nas "odczepili". Może już dość "wysysania " naszych pieniędzy. Jeżeli są tak dobrymi pracownikami to dlaczego siedza w Dzwoli a nie przeniosą się do Janowa. Tam ich wezmą z otwartymi rękami. Siedzą u nas bez szkoły i udają ważnych urzędników. Co w gm. niema ludzi z wyższym wykształceniem, którzy mogliby zajmować stanowisko sekretarza. Jednak musi to robic za jakieś zaslugi ta pani. Najwyższy czas zrobić z tym porządek i troche prześwietlić to gminne TOWARZYSTWO WZAJEMNEJ ADORACJI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Markuszowie RIO się Wójta nie czepiało ale za to ciągle rada gminy się go czepia i pracowac nie daje ..wciąz blokujac jego kroki A SAMA RADA NIC NIE ROBI TYLKO DUZE DIETY BIERZE....CZY JEST KTOS KTO NAM POMOZE SIĘ POZBYC TAKIEJ RADY ???? WYBRANEJ ZA ALKOHOL I PAPIEROSY?????RATUNKU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tym nie koniec. Jeden z mieszkańców Dzwoli chce donieść na wójta do prokuratury. Chodzi o panią sekretarz. Sprawuje tę funkcję, choć nie ma wymaganego wyższego wykształcenia. To musi nie z Dzwoli jeno z Zofijanki. I musi to bedzie ten co brony w Krzemieniu do rowu rzucał. A wójt nam przywiós ciepłe jedzenie. Co sie na tym świecie porobiło.Ale wojt na tym zdjenciu głupio wyszed.Wyglonda jagby sie rozbierał do bijatyki z tym z Zofijanki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lopes napisał:
Na tym nie koniec. Jeden z mieszkańców Dzwoli chce donieść na wójta do prokuratury. Chodzi o panią sekretarz. Sprawuje tę funkcję, choć nie ma wymaganego wyższego wykształcenia. To musi nie z Dzwoli jeno z Zofijanki. I musi to bedzie ten co brony w Krzemieniu do rowu rzucał. A wójt nam przywiós ciepłe jedzenie. Co sie na tym świecie porobiło.Ale wojt na tym zdjenciu głupio wyszed.Wyglonda jagby sie rozbierał do bijatyki z tym z Zofijanki.
Ja wtedy chodziłem do Szkoły w Krzemieniu i widziałem jak tym co stali na drodze ta kiełbasa zaszkodziła bo się przewracali jeden za drugim. Penie była jakaś nieświerza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~młody~ napisał:
Ja wtedy chodziłem do Szkoły w Krzemieniu i widziałem jak tym co stali na drodze ta kiełbasa zaszkodziła bo się przewracali jeden za drugim. Penie była jakaś nieświerza.
To była kiełbasa wyborcza. Teraz wychodzi im bokiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pewnie Pan Wójt sypnął jakimś kawałem i RIO dało spokój...... potrafi chłop pożartować
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janowiak napisał:
Pewnie Pan Wójt sypnął jakimś kawałem i RIO dało spokój...... potrafi chłop pożartować
Pan P. na tym zdjęciu to przypomina mi Schreka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Bałagan był nieduży" haaaha, haaaha, haaaahhaaahha. Ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymam ze śmiechu. Co za określenie. Według mnie to tam potrzebna jest konkretna miotła żeby ten bałagan posprzątać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wexel napisał:
"Bałagan był nieduży" haaaha, haaaha, haaaahhaaahha. Ludzie trzymajcie mnie bo nie wytrzymam ze śmiechu. Co za określenie. Według mnie to tam potrzebna jest konkretna miotła żeby ten bałagan posprzątać.
Widać że to królewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wójt niech odsunie od kasy tego działacz Władysława M. , a będzie OK! On jest przyczyną wszelkiego zła w Dzwoli../
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać po oczach że to totalny przekręt a nie królewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tej gminie to powinni zatrudnić młodych i wykształconych pracowników! Tam tylko siedzą i wpychają ludzi ze swoich rodzin! Trzymają stołki dla swoich...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni a tego nie robią..., ale niby kto miał by zatrudniać skoro w gminie nie wybieracie młodych do władzy??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kogo mieliśmy wybrać może młodego Piecha??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...