Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Fuck Kaczyński twin bastard brothers!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie zgodziłam się, żeby moje dziecko brało udział w tym chorym konkursie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale się wyznawcy byłego guru (ksywa: ogrodnik - szwajcar) rozszczekali na forum - wiem, że muszą bardzo boleć ryje oderwane od koryta :) Ale to nic nie da - prawda zawsze zwycięży, a szwajcar z najbliższymi poplecznikami jest skazany na polityczny niebyt :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZ PRZESADY !!! CO ZA KRAJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak ryjcie im banie PISiory jedne, wszystko byle by do władzy znów dojść!!!
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nasi komuchy i ta cała nasza komucho-konfidencja wraz z naszymi pachołkami Moskwy tak panicznie boi  i broni się przed sprowadzeniem wraku Tupolewa do ojczyzny ??  czyt.wczorajszą wypowiedż Sikorskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci powinny jeszcze w ramach pracy domowej nauczyć się na pamięć fragmentów raportu Antoniego "3 wybuchy" Maciurkiewicza. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja nie zgodziłam się, żeby moje dziecko brało udział w tym chorym konkursie 
i za ta decyzję wielki szacun!!! Tak powinni postąpić wszyscy Rodzice.    
Dlaczego nasi komuchy i ta cała nasza komucho-konfidencja wraz z naszymi pachołkami Moskwy tak panicznie boi  i broni się przed sprowadzeniem wraku Tupolewa do ojczyzny ??  czyt.wczorajszą wypowiedż Sikorskiego.
A co ty chcesz biedny człowieczku od wraku - dobrze, że jest tam a nie u nas bo w innym przypadku zacząłby się kult złomu a jego resztki pewnie robiły by za święte relikwie.  
Ale się wyznawcy byłego guru (ksywa: ogrodnik - szwajcar) rozszczekali na forum - wiem, że muszą bardzo boleć ryje oderwane od koryta :) Ale to nic nie da - prawda zawsze zwycięży, a szwajcar z najbliższymi poplecznikami jest skazany na polityczny niebyt :D
porażką jest ta wypowiedź alla wypocina - mam w głęboki poważaniu szwajcara, ogrodnika czy innych o których mówisz, że bolą ich ryje - taka inicjatywa w szkołach podstawowych po prostu nie miała prawa być zaakceptowana. Pani dyrektor chciała sobie napunktować u zwierzników skleciła wymiot. Ktoś już tutaj wspomniał może wasze dzieci powinny wziąść udział w takim konkursie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i za ta decyzję wielki szacun!!! Tak powinni postąpić wszyscy Rodzice.     A co ty chcesz biedny człowieczku od wraku - dobrze, że jest tam a nie u nas bo w innym przypadku zacząłby się kult złomu a jego resztki pewnie robiły by za święte relikwie.   porażką jest ta wypowiedź alla wypocina - mam w głęboki poważaniu szwajcara, ogrodnika czy innych o których mówisz, że bolą ich ryje - taka inicjatywa w szkołach podstawowych po prostu nie miała prawa być zaakceptowana. Pani dyrektor chciała sobie napunktować u zwierzników skleciła wymiot. Ktoś już tutaj wspomniał może wasze dzieci powinny wziąść udział w takim konkursie.
CYCU !!!  na pewno znając sovieckich kacapów i naszych pachołków Moskwy którzy nie chcą tego wraku  do kraju ściągać zdecydowali że ma zginąć i pewnie nie długo się gdzieś ten wrak straci,POrwią go jacyś umundurowani,nieoznakowani uzbrojeni po zęby obrońcy tezy że był to zwykły wypadek lotniczy,wszystko po to aby Maciarewicz nie zaczął go dogłębnie badać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POzbawią komuchy Antka dowodu rzeczowego jakim jest wrak samolotu i to już będzie koniec wszelkich wyjaśnień. Ten bękart Stalina może wszystko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i do tego wszystkie prace w jednej kategorii podstawówka, gimnazjum i jeszcze osoba dorosła :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydze sie ze mieszkam w  Krasniku bo jak czytam i widze te mochery a szcegulnie wlodarze pisowskie z burmistrzem pozal sie Boze, Oj! pozostaje wyprowadzic sie z tego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydze sie ze mieszkam w  Krasniku bo jak czytam i widze te mochery a szcegulnie wlodarze pisowskie z burmistrzem pozal sie Boze, Oj! pozostaje wyprowadzic sie z tego miasta.
Idż niech cię  gów no  prowadzi a chój drogowskazem będzie  !!!  tępa dzido !!!  nic tu po tobie,jednego komucha będzie mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czarna mafia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idż niech cię  gów no  prowadzi a chój drogowskazem będzie  !!!  tępa dzido !!!  nic tu po tobie,jednego komucha będzie mniej.
ale gdzie twoje ukoachenie bliźniego i życie wg. ewangelii Papieża polaka? Chyba to co najmniej nie przystoi panie "radny" wierzący i praktykujący!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale gdzie twoje ukoachenie bliźniego i życie wg. ewangelii Papieża polaka? Chyba to co najmniej nie przystoi panie "radny" wierzący i praktykujący!!??
Zależy kto pyta ?? Miękka  Pyta ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zależy kto pyta ?? Miękka  Pyta ??
Buractwo. Jak czytam te wymiociny z twojej paszczy to jestem tym bardziej za aborcją i eutanazją z powodów braku mózgu u takich zawodników jak ty.   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moja córka namalowała odejście w automacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Buractwo. Jak czytam te wymiociny z twojej paszczy to jestem tym bardziej za aborcją i eutanazją z powodów braku mózgu u takich zawodników jak ty.   
No cóż !!!  masz w tej łepetynie jak baran w torbie !!  ojciec,matka tez tacy ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...