Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Annopol: Wykiwali nas z chodnikiem

Utworzony przez Mario, 5 stycznia 2010 r. o 12:33 Powrót do artykułu
Ha Ha Ha!!!! czasem chłop jak baba... krzykliwy, złośliwy, lubi sobie robić zdjęcia w gazetach, mimo,że stary i gruby, no i wypowiada się w tematach, na których się nie zna i ploty sieje....normalnie baba, nie chłop...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O napisał:
Ha Ha Ha!!!! czasem chłop jak baba... krzykliwy, złośliwy, lubi sobie robić zdjęcia w gazetach, mimo,że stary i gruby, no i wypowiada się w tematach, na których się nie zna i ploty sieje....normalnie baba, nie chłop...
No i co się czepiasz! czasem tak jest,że.... ktoś nie jest sobą... np kocha inaczej.... widziałeś go kiedyś z kobietą???? ja nie.... to pipka jest na 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak w kościółku się modli, cały czas klęczy, gdzie by tam pomówił kogoś, sama dobroć i pokora, a jaka klasa i styl!!! ale faktycznie nigdy tam żadnej kobity przy nim nie było... ciekawe oj tam, to prywatna sprawa jest, jakie kto ma upodobania.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:) napisał:
Tak!!!!!!! robimy sobie jaja... z takiego matoła jednego, który ma strasznie dużo do powiedzenia, a nie zna zasad pisowni języka polskiego. Przyznajcie,że piękny język mamy...
szkoda sie wysilac dla takiego pustaka niestety żalosne że ktoś siedzi ze slownikiem caly dzien żeby rozwiac temat przyznaj ze nie masz nic do powiedzenia juz po pierwszym poscie widac ze jaja to obca dla ciebie rzecz i ty pierwsza zaczelas poniżac innych wiec dziwie sie jak można byc tak beszczelnym typem problem jest inny ze jest tu smrod ktory chcesz zatuszowac i odrazu widac kim jestes masz pewnie w tym udzial ktos napisał ze średni to nie prawda koszt chodnika budowanego przez Rejon Drog to cena kostki x3 i to jest cena a poza tym chodzi tu o pieniadze spoleczne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rany jakie byki!!! masakra!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak się zastanawiam, dlaczcego... wszystkie imprezy wiejskie odbywają się na siłę w tym barze... czy ten radny musi na wszystkich zarabiać... z choinką dla dzieci w takim miejscu, to już chyba przesada!!! nie chcę,żeby moje dziecko bawiło się w barze, gdzie piją, palą, klną... dlaczego dyrektor szkoły zgadza się na taką demoralizację dzieci i rodziców???!! miejsce dzieci jest w szkole, nie w barach... Ciekawe, co na to kurator powie.??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
tak się zastanawiam, dlaczcego... wszystkie imprezy wiejskie odbywają się na siłę w tym barze... czy ten radny musi na wszystkich zarabiać... z choinką dla dzieci w takim miejscu, to już chyba przesada!!! nie chcę,żeby moje dziecko bawiło się w barze, gdzie piją, palą, klną... dlaczego dyrektor szkoły zgadza się na taką demoralizację dzieci i rodziców???!! miejsce dzieci jest w szkole, nie w barach... Ciekawe, co na to kurator powie.??
Z tego co mi wiadomo , to z choinki dla dzieci p. Kolerski nic nie zarabia! I to tylko jego dobra wola w tym że organizuje dla dzieci impreze, a nie musza sie gnieździć w małej szkole! A poza tym Choinka jest organizowana na sali, a nie w samym barze to dzieci raczej nie maja styczności z pijakami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No akurat!!! Dzisiaj też ma imprezę...Ciekawę ile dziś mu wpadnie kasy??? wielki strażnik pamięci... jeden z drugim... Przez cały rok nawet jednej lampki nie zapalą, opiekunowie Mogiły,od siedmiu boleści!!! ale na 2 lutego to jak na urodziny czekają.... bo jest zarobek i do mikrofonu se można pogadać, pochwalić się, jak to działają i piszą... tylko cholera nic zdziałać nie mogą... dwa nieudolne dziwoki!!!(Kolerski & Rej) Jak można grać taką straszną historią??? Pamięć , to modlitwy i światło na Mogile, piękny przemarsz, śpiew, wiersz (tak jak dziś) ...a nie okrzyki pełne nienawiści i obiady w barze!!!! Na cmentarzu ludzi zaprasza do swojego klubu:( jakie to smutne.........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
posluchaj gosciu jestes załosny tym co piszesz brak słow by kometowac twoją wypowiedż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
tak się zastanawiam, dlaczcego... wszystkie imprezy wiejskie odbywają się na siłę w tym barze... czy ten radny musi na wszystkich zarabiać... z choinką dla dzieci w takim miejscu, to już chyba przesada!!! nie chcę,żeby moje dziecko bawiło się w barze, gdzie piją, palą, klną... dlaczego dyrektor szkoły zgadza się na taką demoralizację dzieci i rodziców???!! miejsce dzieci jest w szkole, nie w barach... Ciekawe, co na to kurator powie.??
Drogi zatroskany rodzicu!Rada na to ,by twoje dziecko nie bawiło się w barze jest banalnie prosta-nie puszczaj je na zabawę choinkową!!!Na szczęście jest to impreza nieobowiązkowa i jak się komu nie podoba nie musi na niej byc.Jakoś to przeżyjemy he he.A kuratorem nie strasz,bo "my się wilka nie boimy".Dzięki panie Marku,że udostępniasz miejsce dla naszych dzieciaków,niech się bawią wesoło:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To szantaż jest??? nie mam wyboru, albo dam dziecko do baru, albo wcale nie będzie na choince... jak to tak??? miejsce dzieci jest w szkole, im szybciej to zrozumie dyrekcja tym lepiej, dla dzieci... ja wiem,że jest trochę mniej miejsca i trzeba wszystko przygotować, ale szkoła, to szkoła... warto się czasem trochę wysilić, dla dobrych efektów wychowawczych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rodzic napisał:
To szantaż jest??? nie mam wyboru, albo dam dziecko do baru, albo wcale nie będzie na choince... jak to tak??? miejsce dzieci jest w szkole, im szybciej to zrozumie dyrekcja tym lepiej, dla dzieci... ja wiem,że jest trochę mniej miejsca i trzeba wszystko przygotować, ale szkoła, to szkoła... warto się czasem trochę wysilić, dla dobrych efektów wychowawczych.
Widac jaka z ciebie matka nie chodzisz na zebrania szkolne i nie powiesz tego tam gdzie jest miejsce A tu zgrywasz zatroskana mamusie . W slepach jest wiecej pijakow niż w barze i to jest problem ,a dzieci też chodzą po zakupy ,tym sie nie martwisz??? Bo ja bardziej tym niż jedną zabawą u Kolerskiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:( napisał:
No akurat!!! Dzisiaj też ma imprezę...Ciekawę ile dziś mu wpadnie kasy??? wielki strażnik pamięci... jeden z drugim... Przez cały rok nawet jednej lampki nie zapalą, opiekunowie Mogiły,od siedmiu boleści!!! ale na 2 lutego to jak na urodziny czekają.... bo jest zarobek i do mikrofonu se można pogadać, pochwalić się, jak to działają i piszą... tylko cholera nic zdziałać nie mogą... dwa nieudolne dziwoki!!!(Kolerski & Rej) Jak można grać taką straszną historią??? Pamięć , to modlitwy i światło na Mogile, piękny przemarsz, śpiew, wiersz (tak jak dziś) ...a nie okrzyki pełne nienawiści i obiady w barze!!!! Na cmentarzu ludzi zaprasza do swojego klubu:( jakie to smutne.........
Tak Ci sie to nie podobało a pączki do torebki chowalaś i miche tak wpiepszałaś aż Ci się zajady porobiły wiec pytam sie Ciebie co TY? zrobilaś dla tej wsi pochwal sie mądralo krzykaczu za krzaka odrazu wiadomo kim jestes A po drugie jak by im sie udało to rączki wyciągniesz po "swoje"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolerski jest o.k. nie czepiajcie się człowieka zastanówcie się w jakich realiach żyjecie. ortografia, pacyfikacja - te tematy w tym wątku nie mają znaczenia, nie są istota sprawy. nasz ziomal "trzepie" kasę na każdej inwestycji w tej gminie. kto w końcu przerwie tę farsę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice zebrani na spotkaniu w dniu 12 lutego 2010 postanowili wystosowac następujące podziękowanie: Szanowny Panie prezesie Marku Kolerski!My,rodzice dzieci ze Szkoły Podstawowej w Borowie dziękujemy Panu z całego serca za goszczenie naszych pociech w Klubie"Fela" na zabawie choinkowej dn.30.01.2010.Dziękujemy za nieodpłatne korzystanie z kuchni,sali tanecznej,sali konsumpcyjnej,szatni i łazienek.Dzięki Pana goscinności 66 dzieci(36 z naszej szkoły i 30 spoza) odniosło niezapomniane wrażenia.Pełna kultura imprezy,wspaniała pomoc pań z kuchni,rewelacyjny zespół muzyczny,przepiękny wystrój sali a także duża wygoda podania kolacji dzieciom to wzorce jakie i my,i nasze dzieci bardzo doceniamy.Jednocześnie zapewniamy,że żaden rodzic naszej szkoły nie był autorem bzdurnych komentarzy na tym forum i absolutnie się z nimi nie utożsamiamy.Komentarze te, to stek bzdur osobnika,który nie widzi tego co się dzieje w innych publicznych miejscach naszej wsi.Wystarczy,że dzieci wyjdą na boisko i są świadkami "drugiej mądrości Borowa".Informujemy również,że wybór miejsca choinki to decyzja Rady Rodziców,a nie dyrektora i nauczycieli.Rodzice są organizatorami tej imprezy.Dlatego też protestujemy przeciw takim kalumniom i jeszcze raz serdecznie dziękujemy. Rodzice i dzieci ze Szkoły Podstawowej w Borowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzepie kasę zwyczajową. Już mu się nawet trzepanie myli i na mózg mu siada. Każdy chyba oglądał ' Misia' kultową komedię Barei. My też mamy swoje borowskie misie. Pierwszy miś to telefony, drugi miś to dach na kościele, a trzeci miś i chyba najmniejszy to ten nieszczęsny chodnik w Borowie. Miś nie musi być tani. Wypowiedzi niektóre żałosne i nie na temat, może porozmawiamy merytorycznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Reakcja rodziców, choć spóźniona to jak najbardziej na miejscu. Przyłączam się do podziękowań. Jak się misiowi sala nie podoba, to niech się bawi sam we własnym gronie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwyczajowo za co się nie weźmie to zaraz produkuje misia. Kasa się leje, ale po co moczy przy tym burmistrza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słońce Krynicy chodzi i krzyczy jaki to zwyczajowo dobro chodzące. Zło zawsze jest krzykliwe, a prawdziwa cnota krytyk się nie boi. Ciekawe kto poprawi dach na kościele i za czyje pieniądze. Chodnik też jest the best, taki mały a taki drogi. A jaki piękny przetarg był
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Padło tu kilka bardzo obraźliwych słów pod adresem Pana Kolerskiego.Niech osoba je pisząca zajmie się najpierw swoją osobą a nie człowiekiem który coś chce dla Borowa zrobić. Chodnik to jedna wielka farsa i ktoś powinien wziąść za d*** tego oszusta.Wszyscy wiedza o kim mowa. Jak można w tak bezczelny sposób okraść swoja wieś(i to nie pierwszy raz). Najpierw na zebraniu obiecuje że nie wystartuje do przetargu (którego nawet nie było) a potem za bajońskie pieniądze wykonuje inwestycje. Obrońcy tego człowieka nie oszukujcie się. Sami wiecie jak jest a kierujecie się tylko antypatią do Pana Kolerskiego. A w tym przypadku trzeba się zająć dobrem naszej wsi. Miejmy nadzieje że sprawiedliwość jakaś istnieje i ktoś za to oszustwo odpowie:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...