Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Koniec PKS Kraśnik

Utworzony przez pasażer, 6 maja 2009 r. o 07:00 Powrót do artykułu
Czyżby rozprawa Sądu miała charakter niejawny? A może to był sąd kapturowy? Tak WYBITNY PRAWNIK jak pani Włodarczyk nich nie robi z siebie idiotki udając przed załoga, że z mediów dowiedziała się o wyroku. Wstyd!!! Całe zakłamanie pani Włodarczyk wyszło na jaw.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pretensje do urzędu marszałkowskiego to tam cała korupcja, oni chcą rozpiepszyć wszsystkie PKS w województwie dają prywaciarzon rozkłady kilka minut przed wami oczywiście coś za coś gdzie jest CBA czy ono działa niech ten przeklęty PSL się skończy ten cały rzą Pawlaka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobna sytuacja miała miejsce z PKS Opole Lubelskie. Bus jechał 5 minut przed autobusem i zbierał wszystkich pasażerów a za nim pusty autobus. PKS upadł a ludzie w busach jeżdżą upchane jak sardynki w puszcze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Pretensje do urzędu marszałkowskiego to tam cała korupcja, oni chcą rozpiepszyć wszsystkie PKS w województwie dają prywaciarzon rozkłady kilka minut przed wami oczywiście coś za coś gdzie jest CBA czy ono działa niech ten przeklęty PSL się skończy ten cały rzą Pawlaka.
Człowieku co ty za brednie wygadujesz? Co tu ci psl winny? W marszałkowskim pierwsze skrzypce gra PO a do nie dawna PO PIS. I co było lepiej za tamtych czasów? Busy nie jeździły 5 min przed autobusami? Takie mamy prawo że urząd nie może zabronić busom jeździć 5 min przed autobusem i musi wydać taką decyzję jaka się busom podoba. Przykład? Proszę bardzo. Jakiś czas temu jedna z firm przewozowych złożyła w gminie kraśnik wniosek oraz rozkład jazdy pare minut przed innymi kursami. Władze odmówiły i wydały decyzję negatywną. I co? Firma się odwołała 9jak się nie mylę) do samorządowego kolegium a to z kolei uchyliło decyzję gminy argumentując że gmina nie może wydać negatywnej decyzji i dyktować rozkłady jazdy. I co tu na to? Widzę że "kierowca" chciałby żeby w Polsce była komuna i kapitalizm za razem. PKS Kraśnicki jest sam sobie winien tej sytuacji. Za Janika jak dopiero wchodziły busy i PKS był w dobrej kondycji Janik chciał przeforsować zakup busów i puszczanie na trasy mniej chodliwe. I co? Było takie ciało jak rada pracownicza czy coś takiego które opiniowało decyzje dyrektora. W skład tego ciała wchodzili ludzie z góry nastawienia przeciwko dyrektorowi i jego pomysłom. I słychać było głosy " gdzie busy, taka porządna firma PKS nie będzie jeździć busami bo to wstyd itd" i wyszło negowanie pomysłów dyrektora tym o czym dzisiaj czytamy. PKS mógł być porządną prężnie działającą firmą ale jeżeli pracownicy mieli to gdzieś... Żadna firma nie będzie konkurować z prywaciarzami którzy zatrudniają kierowców na czarno, nie płacą podatków, nie przestrzegają rozkładów, nie reperują samochodów tylko wiążą na druty co widać gdy w Kraśniku pojawia się inspekcja, wtedy busy jakoś nie kursują. Aby patrzeć jak do lublina będą wozić ludzi ściśniętych jak bydło (co już ma miejsce) za 10zł w 1 stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kierowca~ napisał:
Pretensje do urzędu marszałkowskiego to tam cała korupcja, oni chcą rozpiepszyć wszsystkie PKS w województwie dają prywaciarzon rozkłady kilka minut przed wami oczywiście coś za coś gdzie jest CBA czy ono działa niech ten przeklęty PSL się skończy ten cały rzą Pawlaka.
Jeździłem kiedyś dużo PKS-em..... Chyba dobrze, że już koniec tej firmy. Znika kolejny relikt przeszłości.... Kierowca panisko całą gębą. Król, car, a może cesarz kierownicy. Teraz u prywaciarz trzeba będzie popracować. A tam o kasę i... boki będzie trudniej(paliwo, części, łebki bez biletów....). Tak panowie - jaka praca, taki koniec firmy. Smutne, ale prawdziwe!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie martwcie się czabański wszystkich zwolnionych zaprasza do zrywania malin
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja nie raz widziałem jak kierowcy PKS Kraśnik palili papierosy w autobusach. I nie było to podczas wielkich mrozów tak że można było wyjśc i sobie zapalić. Potem w autobusach śmierdzi i ludzie nie chcą w smrodzie jeździć. No ale oczywiście wszystkiemu winni są busiarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja wiele razy widziałem, jak busiarze palili papierosy na trasie do Lublina. Szkoda, że upadł PKS, bo busiarze to partacze! Takie firmy przewozowe nie powinny jeździć i tyle.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja czytałam jak czubek przed wyborami obiecał spłacić dług 135.000 zł.Ciekawe ile już spłacił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że PKS Kraśnik upadł szczególnie dla studentów ale faktem jest że kierowcy pracujący w tej firmie mieli małą kulturę osobistą-no cóż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...