Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

I kto tu rządzi?

Utworzony przez Antypis, 12 marca 2012 r. o 10:45
Często zadaje sobie pytanie: "Kto faktycznie ma władze w Kraśniku?". Oficjalnie władzę sprawuje wybrany w demokratycznych wyborach burmistrzo-lekarz Mirosław Włodarczyk odpowiedź na pytanie kto ma faktyczny wpływ na losy miastanie jest już moim zdaniem taka prosta. Ludzie mówią że przeszły-niedoszły poseł a radny Misiak wspomina często, że "Duch Czubińskiego" wpływa na decyzje radnych i pracowników Urzędu Miasta.
Ostatnio edytowany 12 marca 2012 r. o 10:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezaprzeczalnie Duch Czubinskiego prześladuje wszystkich, od najmniejszego do największego. Nawet dzisiaj widziałam jak pracowników wysłanym do wyzbierania smieci na Urzedowskiej kusił, żeby zawartośc swoich worków wysypali do ledwo co opróznionych koszy i usypali na nich i wkoło nich kopczyki śmieci na przyjazd prezydenta. Taka z niego niepoczciwa bestyja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Niezaprzeczalnie Duch Czubinskiego prześladuje wszystkich, od najmniejszego do największego. Nawet dzisiaj widziałam jak pracowników wysłanym do wyzbierania smieci na Urzedowskiej kusił, żeby zawartośc swoich worków wysypali do ledwo co opróznionych koszy i usypali na nich i wkoło nich kopczyki śmieci na przyjazd prezydenta. Taka z niego niepoczciwa bestyja.
Juz!!!z poniedzialku zaczynasz bredzic!!! znow pi....y ci sie po sufitem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obcy napisał:
Juz!!!z poniedzialku zaczynasz bredzic!!! znow pi....y ci sie po sufitem.
A co przeszkadza ci, że sie wydało, że usypanie w czub kosza śmieciami na trasie przejazdu prezydenta było celową akcją prowokacyjną pisowskich władz, do której posłuzyli sie robotnikiem - zbieraczem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
A co przeszkadza ci, że sie wydało, że usypanie w czub kosza śmieciami na trasie przejazdu prezydenta było celową akcją prowokacyjną pisowskich władz, do której posłuzyli sie robotnikiem - zbieraczem?
Skoń już pier***ić te swoje głodne kawałki rodem z psychiatryka, bo rzygać się chce ! Weź się za jakąś pożyteczną robotę, a nie od rana na compie, ty pieprzony nierobie, zryty łbie z Piask !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
antymarysieńka napisał:
Skoń już pier***ić te swoje głodne kawałki rodem z psychiatryka, bo rzygać się chce ! Weź się za jakąś pożyteczną robotę, a nie od rana na compie, ty pieprzony nierobie, zryty łbie z Piask !!!
Ta i trosce o mnie miasto płaci za opróżnianie koszy, w których śmieci zalegaja tygodniami, robotnikom płaci za zbieranie śmieci na chodniku i podrzucanie do tych koszy, żeby wiatr miał co rozwiewać, a ja miała co robić. I mnie to sie rzygac sie chce, ale na takie podejście władz, wydawania publicznych pieniędzy. I może jak pan burmistrz nie potrafi dopilnować, żeby podlegli mu ludzie należycie wywiązywali się ze swoich obowiązków i umów, to może jadąc do pracy powinien sie zatrzymywać i te śmieci zabierac sobie do kufra samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten kto rządzi robi to marnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
też Gość napisał:
ten kto rządzi robi to marnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...