Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest oficjalna data otwarcia S19 Niedrzwica-Kraśnik

Utworzony przez Paul, 20 maja 2022 r. o 18:13 Powrót do artykułu
i tak się dzieje od kilku ładnych lat w Polsce, to nie jest udawanie jak za Tuska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga gotowa ale czeka na kurdupla i pokropienie przez szamana. Dzisiaj ok. 17-tej jechałem przez Niedrzwicę-niekończący się sznur samochodów w obie strony. Kierowcy na pewno są wdzięczni konusowi i jego przydupasom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do której będzie ta banda kalsteina z pinokiem i szamanem uprawiać czary mary? Bo mam sprawę w tamtym kierunku, a nie chcę oglądać tych zdradzieckich mord kanalii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak się dzieje od kilku ładnych lat w Polsce, to nie jest udawanie jak za Tuska.
Za Tuska powstało wiele inwestycji infrastrukturalnych i przygotowano wiele innych, w tym zapewniając im finansowanie, dzięki czemu PiSmatołki mają co teraz otwierać. Realnie S19 mogła być już ze dwa lata temu, ale PiS opóźniał procedury, wydawanie pozwoleń, rozstrzyganie przetargów itp. dostosowując je do kalendarza wyborczego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zadziwiająca prawidłowość: im lepiej żyje się ludziom w Polsce, tym większa agresja, buta i chamstwo przeciwników politycznych demokratycznie wybranej władzy. No, ale moskiewski mocodawca płaci i wymaga...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak się dzieje od kilku ładnych lat w Polsce, to nie jest udawanie jak za Tuska.
Za Tuska powstało wiele inwestycji infrastrukturalnych i przygotowano wiele innych, w tym zapewniając im finansowanie, dzięki czemu PiSmatołki mają co teraz otwierać. Realnie S19 mogła być już ze dwa lata temu, ale PiS opóźniał procedury, wydawanie pozwoleń, rozstrzyganie przetargów itp. dostosowując je do kalendarza wyborczego.
 Przypomnij mi z łaski swojej, kto głosował przeciwko budowie Via Carpatia w PE ? Bo twoja (czasami wręcz bezgraniczna) głupota polegająca na wybielaniu PO jest po prostu słaba:  ***s://wpolityce.pl/polityka/224681-polska-zdradzona-przez-europoslow-po-pitera-i-walesa-zadali-smiertelny-cios-via-carpathia-wideo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do heKTOLITRA powiedz mi jak juz tak piszesz za czyja kase powstala ta droga Czy kaczynski dal pieniadze aby teraz otwieraC Obluda i taniec chocholi trwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To PO puściła odcinek Lublin Rzeszów a za Pisu został on mocno opóźniony. W zasadzie budowa odcinka Lublin Białystok poza kawałkiem do Lubartowa tozupelna głupota ekonomiczna. Południowy wschód bardzo potrzebuje s12 od Puław przez Radom bo to omijanie Warszawy i połączenie z centralną Polską. Ale po tym jak układ radomski zaczął mieszać przy budowie obwodnicy Radomia bo chciano przeforsować wariant korzystny dla siebie i zarobić kasę to o drodze jest cicho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak się dzieje od kilku ładnych lat w Polsce, to nie jest udawanie jak za Tuska.
Za Tuska powstało wiele inwestycji infrastrukturalnych i przygotowano wiele innych, w tym zapewniając im finansowanie, dzięki czemu PiSmatołki mają co teraz otwierać. Realnie S19 mogła być już ze dwa lata temu, ale PiS opóźniał procedury, wydawanie pozwoleń, rozstrzyganie przetargów itp. dostosowując je do kalendarza wyborczego.
Przypomnij mi z łaski swojej, kto głosował przeciwko budowie Via Carpatia w PE ? Bo twoja (czasami wręcz bezgraniczna) głupota polegająca na wybielaniu PO jest po prostu słaba:  ***s://wpolityce.pl/polityka/224681-polska-zdradzona-przez-europoslow-po-pitera-i-walesa-zadali-smiertelny-cios-via-carpathia-wideo
Po pierwsze cytowane przez ciebie źródło jest kompletnie niemiarodajne, by nie napisać wprost, że stronnicze. Po drugie - jak głosowało paru europosłów, to nie ma znaczenia wobec faktu, że droga zaplanowana za czasów rządów PO i PSL otrzymała już wtedy finansowanie, więc głosy Pitery czy Wałęsy nie miały znaczenia. Po trzecie wreszcie - gdyby nie PiS, ta droga mogłaby już być użytkowana ze dwa lata temu. Nie pisz mi więc o głupocie, bo to zarzut, który możesz skierować pod adresem swoich politycznych idoli. Ja już dziś słyszałem - w TVP Info - wypowiedź jakiegoś redaktora z "Niedzieli" (faktycznie, organ prasowy znający się niewątpliwie na budownictwie dróg) takie dyrdymały, że historia, ale do PiSowskiego elektoratu to trafia, bo nie wymaga myślenia, sprawdzania obiektywnych źródeł i idealnie wpisuje się w oczekiwania wiecznego dokopywania Tuskowi, czy jest za co, czy nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To PO puściła odcinek Lublin Rzeszów a za Pisu został on mocno opóźniony. W zasadzie budowa odcinka Lublin Białystok poza kawałkiem do Lubartowa tozupelna głupota ekonomiczna. Południowy wschód bardzo potrzebuje s12 od Puław przez Radom bo to omijanie Warszawy i połączenie z centralną Polską. Ale po tym jak układ radomski zaczął mieszać przy budowie obwodnicy Radomia bo chciano przeforsować wariant korzystny dla siebie i zarobić kasę to o drodze jest cicho
Dokładnie - tam było wyraźnie widać, jak się kilku PiSowskich działaczy chciało obłowić na państwowej kasie za działki pod budowę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To PO puściła odcinek Lublin Rzeszów a za Pisu został on mocno opóźniony. W zasadzie budowa odcinka Lublin Białystok poza kawałkiem do Lubartowa tozupelna głupota ekonomiczna. Południowy wschód bardzo potrzebuje s12 od Puław przez Radom bo to omijanie Warszawy i połączenie z centralną Polską. Ale po tym jak układ radomski zaczął mieszać przy budowie obwodnicy Radomia bo chciano przeforsować wariant korzystny dla siebie i zarobić kasę to o drodze jest cicho
Dokładnie - tam było wyraźnie widać, jak się kilku PiSowskich działaczy chciało obłowić na państwowej kasie za działki pod budowę.
 Ty nawet nie wiesz gdzie jest Radom?! No tak... I rzetelność jak u marszałka Grodzkiego: niemożliwa do sprawdzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To PO puściła odcinek Lublin Rzeszów a za Pisu został on mocno opóźniony. W zasadzie budowa odcinka Lublin Białystok poza kawałkiem do Lubartowa tozupelna głupota ekonomiczna. Południowy wschód bardzo potrzebuje s12 od Puław przez Radom bo to omijanie Warszawy i połączenie z centralną Polską. Ale po tym jak układ radomski zaczął mieszać przy budowie obwodnicy Radomia bo chciano przeforsować wariant korzystny dla siebie i zarobić kasę to o drodze jest cicho
Dokładnie - tam było wyraźnie widać, jak się kilku PiSowskich działaczy chciało obłowić na państwowej kasie za działki pod budowę.
Ty nawet nie wiesz gdzie jest Radom?! No tak... I rzetelność jak u marszałka Grodzkiego: niemożliwa do sprawdzenia
Nie wiem, skąd twoja konkluzja, ale gdy się nie ma co napisać, to wali się na oślep. Cóż z tego, że głupio, prawda?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do heKTOLITRA powiedz mi jak juz tak piszesz za czyja kase powstala ta droga Czy kaczynski dal pieniadze aby teraz otwieraC Obluda i taniec chocholi trwa
 Publiczne drogi powstają za PUBLICZNE (a nie prywatne) pieniądze - to wiedza elementarna ze szkoły podstawowej. Cześć pieniędzy wykłada Państwo, zaś (zazwyczaj większość) pochodzi z celowych funduszy UE. Nikt też nam nic niczego za darmo nie daje - płacimy do UE składki (np. w ub. roku - 3,5 mld euro), a zagraniczne frmy budujące drogi ekspresowe i autostrady zarobione środk itranferują za granicę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do heKTOLITRA powiedz mi jak juz tak piszesz za czyja kase powstala ta droga Czy kaczynski dal pieniadze aby teraz otwieraC Obluda i taniec chocholi trwa
Publiczne drogi powstają za PUBLICZNE (a nie prywatne) pieniądze - to wiedza elementarna ze szkoły podstawowej. Cześć pieniędzy wykłada Państwo, zaś (zazwyczaj większość) pochodzi z celowych funduszy UE. Nikt też nam nic niczego za darmo nie daje - płacimy do UE składki (np. w ub. roku - 3,5 mld euro), a zagraniczne frmy budujące drogi ekspresowe i autostrady zarobione środk itranferują za granicę.
Chyba faktycznie zatrzymałeś się z edukacją na podstawówce, bo zdarza się, że drogi powstają w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Doskonałym dowodem na coś takiego jest fragment A2 (Autostrada Wielkopolska), co zresztą budzi mój wielki sprzeciw, zwłaszcza biorąc  pod uwagę, w jaki sposób sformułowana jest umowa ze spadkobiercami Kulczyka - oni nie stracą nigdy, państwo może tracić dość regularnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba faktycznie zatrzymałeś się z edukacją na podstawówce, bo zdarza się, że drogi powstają w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Doskonałym dowodem na coś takiego jest fragment A2 (Autostrada Wielkopolska), co zresztą budzi mój wielki sprzeciw, zwłaszcza biorąc  pod uwagę, w jaki sposób sformułowana jest umowa ze spadkobiercami Kulczyka - oni nie stracą nigdy, państwo może tracić dość regularnie.  Ach racja ! Kulczyk ... Przypomnij mi z łaski swojej, z kim to  Kulczyk Holding SA podpisał umowę, dzięki której Państwo Polskie traci corocznie miliardy złotych - z PiS-em ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chyba faktycznie zatrzymałeś się z edukacją na podstawówce, bo zdarza się, że drogi powstają w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Doskonałym dowodem na coś takiego jest fragment A2 (Autostrada Wielkopolska), co zresztą budzi mój wielki sprzeciw, zwłaszcza biorąc  pod uwagę, w jaki sposób sformułowana jest umowa ze spadkobiercami Kulczyka - oni nie stracą nigdy, państwo może tracić dość regularnie. Ach racja ! Kulczyk ... Przypomnij mi z łaski swojej, z kim to    Kulczyk Holding SA podpisał umowę, dzięki której Państwo Polskie traci corocznie miliardy złotych - z PiS-em ?
Nie wiem, nie pamiętam, a szukać nie mam czasu, ale masz rację, na pewno nie z PiSem. Co nie zmienia faktu, że PiS do tej pory nie przeprowadził od początku do końca żadnej inwestycji o znaczeniu ponadregionalnym. Gdzie te promy? Gdzie milion samochodów elektrycznych polskiej konstrukcji i produkcji? Gdzie miliony mieszkań, elektrownie, CPK? Zapowiedzi, mocarstwowość, a realnie kupa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...