Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kraśniczanka napisał:
Byłeś jego materacem,że wiesz ile narobił dzieci...ludzie zajmijcie się własnym życiem osobistym swoimi brudami...nie wyciągajcie ich u innych....skoro sami nie jesteście w porządku...trochę kultury...jeśli ją macie...
a byłaś przyzwoitką przez 14 lat ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Długi zostaną spłacone,a dzieci to dar od Boga więc cieszcie się. Oj nieładnie tak z buciorami wchodzić w czyjeś prywatne życie. Niech każdy zacznie naprawiać świat zaczynając od siebie. Myślę,że wiele do zrobienia miałby każdy z nas.Powodzenia w rozwiązywaniu problemów.Pozdrawiam.
tak zostaną spłacone 30 mln podzielone na 30tyś mieszkańców to daje 1000 zł na łebka i to nie ważne czy emeryta bezrobotnego czy noworodka a pracujących to u nas - mało , a boga na forum to nie wzywaj , bo to nie biblia , że Abraham miał ileś tam synów i ileś córek a U.M nie arka ,że dobierał sobie kolesi i sekretarki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnicznka napisał:
SAMA OSOBISCIE ZGŁOSZE TO NA POLICJE I DO PROKURURY CO NAPISALES, NIE DOSC ZE POWAZNY ZARZUT RZUCASZ SOBIE O TAK, TO POISZESZ TO NA FORUM I WYZYWASZ PUBLICZNIE ORZEŁ-DEPTĘ, JUZ SIE BOJ DRANIU!
A leć bladzio jeszcze dziś! Tylko uważaj,bo ślisko,żebyś sobie kopyt nie połamała i tego głupiego ryja!Weź z sobą na wszelki wypadek więcej ubrań jak sama wylądujesz w pierdlu!Ciekawe co powiesz na te kontrakty tworzone i podpisywane przez Czu nocami w UM, które mają byli v-ce!Właśnie widać jacy są uczciwi i jak sie boją odstawienia od koryta!To powinnaś zgłosic do prokuratury jak tak bardzo leży ci na sercu dobro innych i uczciwość!Jesteś nastepnym ścierwem z tej ekipy!Nie zasługujesz żeby nawet splunąć na ciebie!Przyszedł czas rozliczeń i nic tego nie powstrzyma i to ty zacznij się bać a nie straszysz innych,czasy gestapo w Kraśniku się skończyły!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwa napisał:
Nastepna alimenciara sie odezwala
Buhahahaaaaa.... Jak zmienię płeć No cóż, kilka faktów i już nie ogarniasz? Lepiej spróbować merytorycznie odpowiedzieć na mojego posta ale widać jak w łebku pusto i argumentów brak, to najprościej powyzywać! Jak dziecko w piaskownicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trąbabomba napisał:
Buhahahaaaaa.... Jak zmienię płeć No cóż, kilka faktów i już nie ogarniasz? Lepiej spróbować merytorycznie odpowiedzieć na mojego posta ale widać jak w łebku pusto i argumentów brak, to najprościej powyzywać! Jak dziecko w piaskownicy
He he,nie wiedziałam,że nasz były wódz zmienił preferencje seksualne,jak było? he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siwa napisał:
He he,nie wiedziałam,że nasz były wódz zmienił preferencje seksualne,jak było? he he
Zajebiście, ale wiesz dzieci to z tego nie będzie. Siwych bab nie lubi, a tobie zazdrość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trąbabomba napisał:
Zajebiście, ale wiesz dzieci to z tego nie będzie. Siwych bab nie lubi, a tobie zazdrość
He he,to dla tego poszedleś w odstawkę,twoja d*** nie była przydatna do niczego a jak wiadomo Wódz stawiwiał na rozwój Krasnika,czytaj przyrost naturalny.Taka pomyłka! A co do zazdrości to jakos nie podnieca mnie miszanie w kakale,no ale co twoje to twoje, tego juz ci nikt nie zabierze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...