Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Firma szuka pracowników. Chce zatrudnić 70 osób

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 21 lipca 2017 r. o 11:33 Powrót do artykułu
Ludzie szanujcie się  I nie dawajcie okradać,Polak dla Polaka gorszy niż Niemiec,za taką pracę to minimum 2500zl powinno się zarabiać na czysto i to na papier,a ja zadzwonię do siedziby i zglosze co nieco bo mój kolega tam pracuje i wie co się tam dzieje,już nie jedna firmę tak zalatwilem trochę mam też znajomości w warszawie i wiem gdzie uderzyć.pozdrawiam i nie martwcie się będzie dobrze tylko nie można siedzieć cicho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby to można prosto określić " dobrowolny obóz pracy" panuje w zakładzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w dupach sie poprzewracalo, na tym waszym zadupiu i tak nie ma innej pracy lenie, a ja place na te wasze darmowe 500+ i inne socjale a reszta w rolnictwie na czarnucha zarobi albo zza granicy przywiezie lewe dochody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla tych co żyją na socjalach i z 500 może nie byc żadnej pracy. Tacy podejmując legalną pracę musieli by sie pozegnac z darmowa kasą. Ale tez. Jakby ludzie mogli lepiej zarobić nie musiałbys pracowac na ich socjale i 500.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pracuje dość dłógo  pracujesz po 3 zmiany szkodliwego niema a zarabiasz rurznie paracy durzo norme trzeba zrobic 600 ton ale wymagajo żeby robic ponad 800 a jak zrobisz mniej to ci wyplate u***oi wazmiesz 2100 albo 2300 i za nocki masz placone jak normalna dniowka ps pozdro z obozu Pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pracuje dość dłógo  pracujesz po 3 zmiany szkodliwego brak a zarabiasz różnie paracy dużo norme trzeba zrobić 600 ton ale wymagają żeby robić ponad 800 a jak zrobisz mniej to ci wyplate u***o weźniesz 2100 albo 2300 , za nocki masz płacone jak normalna dniówka ps: pozdro z obozó Pracy
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pracuje dość dłógo  pracujesz po 3 zmiany szkodliwego niema a zarabiasz rurznie paracy durzo norme trzeba zrobic 600 ton ale wymagajo żeby robic ponad 800 a jak zrobisz mniej to ci wyplate u***oi wazmiesz 2100 albo 2300 i za nocki masz placone jak normalna dniowka ps pozdro z obozu Pracy
 Nie chciało się nosić teczki, to się nosi woreczki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż by to było , gdyby wszyscy nosili teczki? A niestety potrzebni i tacy co noszą woreczki, dlatego  należy im się szacunek i godziwe wynagrodzenie za ich pracę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...