Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kozak na S19 koło Kraśnika. Skodą 215 km/h. Nagranie z radiowozu

Utworzony przez NicholasWSnyder, 4 sierpnia 2022 r. o 15:24 Powrót do artykułu
Zacznij zarabiać dodatkowe pieniądze online z domu nawet ponad 22 000 USD, dzięki czemu praca jest bardzo łatwa tylko w wolnym czasie. W ostatnim miesiącu za tę łatwą pracę domową zapłaciłem 22745 dolarów. Dołącz do tej pracy już teraz i zarabiaj więcej pieniędzy co miesiąc online. Wystarczy kliknąć link internetowy tutaj, aby rozpocząć ...... Otwórz tę stronę ......>>>>>> Www.Slate74.Com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie policjanci, dlaczego tak was mało na tych drogach szybkiego ruchu? To co się dzieje na nich to zgroza. Prędkość prędkością, jak ktoś ma dobrą furę i potnie na pustym odcinku to jego ryzyko, ale to co się dzieje przy wyprzedzaniu to bandytyzm. Jedzie taki 180 i mruga światłami tym co normalnie 120 wyprzedzają tira, bo mu inny przeszkadzają. Oczywiście siada ci na zderzaku tak, że w tylnym lusterku widać dziury w zębach kierowcy, taki niecierpliwy. A potem jak wypadek to karambol na dziesiątki aut bo jadą sznurem jeden za drugim. To jest patologia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie policjanci, dlaczego tak was mało na tych drogach szybkiego ruchu? To co się dzieje na nich to zgroza. Prędkość prędkością, jak ktoś ma dobrą furę i potnie na pustym odcinku to jego ryzyko, ale to co się dzieje przy wyprzedzaniu to bandytyzm. Jedzie taki 180 i mruga światłami tym co normalnie 120 wyprzedzają tira, bo mu inny przeszkadzają. Oczywiście siada ci na zderzaku tak, że w tylnym lusterku widać dziury w zębach kierowcy, taki niecierpliwy. A potem jak wypadek to karambol na dziesiątki aut bo jadą sznurem jeden za drugim. To jest patologia.
 Dokładnie!! Popieram. Swoją drogą bardoz dużo w ten sposób jeździ naszych gości z Ukrainy, a mam wrażenie że są jacyś nietykalni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie policjanci, dlaczego tak was mało na tych drogach szybkiego ruchu? To co się dzieje na nich to zgroza. Prędkość prędkością, jak ktoś ma dobrą furę i potnie na pustym odcinku to jego ryzyko, ale to co się dzieje przy wyprzedzaniu to bandytyzm. Jedzie taki 180 i mruga światłami tym co normalnie 120 wyprzedzają tira, bo mu inny przeszkadzają. Oczywiście siada ci na zderzaku tak, że w tylnym lusterku widać dziury w zębach kierowcy, taki niecierpliwy. A potem jak wypadek to karambol na dziesiątki aut bo jadą sznurem jeden za drugim. To jest patologia.
Dokładnie!! Popieram. Swoją drogą bardoz dużo w ten sposób jeździ naszych gości z Ukrainy, a mam wrażenie że są jacyś nietykalni...
 Ja bardzo lubię takich niecierpliwych i wcale się nie stresuję gdy mrugają światłami czy blisko podjeżdżają . Robię swoje zgodnie z przepisami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panowie policjanci, dlaczego tak was mało na tych drogach szybkiego ruchu? To co się dzieje na nich to zgroza. Prędkość prędkością, jak ktoś ma dobrą furę i potnie na pustym odcinku to jego ryzyko, ale to co się dzieje przy wyprzedzaniu to bandytyzm. Jedzie taki 180 i mruga światłami tym co normalnie 120 wyprzedzają tira, bo mu inny przeszkadzają. Oczywiście siada ci na zderzaku tak, że w tylnym lusterku widać dziury w zębach kierowcy, taki niecierpliwy. A potem jak wypadek to karambol na dziesiątki aut bo jadą sznurem jeden za drugim. To jest patologia.
Dokładnie!! Popieram. Swoją drogą bardoz dużo w ten sposób jeździ naszych gości z Ukrainy, a mam wrażenie że są jacyś nietykalni...
Ja bardzo lubię takich niecierpliwych i wcale się nie stresuję gdy mrugają światłami czy blisko podjeżdżają . Robię swoje zgodnie z przepisami.
 Dość dziwne to upodobanie "niecierpliwych". Polskie drogi to nie północnoamerykańskie - szerokie, płaskie, dobrze oznaczone, nie zapchane pojazdami i z rzadkimi zakrętami. W Polsce "niecierpliwi" jeżdżą niebezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...