Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jeździł bez prawa jazdy. Wpadł już 9 razy

Utworzony przez gosc, 26 stycznia 2011 r. o 16:52 Powrót do artykułu
widze, ze sedziom nie przeszkadza, ze takim postepowaniem pokazuja, ze mozna miec ich gleboko w d...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest rzeczywisty obraz jak w Polsce egzekwuje się przestrzeganie prawa...władza daje przykład a ludek się uczy.....jeszcze tylko wraz z legitymacją szkolna wręczać każdemu Polonusowi immunitet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więc jak sami Państwo widzą Policja robi co morze aby eliminować bandytów z życia publicznego a władza sądownicza ma to głęboko w poważaniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce najlepiej wogóle nie robić prawa jazdy. Z głowy punkty karne, nie grozi jego utrata w przypadku jazdy po pijaku. I w gruncie rzeczy nie ma za to kary, jak Cie sąsiad nie podkabluje możesz całe życie jeździć, bo w końcu jak często zdarza się rutynowa kontrola? Tego pana z artykułu prawdopodobnie znają i z się na niego zasadzają. A sporej liczbie mu podobnych uchodzi na sucho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To takie nasze polskie, decyzje sądu mieć głęboko w d,, i jeszcze sąsiedzi pochwalą że odważny chłop. Przy okazji wyborów może spróbuje wystartować z jedynie słusznej partii znanej z obrony naruszających prawo np. kiboli jako ofiara obecnej władzy. Oczywiści pani RPO choć powinno być RPK(ościoła) podobnie jak poprzednik nie zgadza się na zabieranie narzędzia przestępstwa w tym przypadku samochodu bo to naruszenie prawa własności. Może dopiero jak kogoś zabije po pijaku to zareagują sąsiedzi i sąd. Przecież nie pije do lusterka ale zmienić mentalność jest dość trudno i dla części społeczeństwa jazda po pijanemu nie jest żadnym wykroczeniem a nwet świadczy że to prawdziwy kozak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OBYWATELE BIORĄ PRZYKŁAD OD DECYDNETÓW KTÓRYCH WYBIERAJĄ, ZE SWEGO GRONA.CI OWI WYBRAŃCY NARODU, CZY MIESZKAŃCÓW GMNIY, Z CHWILĄ OBJĘCIA DOBRZE PŁATNEGO STOŁKA,POKAZUJĄ SWE NISKIE MORALNE CECHY I ZACHOWANIA, POUCZAJĄC INNYCH SAMI MAJA GDZIEŚ PRAWO,DBORE OBYCZAJE, KRĘTACTWA, UNIKI SĄ W ICH ZACHOWANIACH NA PORZĄDKU DZIENNYM...OBYWATEL KTÓRY WIDZI TAKIE ZACHOWANIA,CZASAMI PODKOLORYZOWANE PRZEZ MEDIA, POSTĘPUJE TAK SAMO!!MÓWI; CZEMU JA MAM BYĆ PRAWY I PORZĄDNY JAK SĄSIAD Z BLOKU CZY DOMU OBOK: RADNY CZY WÓJT,POSEŁ, MA PRAWO W D...I I NNYCH LUDZI TEŻ,PATRZY TYLKO NA SWÓJ INTERES A GĘBE MA PEŁNĄ MORALNYCH FRAZESÓW,JAKIEON MA PODSTAWY MNIE POUCZAĆ,SAM PO PIJAKU JEŹDZI I MU UCHODZI NA SUCHO,BO CO ON K..JEST INNY??...TO PRZENOSI SIĘ NA SEJM, URZĘDY...NIESTETY JAKI NARÓD TAKA WŁADZ!!A NARODEM,ŻEŚMY DZIWNYM OJ DZIWNYM!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chłopak pochodzi z porządnej rodziny,ojciec instruktor nauki jazdy,on też chyba jeżdził z kursantami.zupełny brak wyobrażni, żeby nie powiedzieć brak rozumu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.