Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejne śledztwo w sprawie byłego burmistrza Kraśnika

Utworzony przez Julek, 29 marca 2011 r. o 17:42 Powrót do artykułu
Moim zdaniem dobrze się dzieje, że poprzedni burmistrz jest rozliczany. Przyjdzie czas i będzie musiał obecny zdać relację ze swoich rządów, a także każdy następny. Dziwię się autorom niektórych poprzednich postów, że są bardzo niezadowoleni z tego, co jest obecnie robione przez obecnego włodarza. Proszę mnie poprawić, jeżeli jestem w błędzie. W/g mojej wiedzy tegoroczny budżet był zaplanowany przez poprzedniego burmistrza i był skromny ze względu na duże obciążenia finansowe w ubiegłym roku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Madzia napisał:
Moim zdaniem dobrze się dzieje, że poprzedni burmistrz jest rozliczany. Przyjdzie czas i będzie musiał obecny zdać relację ze swoich rządów, a także każdy następny. Dziwię się autorom niektórych poprzednich postów, że są bardzo niezadowoleni z tego, co jest obecnie robione przez obecnego włodarza. Proszę mnie poprawić, jeżeli jestem w błędzie. W/g mojej wiedzy tegoroczny budżet był zaplanowany przez poprzedniego burmistrza i był skromny ze względu na duże obciążenia finansowe w ubiegłym roku.
Alez masz rację, tylko tyle, ze obecna władza prowadzi rozliczanie na siłę nie mając za wielkich dowódów rzeczywistego działania na szkodę miasta i jego mieszkanców, a to sprawia, że nie ma z czego robic az takich sensacji i to przed czasem, kiedy jeszcze nie wiadomo, jaki finał bedą miec te sprawy. Niektórych razi takie postepowanie, tym bardziej wiedzac, ze jej samej działania u władzy nie sa do konca uczciwe, zgodne ze składanymi deklaracjami przedwyborczymi.I w odróznieniu od byłego burmistrza tylko troche inne metody stosuje. Do tego dochodzi przesadna krytyka wszystkiego co zostało zrobione w miescie za poprzedniego burmistrza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu się w 100% zgodzę z Marysieńką. Nowo wybrany szuka haków i nic po za tym. Również on jak i jego zwolennicy wszystko co było zrobione przez P.Cz uważają za wielki błąd, a jak już coś powstanie przez nowego włodarza ciekawe czy będzie tak trafionym pomysłem. ( a raczej nie zanosi się na powstanie czegokolwiek poza kolejnymi aferami, zwolnieniami i szukaniem brudów). Przedwyborcze obietnice jak nic się rozwiały i dzięki temu uzdrowicielowi ludzie na mieście zaczynaja coraz głośniej i częściej "kichać". Nie takiej władzy chcielismy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskusje na forum do złudzenia przypominają nieodległą przeszłość. Przypomnijcie sobie w jaką histerię wpadła PO po wygranej PiS i słowa wypowiedziane przez obecnego premiera: "zrobimy wszystko, żeby odebrać władzę przeciwnikom". Przeciwnikami są ludzie, naród, który w demokratycznych wyborach wybrał tamtą władzę. PO doprowadziła do przyspieszonych wyborów, obiecując cuda na kiju zagarnęła władzę i umysły. No i mamy to co mamy. W Kraśniku ludzie się przebudzili. Pogonili krętacza, chcą pogonić jego przybocznych. Ci zaś, widząc umykający strumyk forsy, rozpaczliwie, w konwulsjach ściskają klawiaturę, byleby choć jeszcze dzień, dwa pobyć w dobrobycie. Przyboczni byłego są gotowi do poświęceń, żeby tylko wróciło minione dobro. Nowa władza powinna nie tylko pogonić to towarzystwo, ale jeszcze wcześniej pozabierać im komputery w pracy - wtedy przestali by pluć na nich i może choć trochę wzięli by się do roboty. A jeśli nawet potrafią obsługiwać komputer, to wyłączyć im internet, będzie spokój.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mógłby się ktoś wreszcie zając Kraśnikiem i jego problemami w tym UM, a nie prokuraturą i śledztwami. Jedyne co się dzieje to ciągłe narzekanie, albo po prostu kogoś problemy przerastają na obecnym stanowisku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Dyskusje na forum do złudzenia przypominają nieodległą przeszłość. Przypomnijcie sobie w jaką histerię wpadła PO po wygranej PiS i słowa wypowiedziane przez obecnego premiera: "zrobimy wszystko, żeby odebrać władzę przeciwnikom". Przeciwnikami są ludzie, naród, który w demokratycznych wyborach wybrał tamtą władzę. PO doprowadziła do przyspieszonych wyborów, obiecując cuda na kiju zagarnęła władzę i umysły. No i mamy to co mamy. W Kraśniku ludzie się przebudzili. Pogonili krętacza, chcą pogonić jego przybocznych. Ci zaś, widząc umykający strumyk forsy, rozpaczliwie, w konwulsjach ściskają klawiaturę, byleby choć jeszcze dzień, dwa pobyć w dobrobycie. Przyboczni byłego są gotowi do poświęceń, żeby tylko wróciło minione dobro. Nowa władza powinna nie tylko pogonić to towarzystwo, ale jeszcze wcześniej pozabierać im komputery w pracy - wtedy przestali by pluć na nich i może choć trochę wzięli by się do roboty. A jeśli nawet potrafią obsługiwać komputer, to wyłączyć im internet, będzie spokój.
Pomijając przybocznych , nie pomyślałes, ze ludzie chcą tylko, żeby było dobrze, tak jak powinno byc, a nie dorównywac minionym latom. I czyzbyś proponował, żeby ich uciszyć władza stosowała wobec nich represje jak za czasów stalinowskich, a przy internecie pozostali jedynie głoszący jedyną słuszną prawdę, niczym nie zagłuszoną?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomysł z ograniczeniem dostępu do internetu dla pracowników podległych UM uważam za całkiem sensowny. Ci ludzie zamiast pracować i należycie obsługiwać petentów, siedzą przy klawiaturze i plują na obecną władzę. Pomysł jest tym bardziej słuszny, że żadnego pożytku z tego internetu w pracy urzędników nie widać ani teraz ani w przeszłości: nawet funduszy unijnych nie potrafili załatwić. A o ile spokojniej by się zrobiło na forach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Bardzo dobrze robi nowa ekipa. Nie można zamiatać pod dywan starych śmieci i cieszyć się umeblowanym na nowo wnętrzem. Polska jako jedyny kraj postkomunistyczny nie uporała się z grzechami przeszłości i mamy tego skutki: złodzieje nadal są bezkarni, a zadośćuczynienie odwleka się w nieskończoność. Może coś się poprawi jeśli zaczniemy od dołu - miasteczek takich jak Kraśnik, a potem coraz szerzej, na cały kraj. Dosyć złodziejstwa i patologii. Chcę żyć w kraju, w którym prawo stoi po stronie uczciwego obywatela, a przestępcy ponoszą zasłużoną karę. Brawo nowa ekipa, brawo organa sprawiedliwości!
Max to ty?! Ze swoją ideologią to z daleka cię czuć. Mamy już złodziei, to jeszcze masonów i żydów brakuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
każdy mówi że dług ale ja prosze o konkrety ile co i jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pomysł z ograniczeniem dostępu do internetu dla pracowników podległych UM uważam za całkiem sensowny. Ci ludzie zamiast pracować i należycie obsługiwać petentów, siedzą przy klawiaturze i plują na obecną władzę. Pomysł jest tym bardziej słuszny, że żadnego pożytku z tego internetu w pracy urzędników nie widać ani teraz ani w przeszłości: nawet funduszy unijnych nie potrafili załatwić. A o ile spokojniej by się zrobiło na forach?
Po części masz rację, ale powinno to dotyczyć nie tylko przeciwników ale i zwolenników władzy. I nie jest powiedziane, że w roli przeciwników występują urzędnicy UM, w tym Ci od pozyskiwania funduszy, którym jednak burmistrz Włodarczyk zawdzięcza, że swoją kadencję może rozpocząć od kilku inwestycji ze zdobytych przez nich dofinansowań. Ale byc ludzie bezpieczniej sie czują pisząc pod IP zakładu pracy niz swoim prywatnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie będą następne wątki, co przeczytamy za pare dni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jakie będą następne wątki, co przeczytamy za pare dni?
Prywatyzacja KPEC. 650 000zł pod stołem oraz 350 000zł dla przybocznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma co pajacowac; krasnik na tle innch miast nie stoi tak zle!!! tutaj tez widac ze cos sie zrobilo; nowy burmistrz przyjal taka koncepcje i bardzo dobrze od zcegos trzeba zaczac!! nie moze byc tak ze ekipa pozostanie bezkarna jesli na to zasluguje!!! poprostu popadli w rutyne i byli pewni ze nic sie nie stanie ; a teraz wychodza kwiatki i beda wychodzily nastepne NIE MA WOLNOSCI BEZ ODPOWIEDZIALNOSCI HAHAH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze, dobrze ze rozprawią się z danym Bossem, niech posprzątają i robią swoje! tyle, tylko że sami teraz działają bardzo niemarwo i pytanie do czytelników: Co grozi człowiekowi(np. Burmistrzowi, Urzednikowi, Radnemu) jeżeli wie że zostało popełnione przestępstwo, a tego nie zgłosił do odpowiednich organów? bo wiosna ciekawa może być w takie kwiatki i to nie tylko w Waszym grajdołku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Prywatyzacja KPEC. 650 000zł pod stołem oraz 350 000zł dla przybocznych.
To będzie trudna sprawa ,ale myślę ,że znajdzie swój finał w sądzie. Ciekawe jak prokuratura podejdzie do Pana posła Wojciecha Wilka który będąc zastępcą burmistrza pobierał dla "układu" tzw. składki (czytaj łapówki) od członków rad nadzorczych spółek miejskich. Pozostają jeszcze takie kwiatki jak np. Zakup przystanków po 12000zł ,które u producenta kosztowały 3200zł . Zakup dwóch szaletów za które z montażem zapłacono po 100 000zł szt. Cena producenta z transportem to 34 000zł brutto. Może ktoś rozliczy słynne balety w Łucku, które odbywały sie pod płaszczykiem oficjalnych wizyt do miasta partnerskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłych zdrajców musiał mieć Czubinski wsród swoich największych zauszników. Chodzi mi szczególnie o te balety w Łucku. Taki sprzedawczyk jest jeszcze bardziej pozbawiony honoru niż taki Czu, któremu swego czasu dupę lizał, żeby zaskarbić sobie jego łaskę. I ciekawe czy takich kwiatków teraz nie będziemy mieć, tym bardziej, że aby do nich dojsc trzeba zmiany władzy i niezłego węszenia pośród byłych sprzymierzenców, który przy okazji chcieli by sie pochwlic swoim uczestnictwem w sadzeniu tych kwiatków.A jak wiadomo nikt nic nie robi za darmo, a tym bardziej takich rzeczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marysieńka napisał:
Niezłych zdrajców musiał mieć Czubinski wsród swoich największych zauszników. Chodzi mi szczególnie o te balety w Łucku. Taki sprzedawczyk jest jeszcze bardziej pozbawiony honoru niż taki Czu,
Jesteś chora kobieto. Z twoim patrzeniem na uczciwosć i honor mogłabyś być doradcą Putina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Jesteś chora kobieto. Z twoim patrzeniem na uczciwosć i honor mogłabyś być doradcą Putina.
Jeśli ja jestem chora, to znaczy, że trzymanie gęby na kłódkę lub wywlekanie brudów zaleznie, co przy której władzy mozna zyskać, żeby nie stracic jest stanem normalnym. Ale to niestety nie ma nic wspólnego z uczciwoscią i honorem, ale jest zwykłym sprzedawaniem sie z korzyscią, zaleznie od okolicznosci. I nie dziwiłabym sie, gdyby ten ktoś zachowujac sie prawie nadał rozgłos sprawie od razu, liczac sie nawet z utratą stanowiska, a tak to okazał sie zwykłym zdrajcą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze że urzędniki dostęp do neta mają ograniczony, ale nie wszyscy.... bo jest kilku (tzn. tych nowych) co dzielnie w czasie pracy śledzą fora i piszą co im każą - co nie Pani Max Kolonko? Ta piękna, amerykańska marynarka trochę się pomiętoliła, boś Pan nerwowy - w Ameryku tak nie było? :-) Ps. Gdzie kupujecie te substancje wzmacniające Wicka? Bo jakiś napompowany chodzi... czyżby nie ćwiczył na siłowni po tych specyfikach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
To będzie trudna sprawa ,ale myślę ,że znajdzie swój finał w sądzie. Ciekawe jak prokuratura podejdzie do Pana posła Wojciecha Wilka który będąc zastępcą burmistrza pobierał dla "układu" tzw. składki (czytaj łapówki) od członków rad nadzorczych spółek miejskich. Pozostają jeszcze takie kwiatki jak np. Zakup przystanków po 12000zł ,które u producenta kosztowały 3200zł . Zakup dwóch szaletów za które z montażem zapłacono po 100 000zł szt. Cena producenta z transportem to 34 000zł brutto. Może ktoś rozliczy słynne balety w Łucku, które odbywały sie pod płaszczykiem oficjalnych wizyt do miasta partnerskiego.
Ciekawie piszesz kolego - jakbyś wiedział o wszystkim, tzn. brał w tym udział - zapewne zeznasz w Prokuraturze to co tu napisałeś? Chyba że ci w pracy kazali tak napisać w zamian za "koronnego"? weź się do pracy, a nie głupoty opowiadasz... A co do Łucka to Wicek też tam razem był, i też dobrze się bawił - przynajmniej tak koleżanki z Ukrainy mówiły...a ostatni wypad do Lwowa nowej Władzy to pod jakim płaszczykiem był? szybko im pospadał :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...