Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Każą płacić za posiadanie psa

Utworzony przez Stalker, 20 listopada 2008 r. o 04:51 Powrót do artykułu
tyż_miłośnik napisał:
Lubię psy. Są wspaniałymi przyjaciółmi człowieka!!!!! Nie lubię jednak właścicieli piesków, którzy w przeważającej większości są nieodpowiedzialni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "Jeśli" zrobił kupkę "TWÓJ pupil - to posprzątaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! "Po chodnikach chodzą ludzie", na placach zabaw bawią się dzieci.... "Dlaczego mają taplać się w odchodach, które pozostawiłeś(wiadomo piesek niewiele może sam zrobić)???? Jeśli tego nie robisz to wypełniasz definicję CHAMA w 110 procentach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Życie we wspólnocie do czegoś zobowiązuje......" To cytat z innej wypowiedzi z małym retuszem. Czy dużo wymagam???? Niestety tak!!!! Większość wypindrzonych damulek i cwaniaczków wyprowadza pieski na trawnik, komuś pod dom.... i udaje, że nie widzi jak te srają, szczą etc . Można i tak, ale nie dziw się szanowny "miłośniku piesków", że ktoś nazwie cię chamem/chamką. Twój przyjaciel wstydzi się za ciebie!!!!!!!!!!!!. Pozdrawiam tych odpowiedzialnych i na prawdę kochających zwierzęta....
Zaskoczę Cię, ale zgadzam się z tym , co napisałeś (łaś ). To, że trawniki są zanieczyszczane odchodami, czy place zabaw, to nie jest wina czworonogów , ale ich nieodpowiedzialnych właścicieli. Zamiast wyjść z psiakiem na dłuższy spacer z dala od zabudowań ( oczywiście pies powinien być na smyczy ), to albo wypuści psa samopas , albo wyjdzie przed klatkę schodową , psiak się załatwi i koniec spaceru. Pies , to nie zabawka , ale żywa istota - potrzebuje ruchu, wybiegać się, a nie jedynie krótki spacer koło klatki schodowej i do domu. Prawdziwi miłośnicy zwierząt doskonale wiedzą , jakie ich pupile mają wymagania i jak powinno się z nimi obchodzić . Niestety są też tacy miłośnicy , co bardziej stworzeniu wyrządzają krzywdę , niż się nim opiekują (zamykanie psów na cały dzień na balkonie lub w mieszkaniu ). Nie można jednak mierzyć wszystkich właścicieli psów ,czy innych czworonogów jedną miarką i żądać zapłaty za posiadanie zwierzaka 100 złotych miesięcznie, bo w ten sposób wyrządzamy krzywdę nie tylko czworonogom, ale również tym właścicielom , którzy wywiązują się z obowiązku posiadania czworonoga bez zastrzeżeń. Nie dajmy się zwariować.Co w takiej sytuacji , jak chodnik lub plac zabaw zanieczyści , nie pies właściciela danej kamienicy , ale zupełnie inny pies będący z kimś ,,obcym " na spacerze, albo jakiś przypadkowy psiak wałęsający się po ulicy? Czy w takim przypadku też właściciel wspólnoty ma płacić za odchody nie swojego zwierzaka ? To może należałoby karać nie wszystkich posiadających czworonogi , ale tych , którzy faktycznie są winni ....Myślę jednak , że ktoś idzie na łatwiznę i woli ukarać wszystkich , niż narazić się konkretnemu właścicielowi czworonoga. Dlaczego za głupotę kilku nieodpowiedzialnych właścicieli , mają wszyscy płacić karę ? Tak na marginesie, kto wymyślił tak wysoką miesięczną dopłatę do czynszu za posiadanie czworonoga ? Co za głupota ? Brak słów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nigdzie nie napisałeś, że powinny chodzi po placu zabaw ale chodzą... czy ty to rozumiesz, ale załatwiają się gdzie popadnie, niejednokrotnie te psy są spuszczane ze smyczy, sama tego doświadczyłam jak taki za przeproszeniem "bydlak" podbiegł do mnie, malo co mniejszy ode mnie i zaczął szczeka, a właściciel schowany na klatce po wielkim krzyku dopiero zareagował i zaczął go woła do siebie. I to według ciebie jest prawnie. Pokaż mi taki paragraf, który mówi, że ma pies by bez smyczy, załatwiać się gdzie popadnie. Nie mów o sobie, bo ciągle tylko piszesz ja ja itp. ja. Oprócz ciebie dużo .... dużo nieodpowiedzialnych osób ma psy. Byc może ci się to nie widzi, ale nie mam zamiaru siedziec w domu tylko z tego powodu, że toś puszcza sobie pieska luzem. Nie porównuj psa do dzieci, po pierwsze nie mam takich małych dzieci. Po drugie jak za dużo będzie psów na ulicy to można je wyłapac do schroniska, a tych właścicieli co pozbyli się psów (na podstawie wywiadów dowiedziec się co zrobił z psem) dowalić karę co najmniej po 10 tys. i te pieniądze przeznaczyć na utrzymanie schronisk.
PYTAM- DLACZEGO ZA GŁUPOTĘ NIEKTÓRYCH WŁAŚCICIELI WINĄ OBARCZA SIĘ NICZEMU NIEWINNE ZWIERZĘTA ??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arietta napisał:
Zaskoczę Cię, ale zgadzam się z tym , co napisałeś (łaś ). To, że trawniki są zanieczyszczane odchodami, czy place zabaw, to nie jest wina czworonogów , ale ich nieodpowiedzialnych właścicieli. Zamiast wyjść z psiakiem na dłuższy spacer z dala od zabudowań ( oczywiście pies powinien być na smyczy ), to albo wypuści psa samopas , albo wyjdzie przed klatkę schodową , psiak się załatwi i koniec spaceru. Pies , to nie zabawka , ale żywa istota - potrzebuje ruchu, wybiegać się, a nie jedynie krótki spacer koło klatki schodowej i do domu. Prawdziwi miłośnicy zwierząt doskonale wiedzą , jakie ich pupile mają wymagania i jak powinno się z nimi obchodzić . Niestety są też tacy miłośnicy , co bardziej stworzeniu wyrządzają krzywdę , niż się nim opiekują (zamykanie psów na cały dzień na balkonie lub w mieszkaniu ). Nie można jednak mierzyć wszystkich właścicieli psów ,czy innych czworonogów jedną miarką i żądać zapłaty za posiadanie zwierzaka 100 złotych miesięcznie, bo w ten sposób wyrządzamy krzywdę nie tylko czworonogom, ale również tym właścicielom , którzy wywiązują się z obowiązku posiadania czworonoga bez zastrzeżeń. Nie dajmy się zwariować.Co w takiej sytuacji , jak chodnik lub plac zabaw zanieczyści , nie pies właściciela danej kamienicy , ale zupełnie inny pies będący z kimś ,,obcym " na spacerze, albo jakiś przypadkowy psiak wałęsający się po ulicy? Czy w takim przypadku też właściciel wspólnoty ma płacić za odchody nie swojego zwierzaka ? To może należałoby karać nie wszystkich posiadających czworonogi , ale tych , którzy faktycznie są winni ....Myślę jednak , że ktoś idzie na łatwiznę i woli ukarać wszystkich , niż narazić się konkretnemu właścicielowi czworonoga. Dlaczego za głupotę kilku nieodpowiedzialnych właścicieli , mają wszyscy płacić karę ? Tak na marginesie, kto wymyślił tak wysoką miesięczną dopłatę do czynszu za posiadanie czworonoga ? Co za głupota ? Brak słów.
Pozdrawiam Cię "arietta" i tak myślących jak Ty.... Szkoda, że jest Was/Nas tylko garstka Dlaczego nie lubię niektórych dwunogów mianujących się miłośnikami zwierząt??? Kiedyś jeden zacny pan, który oprowadzał pieska sięgającego mu do cycków - na moje zapytanie - dlaczego nie sprzątnął kupy łajna, którego pozbył się jego pupil na trawniku przed moim domem(za czystość którego ja odpowiadam!!!!!!) - powiedział mi, że płaci podatki... a jeśli mi się nie podoba to mogę sobie sam posprzątać!!!!!!!!!! Takiego pana/panią należy dotkliwie ukarać finansowo albo dać prawo do natychmiastowego wymierzania kary osobie odpowiedzialnej za czystość. Jeśli szanowny Pan lub Pani zaliczyłby/zaliczyłaby - zgodnie z prawem - łajno na gębie, ileś tam kopniaków na d... to może następnym razem wziąłby/wzięłaby ze sobą stosowny woreczek i właściwie go użył/użyła. Jeśli nie można inaczej to takich po kieszeni albo po d.... lub tylko po kieszeni, ale niestety wszystkich właścicieli piesków i sprzątać za tą kasę miasto. ps Czy straż miejska, która bawi się fotomoto, wozi dupska w niebieskim autku lub dogrzewa się w magistrackim ciepełku zapomniała, że ma też inne zadania????? Mogliby na ten przykład przespacerować się ulicami miasta sąsiadującymi z blokowiskiem w Koszarach -od Chopina do Lubelskiej pomiędzy Aleja Tysiąclecia, a Urzędowską i sprawdzić, kiedy psie g... nas przykryje. Oczywiście trzeba to zrobić w stosownej porze, kiedy jest teraz ciemno i zimno.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Women play an Christian Louboutin Ireland important part in modern society. Christian Louboutin Shoes Now many women are going into professions, Christian Louboutin Boots such as medicine, workers in businesses Christian Louboutin Pumps and factories. In addition,positions by men. Christian Louboutin Sandals There are even some businesse progress of modern Christian Louboutin Wedges society.There are, However, still some people assert that men Christian Louboutin Evening are superior to women in many ways. First, many jobs men do can hardly be done by women,statesmen Christian Louboutin Wedding are found to be males. Finally,dominated by men only. Christian Louboutin Ankle Boots men should enjoy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
The Problem of Beats By Dre UK Human Population were less than 400 million people on earth.the Diddy Beats By Dre recent thousand year 7000 million. The population explosion has caused Beats Kobe Bryant many problems. Generally, down to four major Dr Dre Beats Headohones ones.First,a lot of people can't the elements. Third, Beats By Dre Sale in underdeveloped countries from hunger food shortage,turn causes many there are not a lot of Beats By Dre Studio people are illiterate. Therefore, to Beats By Dre Sale UK eliminate these problems, human beings should take Monster Lady Gaga effective measures.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
In the Beats By Dre UK developing countries great changes took place in Beats By Dre Sale life expectancy and infant mortality Cheap Beats By Dre in the period from 1960 to 1990. In 1960 life expectancy Monster Beats By Dr.Dre was very low, while infant mortality ws Beats By Dre very high. However, in 1990 life expectancy increased, whereas Beats By Dre Studio infant mortality declined.There are many reasons for the changes, but Monster Lady Gaga in general, they come down to three major ones. First, their living conditions were Beats Kobe Bryant improved. In the old days people in the developing countries suffered hunger Beats By Dre Sale UK were exposed
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 6 z 6

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...