Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Jestem bardzo ciekawy wyniku tego referendum, który pokaże czy zwycięży siła krzyku roszczeniowych pieniaczy czy głos rozsądku proszący o szanowanie wspólnych pieniędzy. Mam nadzieję, że zwolennicy pana Mularczyka nie pójdą na referendum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Jestem bardzo ciekawy wyniku tego referendum, który pokaże czy zwycięży siła krzyku roszczeniowych pieniaczy czy głos rozsądku proszący o szanowanie wspólnych pieniędzy. Mam nadzieję, że zwolennicy pana Mularczyka nie pójdą na referendum.
mularczyk już portkami trzęsie, namawia , by nie iść na referendum bo zdaje sobie sprawę ,że jest spalony więc poszukuje innych sposobów by wykręcić się wie że nie ma szans więc szuka szansy by referendum było nieważne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olek napisał:
mularczyk już portkami trzęsie, namawia , by nie iść na referendum bo zdaje sobie sprawę ,że jest spalony więc poszukuje innych sposobów by wykręcić się wie że nie ma szans więc szuka szansy by referendum było nieważne
To raczej normalne posunięcie. Zawsze osoba przeciwko której jest referendum będzie zachęcała swoich zwolenników do pozostania w domach, bo żeby referendum było ważne musi wziąć w nim udział wystarczająca liczba osób. I łatwiej jest nie osiągnąć wymaganej frekwencji niż zebrać odpowiednio wielu zwolenników - referenda w sprawie odwołania przyciągają szczególnie osoby zainteresowane odwołaniem. Nie ma się czemu dziwić. Normalne postępowanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olek napisał:
mularczyk już portkami trzęsie, namawia , by nie iść na referendum bo zdaje sobie sprawę ,że jest spalony więc poszukuje innych sposobów by wykręcić się wie że nie ma szans więc szuka szansy by referendum było nieważne
No tak. I my mu w tym pomożemy nie idąc na referendum. Amerykę odkryłeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
To raczej normalne posunięcie. Zawsze osoba przeciwko której jest referendum będzie zachęcała swoich zwolenników do pozostania w domach, bo żeby referendum było ważne musi wziąć w nim udział wystarczająca liczba osób. I łatwiej jest nie osiągnąć wymaganej frekwencji niż zebrać odpowiednio wielu zwolenników - referenda w sprawie odwołania przyciągają szczególnie osoby zainteresowane odwołaniem. Nie ma się czemu dziwić. Normalne postępowanie.
POZDROWIENIA DLA WÓJTA SZASTARKI OD MIESZKAŃCÓW Z BRZOZÓWKI
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Jestem bardzo ciekawy wyniku tego referendum, który pokaże czy zwycięży siła krzyku roszczeniowych pieniaczy czy głos rozsądku proszący o szanowanie wspólnych pieniędzy. Mam nadzieję, że zwolennicy pana Mularczyka nie pójdą na referendum.
TRZEBA IŚĆ I RATOWAĆ WÓJTA ŻEBY PORTKAMI NIE TRZĄSŁ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
POZDROWIENIA DLA WÓJTA SZASTARKI OD MIESZKAŃCÓW Z BRZOZÓWKI [/quote] [quote name='Gość' timestamp='1323720090' post='569637'] TRZEBA IŚĆ I RATOWAĆ WÓJTA ŻEBY PORTKAMI NIE TRZĄSŁ.
O, to ten Gość wyśmiany i ochrzaniony parę tygodni temu na forum wrócił ze swoimi pozdrowieniami i innymi wypocinami... Witamy naszego inteligenta! Jak widać nic nowego ani mądrego nie zdołał wymyślić. Pozdrawiaj dalej, to szczyt twoich możliwości intelektualnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olek napisał:
mularczyk już portkami trzęsie, namawia , by nie iść na referendum bo zdaje sobie sprawę ,że jest spalony więc poszukuje innych sposobów by wykręcić się wie że nie ma szans więc szuka szansy by referendum było nieważne
Dobra dobra. To Brzozówka jako wioska jest spalona w tej gminie. Niektórzy was popierają ale ci co nie popierają zawsze już będą patrzeć na was jako na tych co nie cofną się przed niczym i z którymi lepiej się nie zadawać. Pokazaliście jak się zasiewa podziały między ludźmi i jak się wszystko rozwala dla swojego interesu. Brawo. Naprawdę jesteście teraz z siebie dumni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
To raczej normalne posunięcie. Zawsze osoba przeciwko której jest referendum będzie zachęcała swoich zwolenników do pozostania w domach, bo żeby referendum było ważne musi wziąć w nim udział wystarczająca liczba osób. I łatwiej jest nie osiągnąć wymaganej frekwencji niż zebrać odpowiednio wielu zwolenników - referenda w sprawie odwołania przyciągają szczególnie osoby zainteresowane odwołaniem. Nie ma się czemu dziwić. Normalne postępowanie.
Lepiej namawiać ludzi co by nie poszli głosować , niż stanąć do uczciwego głosowania . Jak to można nazwać ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Lepiej namawiać ludzi co by nie poszli głosować , niż stanąć do uczciwego głosowania . Jak to można nazwać ?
A jak można nazwać to, że Brzozówka przewraca wszystko do góry nogami dla własnego interesu i wygody mając w nosie interes gminy jako całości? Większość ludzi rok temu wybrała Mularczyka już w pierwszej turze. Uszanowaliście to? Sabotażyści. Takiej wioski jak Brzozówka żadna gmina nie chciałaby mieć u siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosia napisał:
A jak można nazwać to, że Brzozówka przewraca wszystko do góry nogami dla własnego interesu i wygody mając w nosie interes gminy jako całości? Większość ludzi rok temu wybrała Mularczyka już w pierwszej turze. Uszanowaliście to? Sabotażyści. Takiej wioski jak Brzozówka żadna gmina nie chciałaby mieć u siebie.
Nie jestem z brzozówki , ale widzę to tak . Brzozówka 80% głosów podobno oddała na Mularczyka i teraz za to bezkarnie rozrabiają , a wójt im na to pozwala .A co do szkoły i referendum , to pewnie to wszystko jest ukartowane , przed referendum pewnie odda im szkołę a oni nie pójdą głosować . Jak się to tak potoczy to ja z całą rodziną idę głosować przeciwko wójtowi .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Lepiej namawiać ludzi co by nie poszli głosować , niż stanąć do uczciwego głosowania . Jak to można nazwać ?
Cykor ,......................................!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Nie jestem z brzozówki , ale widzę to tak . Brzozówka 80% głosów podobno oddała na Mularczyka i teraz za to bezkarnie rozrabiają , a wójt im na to pozwala .A co do szkoły i referendum , to pewnie to wszystko jest ukartowane , przed referendum pewnie odda im szkołę a oni nie pójdą głosować . Jak się to tak potoczy to ja z całą rodziną idę głosować przeciwko wójtowi .
Wybacz, ale nie jestem w stanie pojąć twojego toku rozumowania. Uważasz, że referendum przeciwko sobie zaplanował wójt? Dla zabawy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Wybacz, ale nie jestem w stanie pojąć twojego toku rozumowania. Uważasz, że referendum przeciwko sobie zaplanował wójt? Dla zabawy?
Raczej po to żeby umocnić pozycję w gminie przed następnymi wyborami,bo w dzisiejszej sytuacji finansowej to nie ma bardzo jak . Pracuję z ludźmi z brzozówki i gdy pytam czasami o Szkołę to się śmieją , że jak stoi tak będzie stała , ale nic konkretnego nie chcą powiedzieć ,i stąd mój wniosek że to wszystko jest ukartowane .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='mieszkaniec gminy' timestamp='1323759508' post='569740'] Lepiej namawiać ludzi co by nie poszli głosować , niż stanąć do uczciwego głosowania . Jak to można nazwać ? [/quot Tchórzliwy manipulant .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Nie jestem z brzozówki , ale widzę to tak . Brzozówka 80% głosów podobno oddała na Mularczyka i teraz za to bezkarnie rozrabiają , a wójt im na to pozwala .A co do szkoły i referendum , to pewnie to wszystko jest ukartowane , przed referendum pewnie odda im szkołę a oni nie pójdą głosować . Jak się to tak potoczy to ja z całą rodziną idę głosować przeciwko wójtowi .
Mam nadzieję, że nie masz racji i wójt nigdy nie pozwoli im na tworzenie tej beznadziejnej szkoły czy tam jak oni się zwą, wiara nadzieja miłość czy jakoś tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakoś nie wierzę w tą teorię spiskową że wójt sam sobie zaplanował referendum o własne odwołanie; no ale to że ludzie raczej stają po jego stronie a nie za tymi patałachami to fakt
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkaniec gminy napisał:
Pracuję z ludźmi z brzozówki i gdy pytam czasami o Szkołę to się śmieją , że jak stoi tak będzie stała , ale nic konkretnego nie chcą powiedzieć ,i stąd mój wniosek że to wszystko jest ukartowane .
No to jak ktoś tu coś manipuluje i kartuje to te przeklęte Brzozowiaki. Nie bójcie się, ten ich ksiądz dobrze im chrześcijaństwo wykłada w kościele a zwłaszcza poza kościołem na tajnych konsultacjach, szkoda tylko że nie stać go na publiczne występy. Ja też mam nadzieję, że Mularczyk do końca się przed tymi ludźmi nie ugnie, bo naprawdę nie ma przed kim. Gdyby im pozwolił na taką bezsensowną dwudziestoosobową szkołę to może nie poszedłbym od razu głosować przeciwko niemu tak jak to napisał mieszkaniec gminy, ale straciłby w moich oczach. Co z tego że ta ich szkoła stoi, przecież się nie zawaliła a że u nich dzieci jak na lekarstwo to niczyja wina. Brzozowiaki przede wszystkim powinni odpowiedzieć za wszystkie swoje bezprawne i jak do tej pory zupełnie bezkarne wybryki i tyle. A żadnymi partnerami do rozmowy nie są bo to pokazali i wszyscy to widzieliśmy i dlatego nie można się z takimi układać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja sie zieje z tego wszystkiego,bo bawi mnie to juz!!! Ale na referendum IDE;) jakos nie pasi mi obecny wojt gminy. hehehe............................mam za soba jakies 15 glosow z rodziny.BRZOZOWKO WSZYSTKO BEDZIE OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
temper napisał:
No to jak ktoś tu coś manipuluje i kartuje to te przeklęte Brzozowiaki. Nie bójcie się, ten ich ksiądz dobrze im chrześcijaństwo wykłada w kościele a zwłaszcza poza kościołem na tajnych konsultacjach, szkoda tylko że nie stać go na publiczne występy. Ja też mam nadzieję, że Mularczyk do końca się przed tymi ludźmi nie ugnie, bo naprawdę nie ma przed kim. Gdyby im pozwolił na taką bezsensowną dwudziestoosobową szkołę to może nie poszedłbym od razu głosować przeciwko niemu tak jak to napisał mieszkaniec gminy, ale straciłby w moich oczach. Co z tego że ta ich szkoła stoi, przecież się nie zawaliła a że u nich dzieci jak na lekarstwo to niczyja wina. Brzozowiaki przede wszystkim powinni odpowiedzieć za wszystkie swoje bezprawne i jak do tej pory zupełnie bezkarne wybryki i tyle. A żadnymi partnerami do rozmowy nie są bo to pokazali i wszyscy to widzieliśmy i dlatego nie można się z takimi układać.
Dam Ci dobra rade i moze kiedys wspomnisz moje slowo... Nigdy nie mow zlego slowa na ksiedza,nie wazne czy jest z Brzozowki czy Warszawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...