Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Przecież od conajmniej trzech lat 3, 4 razy w roku burmistrz i jego świta jeżdzi na narty. Dopiero przecież wrócił z nart gdzie był w Austrii. Następuje tylko zmiana przewożnika i tych co sponsorują. Z kim jeżdzi, z dyrektorami szkół i prezesami miejskich spółek by pokryć koszty z ZFŚS lub funduszu szkoleniowego. Kto jest w stanie sprawdzić powyższe fundusze ? Czy mieszkaniówka Pani Burmistrz w takiej wysokości mógłby otrzymać zwykły pracownik.? Ale czy ślepi przejżą na oczy w wyborach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj Jacku jak ty byłeś dyrektorem to inaczej śpiewałeś. Też brałeś co się da.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To już nawet dzieci okrada.600 kilo za ciepłownie sie skończyło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ta komuna skończyła się czy nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Czy jest jakiś sposób na tego pana? Gdzie się tylko pojawi to już i afera. Kto go trzyma pod parasolem? Ktoś bardzo ważny i wpływowy. Może Pan poseł Palikot ujawni protektora.
Dobrze napisane popieram tez chciałbym wiedzieć !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kylan napisał:
Samoszkolenie, hehe, paranoja. Dlaczego ten czlowiek ciagle jest burmistrzem?? Brak godnego nastepcy, czy co???
Bo to swój człowiek a następcy nie dopuści to widać cwana jucha wie przy którym korycie można sobie pozwolić na więcej bez żadnego ryzyka .Możny protektor jest tuż tuż !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
góral napisał:
Lublin gratuluje Kraśnikowi burmistrza Nasz prezio woli motocross od nart
No fakt ale to sport i to sport i na pewno nie za swoje a za publiczną kasę ! zresztą kto by tam płacił mając takiego protektora tylko głupi a oni gupkami nie są oni są tylko bezczelni !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~dziadek~ napisał:
Tylko zapomnieli zabrać ze sobą sraczy za które zapłacili 200.000 zł
Słyszałem kiedyś o tych dwóch srczach typu ToyToy za 200 tys zł ale myślę że to ściemka bo ja za 180 tys wybudowałem dom a ToyToy mi przywieźli na budowę i nawet go sami sprzątali. Myślę więc że coś tu śmierdzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tłumaczą sie Panowie Dyrektorzy,Pan Nita i Wrotek jak średnio rozwinięci deb***e. Złodzieje i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jutro konkurs w 5 na dyrektora. Konkurs to brzmi dumnie, wszyscy wiedzą, że będzie to pani małżonka. To jak na dawnych dworach, mamy sukcesje, czy jakoś tak to się nazywało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nauczyciel napisał:
Jutro konkurs w 5 na dyrektora. Konkurs to brzmi dumnie, wszyscy wiedzą, że będzie to pani małżonka. To jak na dawnych dworach, mamy sukcesje, czy jakoś tak to się nazywało?
Wszystko odbyło się zgodnie z przewidywaniami. Mamy demokrację w stylu PO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hi hi he he i oby tak POdalej!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pozwole żeby jeździł ze swoimi "dyrektorami" już nigdy za moje pieniądze!!! Tylko Włodarczyk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CZubiński powiedział że samochodem urzędu miasta kierował poseł Wilk który ma immunitet i nie podlega postępowaniu mandatowemu. Poseł Wilk to potwierdził "tak to ja kierowałem" Tylko że później okazało sie że p. Wilk był w tym czasie w zupełnie innym końcu Polski ! Przecież to poświadczenie nieprawdy ! Co jest przecież przestępstwem. No tak. Przecież to jedna sitwa ta Platforma Obywatelska a wiadomo że czyja władza tego prawo. Przykre że mamy takich kłamców wywodzących się z Kraśnika. Skoro w tak błachej sprawie jak mandat 200 zł burmistrz kłamie i wkopuje w to Wilka który jak się okazuje jest jedną maścią smarowany to o czym to świadczy ? Potwierdza się przysłowie " kto sie wróblem urodził...." Miejmy nadzieją że wyborcy nie bądą aż tak głupi żeby głosować na oszustów. Pamiętajcie że ryba psuje się od głowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć"- powiedział sz.p.wrotkowski biedny, tyle ma kasy (bo nie płaci pracownikom) że nie pamięta,czy mu ktoś dał do ręki pieniążki,czy nie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tu mowa o Wilku - czlowieku, ktory teraz zasiada wysoko we wladzach Lublina? To się Lublin pożywił...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy tu mowa o Wilku - czlowieku, ktory teraz zasiada wysoko we wladzach Lublina? To się Lublin pożywił...
Myślę że to nie o niego chodzi. Ale nie myślisz że to raczej o Stawiarskiego i Dubiela chodzi? Czy oni razem też na narty nie jeździli?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Nauczyciel! !!Gdybym wiedzial jak jest w szkole za malzonki, to moje dziecko by tam 1 minute nie chodzilo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak szkolenie - to po co jechal maz Depty i zona dyrektora?Ha, ha, ha! Zart dla myslacych: gdy Manuele Gretkowska zapytano ,co robila w Szwecji, odpowiedziala: bylam na stypendium noblowskim. Ha, ha,ha! Moze to bylo stypendium dla przyszlych....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem było super Dubiel potwierdzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...