Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jechała zbyt szybko. Wylądowała w w rowie

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 lipca 2017 r. o 13:38 Powrót do artykułu
Nie tak łatwo kręcić kobiecie kierownicą jedną ręką, gdy w drugiej trzyma się telefon. Gdyby nie zakręt to by przejechała.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie władzo. Miałam naprawdę bardzo ważny telefon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda, że się tej debilce nic nie stało... powinna mieć zakaz jazdy autem, aż zmądrzeje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalni ludzie o 5 rano jadą do pracy, pozostali w środku dnia komentują przypadkowe artykuły na necie, których w większości nawet nie przeczytali.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sezon na bzdety w DW rozpoczęty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Normalni ludzie nie wypadają z drogi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A OD KIEDY MIAŁA PRAWO JAZDY?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aa napisał:
Normalni ludzie o 5 rano jadą do pracy, pozostali w środku dnia komentują przypadkowe artykuły na necie, których w większości nawet nie przeczytali.
 Chyba jednak nie była w tym momencie normalna??. Może jest mniej normalna???. Szczęście miała,że nie zderzyła się z prawidłowo jadącym z przrciwnej strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Panie władzo. Miałam naprawdę bardzo ważny telefon.
 Musiałam udzielić wskazówek rodzinie pozostającej w domu i usta pomalować szminką. No i stało się. Muszę jeszcze potrenować te czynności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak obserwuję jak niektóre panie szybko cisną w pedał, to aż mam ciarki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...