Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tragedia.! Mochery moze rolete w okno trzeba sobie kupic i nie przypierniczac sie do innych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwa ulicy szokująca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia.! Mochery moze rolete w okno trzeba sobie kupic i nie przypierniczac sie do innych
  wiesz co ... jesteś idiotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do najbliższego bloku jest 30 metrów, do tego drzewa, chyba nudzi się komuś i pisze takie bzdury do gazet...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazwa ulicy szokująca.
pewnie wolałbyś bieruta albo jakiegoś "bohatera" z AL - mam złą wiadomość, wasz czas minął, kilkadziesiąt lat uszczęśliwialiście nas swoimi czerwonymi mordercami i starczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec dyskusji ! Już reklamuje... Dziennik jak zwykle spóźniony :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do najbliższego bloku jest 30 metrów, do tego drzewa, chyba nudzi się komuś i pisze takie bzdury do gazet...[media]http://przemekkainel.pl/forum/spot.swf[/media]
dokładnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiesz co ... jesteś idiotą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koniec dyskusji !Już reklamuje...Dziennik jak zwykle spóźniony :D
szłam dzisiaj rano do roboty koło tej apteki i nie migała ta reklama chyba znów sie coś spirtoliło
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szłam dzisiaj rano do roboty koło tej apteki i nie migała ta reklama chyba znów sie coś spirtoliło
No tak, kaskę się wzięło od PO za reklamę, a ta reklama od przypadku do przypadku.A może Irka szłaś za rano do tej roboty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie działa jak widzę że działa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie działa jak widzę że działa
 Guzik prawda ! Wczoraj nie świeciła się tam żadna reklama bo kilka razy miałam wyjścia z roboty i sama dokładnie widziałam więc nie oszukujcie a to co widać to może na chwilę ktoś włączył do zdjęcia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnia działa i wszystko wuidać... może macie wyłączone funkcje reklam ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pizgnięty??????????????????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jak nie działa jak widzę że działa"   Coś, jak:  "Widzisz?                    Nie widzę.                   A  widzisz!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"jak nie działa jak widzę że działa"   Coś, jak:  "Widzisz?                    Nie widzę.                   A  widzisz!"
Albo tak: wstaję rano, idę do łazienki, patrzę w lustro i nic nie widzę, przyglądam się dokładnie, a ja mam oczy zamknięte :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do najbliższego bloku jest 30 metrów, do tego drzewa, chyba nudzi się komuś i pisze takie bzdury do gazet...
No właśnie Przebudziłem się Wyszedłem na balkon i jest kwadrans do drugiej w nocy I co ? Zgasło to wszystko A więc w nocy nie ma problemu... może z wieczora Ale przecież okno jest po to, żeby światło wpadało do chałupy, to raczej powinno się być zadowolonym, że tego światła więcej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W soboty nie świeci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W soboty nie świeci
OOOOO ! Coś błysnęło, ale na krótko... no nie wiem, czy to ma sens...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
:huh:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...