Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kocham Cię !

Utworzony przez Domity, 11 grudnia 2011 r. o 15:19
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kocham się w Tobie bez nadziei, czasem po nocach szlocham. Chociaż wiem, że to bez sensu, to jednak nadal Cię kocham.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sylwia napisał:
Kocham się w Tobie bez nadziei, czasem po nocach szlocham. Chociaż wiem, że to bez sensu, to jednak nadal Cię kocham.
Jeśli czegoś pragniesz, Czegoś bardzo chcesz­ Możesz to osiągnąć, Tylko w siebie wierz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sercami wszystkich miłości na świecie pisałbym Twoje imię na niebie, aż brakłoby miejsca. A jest go tak wiele... niesamowicie. A ja tak bardzo Cię Kocham nad życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po jeb ki po jeba ne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domity napisał:
Sercami wszystkich miłości na świecie pisałbym Twoje imię na niebie, aż brakłoby miejsca. A jest go tak wiele... niesamowicie. A ja tak bardzo Cię Kocham nad życie.
Powiedz jej to,a nie na forum-sorry,że to piszę.Czyż nie prościej i piękniej. Życie jest krótkie- o tym wciąż pamiętaj! Szkoda chwil na łzy- więc bądź uśmiechnięta/y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co nas Kraśniczan ta wiadomość obchodzi? To nie jest właściwe miejsce na takie posty...skończone dno robi się na tym forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesteś tym, co mam, tym, co kocham i tym, czego pragagnę. Więc całusków miliony ślę, bo naprawdę kocham Cię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...