Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Incydent podczas seansu filmu "Botoks" w Kraśniku. Obsługa będzie wzywać policję

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 października 2017 r. o 18:11 Powrót do artykułu
Jaki film taka widownia. Dziwię się że ktoś chce w ogóle takie g***o oglądać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego typu produkcji obecna młodzież czerpie wiedzę o otaczającym nas świecie. Marny nasz los :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja pierdziele... kierowca przekroczy prędkość o 20km/h i mandat 300zł. Bo taki taryfikator. A jak cham rzuca mięchem to nie ma komu wyegzekwować 500zł???! W Niemczech za nazwanie policjanta maciorą to koszt 1500€, pokazanie środkowego palca komukolwiek 2500€. I pewnie dlatego nie ma chamstwa na ulicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
film dla prostaków dresiarzy żal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komus botoks przesiakl do mozgu...jesli tam cokolwiek bylo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż kraśnik to inny świat. że też takie filmy w mieście zawierzonym maryjce i z wyciętym parkiem na figurki śnięte oraz oddaną za darmo kostką bo szaman w czarnej sukience zawsze w potrzebie, można takie filmy oglądać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś lekarzowi w Abramowicach, że masz za słabe lekarstwa. POwinien zwiększyć ci dawkę, bo niebezpiecznie świrujesz!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" I pewnie dlatego nie ma chamstwa na ulicy. "- Ale za to są gwałty i rozboje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wsiowy film dla wsioków.kraśnik to wiocha, tam psy dupami szczekają, a krowy robią placki na ulicach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to post został usunięty ze strony kina? Post dalej wisi z tego co widzę?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kraśnik to stan umysłu.Miasto blachar i wsioków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darmowa reklama po raz kolejny... panu wadze zle sie sprzedaja bilety wiec trzeba mocniejszych uderzen do i tak ociemnialego ludu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To trzeba było wezwać tą policję. Jacy pracownicy, takie kino. Wiecznie im piana z gęby leci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli Twoja Kobieta jest z Kraśnika? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyje*** bydło z sali za fraki i po sprawie, banda hołoty która nie została odpowiednio wychowana kraśnicka patola...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe ,bluzgi z ekranu nie rażą ale z widowni już tak ha,ha,ha Przecież to jest właśnie produkcja dedykowana takim właśnie odbiorcą -więc lepiej omijać seanse z takimi knotami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak jak w Świdniku czy też w łopolu bo pewnie z tamtych stron jesteś a pier...... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek napisał:
...Jacy pracownicy, takie kino. Wiecznie im piana z gęby leci.
  Wiecznie? To magiczne słowo - ty wiecznie będziesz miał sieczkę we łbie. Jeżeli masz zastrzeżenia do pracowników - zgłaszaj do ich przełożonych. Nie równaj ludzi z ich pracą i odwrotnie. Znam ekipę, która zajmuje się kinem i ja nie mam do nich nic. Aż dziw bierze, że są tak spokojni i opanowani mając zdrowy dystans do tego co czasami się dzieje zarówno na sali, jak i w kolejce do kasy. W 99% reagują bez pudła i temperują klientelę zanim zdąży narobić obory. Ja wielokrotnie nie wytrzymałbym buractwa i roszczeniowego zachowania niektórych widzów i na kopach wynosił takich delikwentów. Jednak oni inaczej podchodzą do swojej pracy i przede wszystkim siła spokoju. Kraśnik to stan ducha i ciała, ale i jedno i drugie gnije także ja, jak i moi znajomi, uważamy, że dobrze iż oni są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To że film jest jaki jest, nie znaczy, że trzeba robić rozrubę w kinie. Widać, że poziom kultury i inteligencji komentujących tutaj osób niewiele odbiega od opisanych wyżej "widzów".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
janek piana z gęby? To oni mają wściekliźnę? Dla mnie osobiście to dziwię się, że jeszcze jej nie dostali! Jestem stałą bywalczynią tego kina i takie właśnie są moje spostrzeżenia przy niektórych pseudowidzach, ich zachowaniu, gadce i pretensjach o wszystko, żarciu obiadu i kolacji jednocześnie a później załatwianiu syfu po sobie - to naprawdę sukces, ze pracownicy zachowują dystans i zimną krew.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...