Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Konflikt o szkołę w Brzozówce: Radni nie zajmą się sprawą budynku

Utworzony przez gelo imigrant, 19 grudnia 2011 r. o 14:28 Powrót do artykułu
Otaczający zdrajcy wśród radnych z Blinowa i popleczników od strony wójta był oczywisty, zastanawiające jest to skąd kret wśród swoich, dlaczego temu wąsatemu panu tak ciężko rozstać się z korytem, komu zależy żeby zniszczyć jedyny ośrodek tak zwanej kultury w Brzozówce. Być może najbliższe otoczenie ze strony wójta zamieszane jest w dużo większą korupcję niż myśli zwykły mieszkaniec gminy. Smutne to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Otaczający zdrajcy wśród radnych z Blinowa i popleczników od strony wójta był oczywisty, zastanawiające jest to skąd kret wśród swoich, dlaczego temu wąsatemu panu tak ciężko rozstać się z korytem, komu zależy żeby zniszczyć jedyny ośrodek tak zwanej kultury w Brzozówce. Być może najbliższe otoczenie ze strony wójta zamieszane jest w dużo większą korupcję niż myśli zwykły mieszkaniec gminy. Smutne to...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spisek masońskiej żydokomuny po raz kolejny u bram niezdobytej twierdzy Brzozówka. Ostatni bastion kultury - budynek byłej szkoły, w którym odbywają się zloty harcerskie pod przywództwem p. prof. dr hab. Bogusław Wcisło i p.sołtysa, znanego gwiazdora telewizyjnego. Liczne gry i zabawy ruchowe, zawody w oprowadzaniu dziennikarzy po komnatach bastionu, prezentacja przyszłych uczniów szkoły (wszystkich trzech - mają teraz ze dwa lata), zajęcia rękodzielnicze z wykonywania kukieł prześmiewających znienawidzonego syjonistycznego agresora. Do tego warsztaty krasomówcze, w tym prezentacja przed kamerą TVP Lublin. Przez 24 godziny w ciągu doby zajęcia doskonalące sztukę negocjacji i zdolności dyplomatyczne na forum "Dziennika wschodniego" noszące tytuł "Jak celnie i dowcipnie powiedzieć oponentowi, że gówno mnie obchodzi jego zdanie". Taki to ośrodek kultury.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do prześmiewców typu nie jaki Tomasz... Zdania złożone które używasz świadczą o tym że nie rozumiesz istoty sprawy tworzysz tak zwany „front obrony wójta na siłę” Pewnie liczysz jeszcze na darmową taczkę grysu albo kostki brukowej żal mi takich jak ty sprzedawczyków po zaocznej podstawówce, i gimnazjum za jaja. Prawda w oczy kole…? Mimo to trzeba takich jak ty polecać Najwyższemu kiedyś może przyjdzie opamiętanie… Brak Ci szacunku pewnie do własnej matki stąd ta twoja flustracja.Dla mnie ta szkoła to moje dziecińswo i niezapomiane wspomnienia których Ty nigdy nie miałeś kołchozniku jeden, a Kultury o której piszesz i tak nie zrozumiesz za krótki jesteś, po zatym nie sądzę żebyś był do konca świadomy tego co piszesza a napewno już tego nie rozumiesz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do użytkownika gelo imigrant, absolwenta Brzozówka University. A cóż to takiego owa flustracja? Może to taki niekorzystny stan psychiki, kiedy próbuje się forsować swoje zdanie wśród innych za pomocą różnego rodzaju niedorzecznych albo obraźliwych pseudoargumentów, ale nie daje to pożądanego rezultatu a naraża jedynie na śmieszność? Jeśli tak, to ty to masz. Tę flustrację. Absolwent innej uczelni (takiej za jajka).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelo imigrant napisał:
Do prześmiewców typu nie jaki Tomasz... Zdania złożone które używasz świadczą o tym że nie rozumiesz istoty sprawy tworzysz tak zwany „front obrony wójta na siłę” Pewnie liczysz jeszcze na darmową taczkę grysu albo kostki brukowej żal mi takich jak ty sprzedawczyków po zaocznej podstawówce, i gimnazjum za jaja. Prawda w oczy kole…? Mimo to trzeba takich jak ty polecać Najwyższemu kiedyś może przyjdzie opamiętanie… Brak Ci szacunku pewnie do własnej matki stąd ta twoja flustracja.Dla mnie ta szkoła to moje dziecińswo i niezapomiane wspomnienia których Ty nigdy nie miałeś kołchozniku jeden, a Kultury o której piszesz i tak nie zrozumiesz za krótki jesteś, po zatym nie sądzę żebyś był do konca świadomy tego co piszesza a napewno już tego nie rozumiesz...
Nie chcę się tu licytować na wykształcenie, ale ten twój tekst o edukacji za jaja robi się już bardzo nudny. Takie docinki są dobre kiedy są zastosowane raz, celnie i kąśliwie. A uporczywe powtarzanie tego samego czyni ten żart żałosnym. Nie rozumiem też dalszej części wywodu, bo chyba nie zastanawiałeś się dokładnie o czym chcesz napisać. Szkoła twojego dzieciństwa może miała sens o ile uczęszczała do niej odpowiednia liczba dzieci. 50 dzieci na dziewięć klas to już parodia szkoły, która w XXI wieku absolutnie nie powinna funkcjonować. Za publiczne pieniądze oczywiście. Bo jeśli sami zapracujecie na ten ośrodek "kształcenia" to droga wolna, ale od moich ciężko zarobionych pieniędzy trzymajcie się z dala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możecie założyć „koło kolaborantów” ale nie wciskajcie kitu, że z waszej kasy będzie utrzymywana ta placówka, dajcie jej godnie umrzeć , przecież każdy zdaję sobie sprawę że za 2 lata to padnie ale samo. Pewnie jesteście opłacani za pieniądze z gminy za wypisywanie bzdur, a podatki płacę ja na takich jak wy nierobów. Mogę wam pogratulować jedynie skłócenia mieszkańców gminy to wam się udało, korupcja kwitnie w tym waszym urzędzie aż miło, na wczorajszej sesji ładnie to było widać, wstyd mi za was sprzedawczyki, wasz przywódca niestety będzie musiał oddać te pieniążki, a w najgorszym przypadku na dno i wy popłyniecie... tego wam życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO TO PO FACECIE nie zna sily ludu; jacys ci ludzie z blinowa to frajerzy pchaja sie na stolki niedouczeni pod kazdym wzgledem sloma z butow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelo imigrant napisał:
Możecie założyć „koło kolaborantów” ale nie wciskajcie kitu, że z waszej kasy będzie utrzymywana ta placówka, dajcie jej godnie umrzeć , przecież każdy zdaję sobie sprawę że za 2 lata to padnie ale samo. Pewnie jesteście opłacani za pieniądze z gminy za wypisywanie bzdur, a podatki płacę ja na takich jak wy nierobów. Mogę wam pogratulować jedynie skłócenia mieszkańców gminy to wam się udało, korupcja kwitnie w tym waszym urzędzie aż miło, na wczorajszej sesji ładnie to było widać, wstyd mi za was sprzedawczyki, wasz przywódca niestety będzie musiał oddać te pieniążki, a w najgorszym przypadku na dno i wy popłyniecie... tego wam życzę.
Skończ z tą swoją kretyńską obsesją, że jesteśmy opłacani za to, co piszemy! Wygodniej ci wypisywać takie idiotyzmy na wszystkich forach niż postarać się zrozumieć, że - na szczęście - nie wszyscy popierają idiotyczne pomysły robienia maciupeńkich szkółek, prawda? Skoro nawet ty rozumiesz, że ta wasza pożal się Boże szkoła padnie najdalej za dwa lata to po co robicie taką rozpierduchę w gminie? Żeby ulżyć swojej nienawiści do wójta! Sami już zrozumieliście, że to on ma rację i taka szkoła jak wasza nie ma żadnych szans, ale przecież wy musicie przedtem się na nim zemścić właśnie za to, że okazało się, że ma rację wy brzozówkowi chrześcijanie! I jeszcze jedno! To wy skłóciliście mieszkańców gminy i wy za to odpowiadacie, bo chodzicie i podburzacie i dzielicie. Przepisałeś to z wypowiedzi jednego z waszych przeciwników ty podły człowieczku z równie podłej Brzozówczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edictinu DAHLIA napisał:
NO TO PO FACECIE nie zna sily ludu; jacys ci ludzie z blinowa to frajerzy pchaja sie na stolki niedouczeni pod kazdym wzgledem sloma z butow
Napisz to zdanie jeszcze raz poprawnie i dopiero potem wypowiadaj się na temat niedouczonych ludzi - najlepiej na swoim przykładzie! Słoma z butów, to prawda! Niestety tacy mają najwięcej do powiedzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Plujecie na uczciwych i porządnych mieszkańców Brzozówki wybielając siebie, nie jeden i niejedna z waszej urzędniczej hołoty musiała dać tak zwanej d… żeby teraz grzać stołek i otaczać i takimi błaznami żal was się robi ale widzę że prawda do was dociera i boli oj boli…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gelo imigrant napisał:
Plujecie na uczciwych i porządnych mieszkańców Brzozówki wybielając siebie, nie jeden i niejedna z waszej urzędniczej hołoty musiała dać tak zwanej d… żeby teraz grzać stołek i otaczać i takimi błaznami żal was się robi ale widzę że prawda do was dociera i boli oj boli…
Aha, a to co ty piszesz o hołocie, błaznach, dawaniu dupy to jest co innego jak nie plucie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Aha, a to co ty piszesz o hołocie, błaznach, dawaniu dupy to jest co innego jak nie plucie???
Wieśniaki granatem od pługa oderwane szybko się uczą od wykształciuchów .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieśniak napisał:
Wieśniaki granatem od pługa oderwane szybko się uczą od wykształciuchów .
WYSTARCZY DZISIAJ POCZYTAĆ WYPOWIEDZI Z PIĄTKU WIECZOREM ,TO WIDAĆ JAK NIEKTÓRZY LUDZIE RESZTĘ SPOŁECZEŃSTWA TRAKTUJĄ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WYSTARCZY DZISIAJ POCZYTAĆ WYPOWIEDZI Z PIĄTKU WIECZOREM ,TO WIDAĆ JAK NIEKTÓRZY LUDZIE RESZTĘ SPOŁECZEŃSTWA TRAKTUJĄ.
Masz zapewne na myśli reakcje oburzenia na przekraczające wszelkie granice przyzwoitości fałszerstwo, którego dopuścili się ludzie ze stowarzyszenia? A może powinniśmy pochwalać naginanie sumień i prawa w myśl zasady, że cel uświęca środki? Wypuszczenie w obieg pod osłoną nocy po bandycku fałszywek mających imitować pismo, które rzekomo wyszło z otoczenia wójta jest czymś niedopuszczalnym, niemoralnym i niegodnym ludzi kierujących się w swych działaniach elementarną chociaż uczciwością. Nie znam się na tym, ale mam nadzieję, że takich rzeczy nie można dopuszczać się ot tak sobie nie ponosząc za to żadnych konsekwencji i że ta sprawa zostanie nagłośniona.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
WYSTARCZY DZISIAJ POCZYTAĆ WYPOWIEDZI Z PIĄTKU WIECZOREM ,TO WIDAĆ JAK NIEKTÓRZY LUDZIE RESZTĘ SPOŁECZEŃSTWA TRAKTUJĄ.
Jak ty się nie wstydzisz wypominać forumowiczom, że naskoczyli na "resztę społeczeństwa" czyli kłamiącą i oszukującą jak tylko się da Brzozówkę skoro sam wiesz najlepiej jakiej podłości się dopuściliście? To jest po prostu bezczelne z twojej strony. Pewnie sam aktywnie uczestniczyłeś w rozprowadzaniu tych fałszywek? Nie ma dla takich działań żadnego usprawiedliwienia. Dla mnie to jest po prostu bandytyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pan wójt zrobił wszystkich w balona i dziasiaj wziął udział w głosowaniu, ciekawe jak w gębie blinowiakom i innym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
``W trosce o frekwencję... , ale brawo dla faceta z klasą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='walenty' timestamp='1327256068' post='586835'] pan wójt zrobił wszystkich w balona i dziasiaj wziął udział w głosowaniu, ciekawe jak w gębie blinowiakom i innym [/quote/ Powiedział naoczyny świadek, pewnie jeszcze kartę do głosowania mu podawałeś.... Oj człowieku, dlaczego tak kłamiesz??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka frekwencja?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...