Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Fotoradar łagodny jak baranek, bo nieużywany

Utworzony przez 100 g., 9 kwietnia 2009 r. o 21:27 Powrót do artykułu
Jakiś czas temu burmistrz Czóbiński zapewniał publicznie na łamach prasy, że upubliczni zdjęcie z fotoradaru, zrobione w czasie jazdy służbowym samochodem. Chodzi o ten przypadek, gdzie nie do końca wiadomo, czy to poseł PO kierował niezgodnie z przepisami, czy sam Czóbiński? I gdzie to zdjęcie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Misiek napisał:
Już nawet nie ukrywają, że chodzi tylko o kasę, miliony, miliony, miliony!!! W d... mają poprawę bezpieczeństwa w niebezpiecznych miejscach, np. koło szkół i szpitali. Fotoradar ma tylko przynosić zyski, więc pewnie ustawiają się przy długiej prostej poza terenem zabudowanym, a na przejściach pod szkołami dzieci niech giną - wszak one nie przynoszą strażnikom ani miastu zysku... dopóki nie zrobią prawa jazdy.
Rzeczywiście tu chodzi o dobry biznes a nie o bezpieczeństwo. Kolega dostał zdjęcie zrobione zaraz za tablicą teren zabudowany jeszcze nie zdążył wychamować do 50 km (przekroczył prędkość o 11 km). Szkodliwość tego wykroczenia jest minimalna a mimo to bezlitośnie dostał maksymalny możliwy mandat 100 zł. (ustawodawca przewidział za przekroczenie prędkości od 11-20 km mandat w wysokości 50-100 zł. Więc dlaczego aż 100??? Ja przekroczyłem prędkość o 22 km i dokładnie to samo mandat maksymalny z taryfikatora 200 zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kkk~ napisał:
Rzeczywiście tu chodzi o dobry biznes a nie o bezpieczeństwo. Kolega dostał zdjęcie zrobione zaraz za tablicą teren zabudowany jeszcze nie zdążył wychamować do 50 km (przekroczył prędkość o 11 km). Szkodliwość tego wykroczenia jest minimalna a mimo to bezlitośnie dostał maksymalny możliwy mandat 100 zł. (ustawodawca przewidział za przekroczenie prędkości od 11-20 km mandat w wysokości 50-100 zł. Więc dlaczego aż 100??? Ja przekroczyłem prędkość o 22 km i dokładnie to samo mandat maksymalny z taryfikatora 200 zł.
Od kilku lat nie wolno policji dybać z suszarką na delikwentów w krzakach!!!!!!!!! Kazali dzwonić na 997 jak widzisz coś takiego!!!! Dlaczego "brojlery" wystawiają śmietnik za krzakami, przy drodze - komuś na wjeździe- delektując się migającym fleszem z oddali - z jeszcze większych krzaczorów??? Na jaki numer zadzwonić by utrzeć im dzioba???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
następny biznes burmistrza, dochodowy i bezbolesny, nie sprzeciwi się do zapłaty. Nie zostanie wyrzucony z pracy za sprzeciw. Co mi zrobią jak nie zapłacę, mam dość tej komuny i dręczenia nas przez burmistrza? Co mi zrobicie? Z chęcią pójdę siedzie z transparentem przeciwko burmistrzowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napiszcie mi co mi zrobią jak nie zapłacę tego mandatu, bo nie mam zamiaru płacić 200 zł za to że ktoś oślepił mnie w ciemności radarem i spowodował jeszcze większe zagrożenie na drodze, czy mogę ich za to zaskarżyć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ci znowu stoją, teraz koło technikum na fabrycznym, uważajcie, grunt to głupota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...