Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
oj tam, oj tam... poranny pociąg z Dęblina wcale nie odjechał. Do pracy spóźniłem się 1,5h. A co tam... Po południu autobus z Lublina do Poniatowej też nie odjechał. Następny za 1,5h. Ale babie za megafonem nawet nie chciało się powiedzieć czy będzie opóźniony. No bo po co? Po prostu zdematerializował się. Zniknął z radarów. Jakaś kobita wpadła zdyszana na dworzec PKS i pyta która godzina... okazało się że ustawiła zegarek wg jakiegoś zegara na mieście. No bo po co go przestawiać skoro już za pół roku będzie wskazywał prawidłowa godzinę. Polska mieszkam w Polsce....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to po co sprzedaja wiecej biletow niz jest miejsc, jak by czlowiek wiedzial że już wszystkie bilety sprzedane nie stał by na dworcu i nie czekał na przepsłniony pociąg tylko poszedł od razu na busa, moze zaczeli by szanowac czyjs czas
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie są skutki jak PO-ZSL zarządza najlepiej jak POtrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To samo było z dużym dwuczłonowym szynobusem Lublin-Rzeszów w piątek o 16:32 czekał cały peron podróżnych z biletami, do napchanego po brzegi pociągu pchał się jeszcze tłum podróżnych, wielu zrezygnowało. Czyż w święta nie można podstawić wydłużonych składów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od fryzjera wyszłam ...a facet tak się usmarkał,akurat na mój rękaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lekceważenie pasazerów jak zwykle. Niedługo na trasę beda wysyłać drezynę.Polska stała się nieprzejezdna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kilku lat, przed każdym "dłuższym wolnym" jest taka sama sytuacja na tej trasie, lub trasie Lublin - Stalowa Wola, więc czy jedna czytelniczka swoim rozgoryczeniem coś zdziała? Na pewno nie! A nawet nie trzeba święta żadnego, aby zapchane po brzegi szynobusy zobaczyć - wystarczy piątkowe popołudnie! To tylko nasza Polska kolej i czego tu wymagać???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parę lat temu wybrałem się na kilkudniowy pobyt do Wrocławia. Pamiętam że w czasie rozmowy z jednym z pasażerów dowiedziałem się że z Lublina do Wrocławia w dzień powszedni są wolne miejsca. Ale niech mi nie przyjdzie do głowy wracać w piątek bo jest koszmarny tłok. No i tak wypadło że wracałem w piątek. Tłok, pełno pijanych gówniarzy, cholernie drogie bilety, połowę drogi stałem w korytarzu. Oczywiście w końcu pojawił się jakiś konduktoropodobny osobnik i na nasze pytanie czemu jest taki tłok i czemu nie podczepiono więcej wagonów wystękał, że gdyby wiedzieli wcześniej - to doczepiliby. Powiedziałem sobie że nigdy więcej nie będę już jechał pociągiem. Wolę samochodem. Szybciej, bezpieczniej, wygodniej, nikt mi łaski nie robi, nie muszę wdychać smrodu z WC czy z napitych gęb. Pozdrawiam klientów PKP i innych PKPmutantów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to miałeś chłopie wielki luksus wtedy, że do Wrocławia była lokomotywa z wagonami, a nie jak teraz - elektryczny zespół trakcyjny niczym do Chełma i Dorohuska
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Absolutnie nie da się tego przewidzieć, że ludzie będą jechać pociągiem. Zwykła biznesowa analiza ilości sprzedanych biletów oraz ilości pasażerów w poprzednich okresach. Chyba, że ludzie zaczęli jeździć tym pociągiem wczoraj? Czy ktoś wreszcie potraktuje paciągi jak normalny biznes, w którym chodzi o sprzedaż, ale i w takim samym stopniu satysfakcję podróżnego? To naprawdę żadna Ameryka dla każdego managera zarządzającego normalnym biznesem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przede wszystkim trzeba zlikwidowac pociągi na tej trasie, bo nie mają sensu ekonomicznego. W długi weekend jest tłok, ale na tygodniu nawet wszystkie miejsca siedzące nie są zapełnione. W efekcie pociąg jest nierentowny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...