Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kobieta wyszła na drogę zza busa, nie żyje. 22-letni kierowca zatrzymany [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 grudnia 2017 r. o 12:33 Powrót do artykułu
Do władz: ZGARNIĘTEGO jak ŚMIECIA drogowego bandytę i mordercę SPRZĄTNĄĆ i komercyjnie SPIENIĘŻYĆ. Natychmiast ZAJĄĆ jego rodzinne MIENIE i KONTA bankowe, a wszystkie pozyskane z tego środki finansowe przeznaczyć na odszkodowania najbliszczym zamordowanej. ŻADNYCH kosztownych ceregieli ani zabaw w groteski-proceski, opinie prze-biegłych ani PENSJONATÓW All Inclusive z wiktem, opierunkiem, opieką medyczną, edukacją i rozrywkami ZA NASZE PODATKI. Ewidentnego CHWASTA WYRRRWAĆ i SPIENIĘŻYĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmień dostawcę bo to co bierzesz szkodzi Ci. A dlaczego konsekwencje ma ponosić rodzina?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, że mnie od dziecka uczyli że się nie wychodzi zza autobusu - NIGDY! Szczególnie w nocy. Kierowcę sądziłbym tylko za uczieczkę z miejsca wypadku, nie za spowodowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie zesraj sie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba wyszła na ulicę, ludzie nie mający "prawka" nigdy tego nie zrozumieją jak słabo ich widać. Szkoda chłopaka mógł udzielić tej pomocy i może nic by Z tego nie miał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Polityk PSL autem zabił 8-letnią Samantę ... W pewnym momencie chciały przejść na drugą stronę i skręcić w polną drogę. Prokuratura wstępnie ustaliła, że nie ponosi on za to odpowiedzialności. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Baba weszła pewnie na ślepo wgl nie zachowując ostrożności, gdzie to za busa wychodzić zamiast poczekać aż odjedzie i sie rozejrzeć a najlepiej pójść na pasy. Sama sobie winna. A chłopaka mi żal. Pewnie będzie miał moralniaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrażnie napisane,że wyszła zza busa.Nic nie mógł zrobić jak ktoś wylazł pod samochód.Młody chłopak w silnym szoku odjechał,to jego jedyne przewinienie.Był trzeżwy.Gościu z wcześniejszego komentarza:swoje durne określenia schowaj dla siebie i nie feruj wyroków przedwcześnie.Nie nazywaj ludzi śmieciami,jak sam taki jesteś.Szkoda dziewczyny,ale też nie widzę winy młodego kierowcy,który z przeżytej traumy nigdy się nie wyzwoli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta baba to mądra nie była zza busa przechodzić przez jezdnie do tego jak już jest ciemno... nawet nie dała kierowcy czasu na rekacje... Wystarczło jakby wyjżała sprawdziła czy coś nie jedzie... a nie sie pcha jak jakaś święta krowa na własne życzenie. Selekcja naturalna. Jak nie tu to gdzie indziej pewnie by wylazła jak samobójca... dobrze, że ze swoją głupotą do grobu nie zabrała nikogo innego... Mimo tego i tak współczuje rodzinie i znajomym zmarłej co by nie było to człowiek zdarza się popełnić błąd no ale zdrowego rozsądku na targu nie kupi... Szkoda chłopaka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj kuzynko w spokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szczęścia trzeba wiele do nieszczęścia najczęściej którego przyczyną jest głupota niewiele. Wychodziła zza samochodu.Powinna była się upewnić czy nic nie będzie przeszkadzać w tym by to mogła zrobić. Nawet gdyby miała na sobie elementy odblaskowe ,a pewnie miała tom i tak nic by to nie zmieniło.Pojazd nie jest w stanie zatrzymać się nagle. Odebrała sobie życie i skaleczyła młodego kierowcę na całe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak widzę busa stojącego na poboczu - ZAWSZE PRZYHAMOWUJĘ, ZAWSZE...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca powinien odpowiadać za samą ucieczkę i nieudzielenie pomocy! Bo winna wypadku była ta co w nocy bez rozejrzenia się, wchodzi na jezdnię... Zmarnowała chłopakowi życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykra informacja, współczuję straty bliskim tej Pani. Niestety, jeśli artykuł dobrze opisuje zdarzenie, to nie zachowała Ona zasad bezpieczeństwa i sama ściągnęła na siebie najwyższy wymiar kary za swój błąd. Niestety karę ściągnęła też na młodego kierowcę (to, że miał 22 lata to jaką to powiedzcie robi różnicę? Ja mam 33 i nie sądzę żeby to coś zmieniało w takiej sytuacji, bo tu każdy czy młody czy stary by sobie mógł nie poradzić). Gdyby chłopak opanował emocje, nie ciążyłyby na nim tak poważne zarzuty, a tak... ucieczka z miejsca zdarzenia, cóż... Każdego dnia ktoś jest w takiej sytuacji, każdego dnia 100 osobom się uda, a 101-ej nie. I każdy kierowca może być na miejscu tego chłopaka. Wczoraj - światła w Starym Kraśniku, jadę od strony "centrum", skręcam w lewo. Zielone - przepuszczam tych z przeciwka i w końcu jadę w lewo. Przejście czyste, przy przejściu nikogo (było po zmroku), wtem naprawdę szybko na pasy wbiega dziewczynka - na oko 12-14 lat i nawet nie spojrzy, że auto wjeżdża już praktycznie na przejście, żeby tylko zdążyć na migającym zielonym. dobre hamulce i opony, mój przyzwoity refleks i uwaga (kątem oka zauważyłem ruch) na szczęście pozwoliły uniknąć tragedii, ale odrobina śniegu na ulicy i to wszystko byłoby za mało, a dzieciak byłby na masce i mimo minimalnej prędkości mogłoby się to skończyć bardzo źle. Po co to piszę? A po to żeby uświadomić pieszym - dzieciom i dorosłym, że fakt iż wchodzą na przejście dla pieszych, że mają zielone światło i są przekonani o swoim pierwszeństwie nie czyni z nich nieśmiertelnych. Czyni tylko pechowego kierowcę winnym w myśl przepisów o ruchu drogowym i niezależnie od wyroku, być może więzienia, ów człowiek będzie miał zniszczone życie (tak, ci kierowcy, ci "piraci drogowi" - jak to się później opowiada w ploteczkach też mają rodziny!) i wyrzuty sumienia do końca swoich dni. WSZYSCY uczestnicy ruchu drogowego muszą mieć świadomość, że niezależnie od tego kto popełnia błąd obie strony CIERPIĄ. Osoba, która nigdy samochodem nie jeździła nie ma pojęcia na ile rzeczy musi zwracać uwagę kierowca żeby nie popełnić najmniejszego błędu, który może być najgorszy w skutkach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziny... To straszna tragedia. Nie mogę pogodzić się ze śmiercią Sylwii. Wspominamy ją ciepło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Za spowodowanie wypadku śmiertelnego i ucieczkę z miejsca zdarzenia grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności." Panie łm który wstydzisz się podpisać pod artykułem kto dał ci prawo wydawania wyroków, już osądziłeś kierowcę? dziennikarskie dno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spoczywaj w pokoju Sylwio. Marcinie, Kubusiu, Haniu trzymajcie się. Niech dobry Bóg wszystkim bliskim da ukojenie a zmarłej Wieczny Odpoczynek. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia. Przez swoją głupotę i nieodpowiedzialność zmarnowała swoje życie i tego młodego kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie bronię kobiety bo źle zrobiła i to nie ulega wątpliwości. Jednak nie róbcie z chłopaka niewiniątka !!! Ja też potrąciłam człowieka (nie z mojej winy-udowodnione !!!, biegł na przystanek przez ulicę i wpadł dosłownie na maskę mojego samochodu) i wyglądało to na początku bardzo groźnie, bo leżał na ulicy i się nie ruszał. Ale w życiu nie przyszło mi do głowy uciec !!!!!!!!!!!! Pierwsze co to sprawdzenie jego stanu i jednocześnie telefon na policję, bo po karetkę ktoś już dzwonił. I płacz, że źle z nim, ale NIE UCIEKŁAM!!!!!!!!!! Więc jak ktoś ucieka to dla mnie z góry coś jest nie tak w tym wszystkim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gamoniu prawo przewiduje do 12 lat i tak napisane jest a nie napisał ile będzie siedział. Naucz się czytać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...